PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lutfen yardımcı olun..

sinem cakaloglu
12-08-12, 17:58
sayın yetkili inanın başvurmadığım yer kalmadı çare aramaktan bitkin düştüm. lütfen yardım edin. benim 17 yaşında mental engelli bir kızım var ve aşırı derece Tarkan hayranı onun bir umut konuşabilmesi için şevgi şoku yaşaması gerektiği söylendi ve ben kızımın Tarkanla görüştükten sonra belki birşeyler olabileceğini umut ediyorum..bir çok yetkiliye yazdım ama hiç birisi bana geri dönmedi.konser biletide bulamadım tükendiği içİn.hiç olmazsa bilet bulmam için yardım edin. Bu kadar duyarsız olamazsınız benim istediğim sadece kızımın 5 dk da olsa tarkanla görüşmesi lütfen olumlu yada olumsuz bana cvp verin saygılarımla....

twilight
18-08-12, 19:08
İnsallah bir gün herkes görüsür :)

bounce
19-08-12, 18:11
ben site sahibi Ebru'ya ileteyim.. allah şifa versin..
herkes kendisine gelsin bayan bir istekte bulunuyor boş boş yazmayın.. varsa fikriniz yazın temenni değil!

efsane_01
23-08-12, 20:20
sayın yetkili inanın başvurmadığım yer kalmadı çare aramaktan bitkin düştüm. lütfen yardım edin. benim 17 yaşında mental engelli bir kızım var ve aşırı derece Tarkan hayranı onun bir umut konuşabilmesi için şevgi şoku yaşaması gerektiği söylendi ve ben kızımın Tarkanla görüştükten sonra belki birşeyler olabileceğini umut ediyorum..bir çok yetkiliye yazdım ama hiç birisi bana geri dönmedi.konser biletide bulamadım tükendiği içİn.hiç olmazsa bilet bulmam için yardım edin. Bu kadar duyarsız olamazsınız benim istediğim sadece kızımın 5 dk da olsa tarkanla görüşmesi lütfen olumlu yada olumsuz bana cvp verin saygılarımla....

Kelin ilacı olsa kendi başına sürer...Yemin billah elimde olsa varya, elinizden tutup doğru Tarkana götürürdüm sizi ama, malesef neyazık ki bende en az sizin kadar madurum...Kızınıza Alahtan acil şifalar dilerim abla...

secil.06
24-08-12, 10:43
inşallah diyelim allah şifa versin umarım günün birinde görür

ozkan49
25-08-12, 16:20
Ben yardımcı olmak istiyorum size ama hiç online gelmiyorsunuz, Sinem hanım? Lütfen özelden mesajıma cevap yazın..

efsane_01
25-08-12, 17:19
Ben yardımcı olmak istiyorum size ama hiç online gelmiyorsunuz, Sinem hanım? Lütfen özelden mesajıma cevap yazın..

Sen hele önce benim msj ma cevap yaz...:)

ozkan49
25-08-12, 18:08
Sen hele önce benim msj ma cevap yaz...:)

Ben, senin gibilere cevap yazma gereği duymuyorum.

efsane_01
25-08-12, 22:11
Ben, senin gibilere cevap yazma gereği duymuyorum.

Afedersin anlayamadım.Kendine karşı hangi yalnışımı gördünde böyle bir tavır takınıyorsun?...