PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Foruma bir kac öneri... Kücük tavsiyeler de denilebilir...

twilight
18-08-12, 05:12
Merhaba arkadaslar,benim Tarkancoll.com sitesine ve forumuna bir kac önerim var,konu hakkinda isterseniz tartisabiliriz de önerilerim söyle:

Disko grafi bölümünde - tarkancoll.com'da yani forumda degil- Nil Ozalp sanatcimizin albümünde bulunan ''Aci Kolik''adli sarki ve albüm yer almamaktadir.Acaba Tarkan'la iliskisi var diye bir ara herkes sinirliydi ortada konusuyor diye o yüzden olabilir mi?Yoksa baska nedeni var mi?

Simdi önerilerimden digerine gececek olursak,''Adimi Kalbine Yaz'' bannerlari cok iyi sitenin.Fakat üzerine yapilmis Ozan Colakoglunun albümünden-hatta klibinden resimlerle üstte gördügümüz banner,biraz daha güzel bir hale dönüse bilir mi diyorum ben.

Ha bir de,her zaman söyledigim gibi ''TarkanColl User-bar''i olsa hic te fena olmaz google,yahoo,mynet gibi... Hatta parali bile olsa,satin alanlar olur-benim gibi. :)

Sevgiler,saygilar....

efsane_01
18-08-12, 18:48
Afedersin yeni isim altında mı katılacaksın buraya yoksa artık başka bi kullanıcı adı altında varmısın burda?

twilight
18-08-12, 19:12
Hayir,tek kullanici adim bu'dur 2009 dan beri kullandigim,daha önce 'x_y_z' ve 'mcggs' adli üyeliklerim vardi.
Fakat bu sitede suan icin ve hatta belki sonsuza dek kullanacagim nick budur.

efsane_01
18-08-12, 19:24
Dediğin gibidir İnşallah!!!...:)

efsane_01
18-08-12, 19:32
Hayir,tek kullanici adim bu'dur 2009 dan beri kullandigim,daha önce 'x_y_z' ve 'mcggs' adli üyeliklerim vardi.
Fakat bu sitede suan icin ve hatta belki sonsuza dek kullanacagim nick budur.
Ya senin şu profile eklediyin resme bayıldım ya...:)

twilight
18-08-12, 19:34
Ya senin şu profile eklediyin resme bayıldım ya...:)

Tesekkür ederim... :) Begenmene sevindim.
Bende Tarkan-Global Tarkalicous adli sayfadan buluyorum bu resimleri.
İstersen sana tek tek gönderebilirim resimleri... :)

efsane_01
19-08-12, 10:56
Yok teşekkür ederim.:27:
Profilinde bundan önce eklediyin resmin vidyosu var bende...:23: :)