PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan'ın imajını kimden almış?

duygu
21-07-06, 00:19
TARKAN, “START THE FİRE” ŞARKISINA ÇEKTİĞİ KLİBİNDEKİ ŞAPKALI İMAJINI DÜNYACA ÜNLÜ HANGİ SARKICIDAN ALMIŞ?...

Tarkan’ın imajını kimden almış?...

Megastar yeni imajını Amerikalı popstar Justin Timberlake'ten almış....

Tarkan yeni single'ı 'Start The Fire'a da bir klip çekti. Ancak, sanatçının 28 Temmuz'da TV'lerde yayınlanacak klipteki şapkalı imajının taklit olduğu ortaya çıktı!

Tarkan, Hollywood teknolojileri kullanılarak çekilen klipte dünyaca ünlü Amerikalı popstar Justin Timberlake'den esinlenmiş. Megastar klipte sadece giyimi ile değil danslarıyla da Timberlake'i andırıyor.

http://www.ucankus.com/haberic.asp?pw=25737

bu haber başka bi kaynakdan werilmşti ama ben de burda gördm eklemek istedm:36_3_12:

TarkanColl
21-07-06, 00:30
Bi deli bir kuyuya taş atıyor bin akıllı çıkaramıyor. İyi ki Sabah gazetesi bir haber yaptı. Tüm internetteki magazin sitelerine haber çıktı. :36_1_31:

scorpioness
21-07-06, 00:32
yanii yaaaa yuhhh bekliodum ben böyle bişey:36_1_15: :36_1_15:

cemo93
21-07-06, 00:42
HIç de bile benzemiyorrr ILAKI BIR TANE $apka takti diye taklit etmi$ diyorlar , bizim turklerde inaniyor zaten boyle habere....hiç ayni style'de degiler sadece bir $apka var onuda bile benzetemiyorum çunki tarkanin giydigi tarz bu sene moda...BAKIYORUMDA HERKEZ TARKANNI KIRITIké yapiyor HEPSIDE ONUN TARZINDA GIYINIYOR VE saçlarini kestiriyor .. BUGUN STARDA Serdar ortaçi gordummm saçlar ayni tarkan ve giyimde ayni tarkanin tipi yani....tabiki guzel reklam için tarkan konu$mak lazimm....:36_1_2: :36_1_2: :36_1_2:

HURRICANE
21-07-06, 13:11
Ozaman bende şu iddiayı ortaya atayım justin timberlake te yıllar önce şapkalı imajıyla Micheal Jacsonu ı taklit etti:)akıl var mantık var ya:)bu şapka yıllardır imaj için kullanılır!Micheal Jacsondan öncede birileri kullanıyordu...bu iddiayı ortaya atının mantığından gidersek Micheal de birilerini taklkit etti:)çok komik yaa hemde çooook!

hurricane kardesim alnindan opcem seni :36_1_20: dooru sooluyo ben diger basligada yazdim bunu! justin timberlake jackson ozentisi zaten, solediim gibide o sarkilar fln rock your body vardi hatirlarsaniz hepsi m.jackson icindi ama bu cocuklarla ilgili olaylar cikinca firma geri cekti ve sarkilari "genc yetenek" justin'e verdi...bu adamlar arastirmadan bilgi sahibi olmadan elestirmesinler artik:36_1_30:

Samet
22-07-06, 01:55
bu tarkanin kendi imaji yaaww

cio
22-07-06, 05:43
kılibi görmeden carcar konuşmak istemiyorum ama umarım bounce gibi fazla kılişe ve can sıkıcı bi kılip değildir,ve bu resimdeki gibiyse bütün olay tarkan imajını kimden almış değil kimden almamış demeli,ayh bana bişeyler oluyo
:36_1_2:

Blg
22-07-06, 13:33
ben imajını beğenmedim, bence justin'den ziyade pop la punk arası garip müzik yapan liseli grupların frontman lerine benzemiş. Tarkan'a daha akdeniz tarzı kıyafetler yakışıyor bence.

Khaos
22-07-06, 14:22
yinede daha orjinal bi imaj beklerdim ben tarkandan
albüm dogu-bati sentezi ama bence imajı bu sekilde olmamalıydı
tarkana gerçekten akdeniz tarzi kıyafetler yakısıyo...
cizmeler, bol pacalar:)

HURRICANE
22-07-06, 14:34
Karma eleştirir onlar hocam eleştirir:)yakında Tarkanın neden gözünün üztünde kaşı varda derler!Geçen akşam aklıma orginal bir fikir geldi daha önce biri sanırım bunu yapmıştı..kimdi hatırlamıyorum...Tarkan kendini kamufle edip seyircilerin içinden konsere fırlasa ve kendını kamufle ettiği gıysılerı sahnede çıkartıp atsa çığlıkları düşünemiyorum ana haber bultenlerınde yıne en buyuk reytinglerı alırdı...çok çılgın olurdu....önceden 30 kişilik grubun içine yerleştırılecek ve kımsenın ruhu duymucak TARKAN seyircinin içinde ön taraflarda olacak sahneye ulaşması kolay olmalı:)bomba olurdu kesin

Khaos
22-07-06, 14:40
tarkan gibi giyinmis bi ton adam aynı anda sahneye çıkıp yada onlar sahnede yerlerini aldıktan sonra ışıklar yansa ve müzik verildiginde sadece tarkan dans etse ve digerleri yavas yavas sahneden cekilse...böyle de güzel olur:)