PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arto : Serdar hiç Tarkan'i elestirmesin!

twilight
01-09-11, 14:12
Arkadaslar gectiğimiz gün Arto yine Pazar Sürprizindeydi...
Serdar Ortac hakkinda;''Serdarin kumar masalarinda kumar oynarken yakalandigini ben cok iyi bilirm hemde defalaraca..o yüzden tarkani kokain kullaniyor diye elestirmesin'' dedi.. ''tarkaninda kullanmadigina inaniyorum''u ekledi... :)

trkn_sry
01-09-11, 15:18
hahah iyi konuşmuş =D

secil.06
01-09-11, 19:22
Artoyu sevme ama iyi konuşmuş

TARQANIM
01-09-11, 23:58
serdar yenimi konustuki eski degilmiydi bu? yada arto neden bukadar gec kalmis?amaaan biraz taze aciklamalar bekliyorz sanatci arkadaslarimizdan :D aylardir heycanli bi haber okumadik ya

..BTT..
02-09-11, 13:50
Gerçekten iyi konuşmuşş..

TheLastAirBender
02-09-11, 14:59
arto tarkan hayranıdır zaten laf kondurmaz hiç..

aysunnn
05-09-11, 00:04
çok doğru söylemiş artooo serdar önce kendine baksın sonra başkalarını eleştirsin

seyma_tt
05-09-11, 17:06
Arto doğru söylemiş. Serdar Ortaç flüt çalarken Tarkan albüm çıkarıyodu :D

..BTT..
05-09-11, 17:10

Haha :D :D Şeyma'cım süpersin yaa :D :D Haklısın :D

twilight
05-09-11, 17:12

Ah bide hangi sanatçının hangi mesleği yaptığını bilsen canım,Serdar Ortaç torna tamircisi... ;)
Ayrıca flüt değil piano çalıyor bu da iki... :)

seyma_tt
05-09-11, 17:13
Ah bide hangi sanatçının hangi mesleği yaptığını bilsen canım,Serdar Ortaç torna tamircisi... ;)
Ayrıca flüt değil piano çalıyor bu da iki... :)
sende keşke espriden anlayabilsen :) Serdar ortaç 'ın ne meslek yaptıgını herkes biliyo ona bakarsan.

twilight
05-09-11, 17:15
sende keşke espriden anlayabilsen :) Serdar ortaç 'ın ne meslek yaptıgını herkes biliyo ona bakarsan.

Senin bildiğini sanmıyorum , her gün doktor erol köseyle tweet'leşçeğine biraz araştırma yapsaydın...Kapiş? :)

seyma_tt
05-09-11, 17:16
Senin bildiğini sanmıyorum , her gün doktor erol köseyle tweet'leşçeğine biraz araştırma yapsaydın...Kapiş? :)

Maalesef ki biliyorum :) Kimle tweetleştiğimde seni ilgilendirmez sanıyorum ?

twilight
05-09-11, 17:19
Maalesef ki biliyorum :) Kimle tweetleştiğimde seni ilgilendirmez sanıyorum ?

Ayol bana ne istersen git Mustafa Sandalla tweet at...Ama iki gün önceye kadar bana tarkan düşmanı diyordun en büyük tarkan düşmanı olan Erol beyle sen tweetleşiyorsun bunu da bildirmek isterim :)

seyma_tt
05-09-11, 17:21
Ayol bana ne istersen git Mustafa Sandalla tweet at...Ama iki gün önceye kadar bana tarkan düşmanı diyordun en büyük tarkan düşmanı olan Erol beyle sen tweetleşiyorsun bunu da bildirmek isterim :)

Canım benim senin dünya dan haberin yok galiba ?? Erol Köse her çıktığı programda Tarkan'ın çok sattığını En çok satan kişi Ve Türkiye de en yüksek potansiyele sahip olan Sanatçı oldugunu söylüyor.

twilight
05-09-11, 17:23
Canım benim senin dünya dan haberin yok galiba ?? Erol Köse her çıktığı programda Tarkan'ın çok sattığını En çok satan kişi Ve Türkiye de en yüksek potansiyele sahip olan Sanatçı oldugunu söylüyor.

Bir yerde söylemiş olabilir,bende daha önceden bir program izlemiştim Erol beyin konuk olduğu,Tarkan megastar değil diyordu..İsterseniz videoyu ekleyim buraya,gerçi eklidir burada ama? :)

gizem-akkaş
05-09-11, 23:09
ooh ağzına sağlk iyi demiş

YusuF.KRK
06-09-11, 12:41
- haha :D...