PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ajda yaktı geçti ama Sinan şarkı söylemesin

HakanÇelik
03-09-11, 10:28
AJDA PEKKAN
İlaç gibi geldi

Sema Eryiğit: Bu yaz en çok kim çalındı, derseniz açık ara Ajda Pekkan. ‘Yakar Geçerim’le gerçekten yaktı geçti.
Suat Ateşdağlı: Bence bu yazın en hit albümü. ‘Yakar Geçerim’ ortalığı yaktı geçti. Bu albüm yıllar boyu dinlenebilecek klasik bir Ajda Pekkan albümüdür. Tebrikler diva!
Sedat Özyürek: Sözleri akılda kalmayan şarkıların yanında ilaç gibi geldi. Gecede üç kere bile çaldığım oluyor.
Mert Can: ‘Yakar Geçerim’i her çaldığımda mekanda atılan çığlıklar bazen şarkıyı bile bastıracak duruma gelebiliyor.
Atilla Aydoğdu: Ajda Pekkan dörtnala giderken, diğer kadın şarkıcılarımız bu yaz nal toplamakla yetindiler.

http://www.hurriyet.com.tr/cumartesi/18629704.asp

HakanÇelik
03-09-11, 10:36
Bu arada yeri gelmişken söyleyeyim.
Ajda Pekkan youtube'de "Yakar Geçerim'"e 11,499,569 defa dinlenmiş.
Ttnet müzik'te tüm zamanlarda en çok dinlenen şarkı "Yakar Geçerim". Dinlenme adeti şimdilik 4.582.265
Ayrıca D&R'da en çok satan albüm...

Bu başarının baş mimarı tabii ki TARKAN

trkn_sry
03-09-11, 11:27
keşke tarkan söyleseydi yakar geçerimi

fincan
03-09-11, 13:19
keşke tarkan söyleseydi yakar geçerimi

Oben Budak'ın söylediğine göre daha iyisini yapmış o yüzden yakar geçerimi Ajda ya vermiş.Bakalım bekleyip göreceğiz

trkn_sry
03-09-11, 13:26
Oben Budak'ın söylediğine göre daha iyisini yapmış o yüzden yakar geçerimi Ajda ya vermiş.Bakalım bekleyip göreceğiz

haklısın zamaaan bekleyip göreceğiz =D

twilight
03-09-11, 13:36
Ajda Pekkan Türkiye'nin en kaliteli starlarindan birisi...Eee söz müzik te Tarkan olunca bu dinlenme rekoru az bile...
Ayrica ben bir seye daha deginmek istiyorum...Sinan Akcil'in sesi berbat,hatta karga gibi... Sinan Akcil Türk piyasasinin belki de en iyi sarki sözü yazarlarindan biri ancak,sesinin disaridaki Kargalardan daha eksik kalmadigini söyleyebilirim... :)

secil.06
03-09-11, 14:17
yakar gecerimi Tarkan yorumuyla herkez cok merak ediyo keşke dinleme şansımız olsa

seyma_tt
03-09-11, 15:10
yakar gecerimi Tarkan yorumuyla herkez cok merak ediyo keşke dinleme şansımız olsa

Katılıyorum. Bi sürpriz yapıp söylese hiç fena olmaz :)

trkn_sry
03-09-11, 16:55

keşke ama hiç sanmıyorum tarkanın söyleceğini

..BTT..
04-09-11, 12:40
keşke ama hiç sanmıyorum tarkanın söyleceğini

Bende ama inşallah söylerr ..