PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan da kasırgadan kaçtı

secil.06
29-08-11, 12:18
Amerika'yı etkileyen Irene Kasırgası ile birlikte kasırganın etkilediği bölgelere yakın yaşayan Türkler, yurda dönmeye başladı. Şarkıcı Tarkan da kasırganın etkilediği ABD'den Türkiye'ye geldi.

İstanbul uçuşunu gerçekleştiren tarifeli seferiyle yurda gelen gurbetçiler, bayram münasebetiyle yurda döndüklerini belirterek, meydana gelen kasırganın da geliş noktalarını Şikago üzerinden değiştirmelerine neden olduğunu ifade etti. THY'nin tarifeli seferi ile birlikte Türkiye'ye gelen yolcular, konu ile ilgili olarak İHA mikrofonlarına konuştu.

Türkiye'ye gelen yolcuların arasında Yazar Doğan Cüceloğlu'nun da olduğu görülürken, ABD'de yayın yapan televizyon kanallarının sürekli kasırgadan bahsettiğini belirten ünlü yazar, "Başka bir şeydan bahsetmiyorlar. Oradaki yayınlanan haberlere göre, kasırganın Şikago'ya gelmesinin bir buçuk günlük bir mesafede olabileceği yönünde haberlerdi. Bundan dolayı rüzgarın ve yağmurun etkisinin de olacağını söylüyorlardı. Benim asıl ülkeye dönme sebebim ise kasırgadan dolayı değil. Biz zamanımız geldiği için yurda döndük. Ancak böyle bir zamanda döndüğümüz içinde mutluyuz" dedi.

New York'ta büyük çapta bir kasırganın beklendiğinin tahmin edildiğini ifade eden Hasan Yıldız isimli bir yolcu, "Uçak seferleri etkilendi. Ancak şuan için bir sıkıntı görülmüyor. Benim asıl gelme sebebim bayram münasebetiyle, ama bu sebepten dolayı yurda dönecek arkadaşlarımı biliyorum" diye konuştu.

New York'ta meydana gelen kasırgayla birlikte uçuşların durdurulması dolayısıyla Şikago üzerinden geldiklerini ifade eden Taner Drama isimli bir yolcu da, "New York'a yakın bir noktada yaşıyorum ve uçuş hatlarının iptal edilmesinden dolayı Şikago üzerinden Türkiye'ye gelebildim. Doğu kıyılarında yaşan bazı Türk arkadaşlarımın, kasırgadan kaçma amaçlı olarak iç bölgelere geldiklerini biliyorum" şeklinde konuştu.

Bir başka Türk yolcu da, "ABD'nin doğu yakasında birçok insanın tahliye edildiğini duydum. Sel tehlikesinden korkuluyor. Kasırganın Atlas Okyanusu'ndan suları sel şeklinde sürüklemesinden korkulduğunu duymuştum. Yurda döndüğüm için mutluyum" dedi.

Öte yandan, ünlü şarkıcı Tarkan da ABD'den Türkiye'ye geldi. Atatürk Havalimanı'nda görüntülenen ünlü şarkıcı herhangi bir açıklamada bulunmadı

http://www.stargazete.com/magazin/tarkan-da-kasirgadan-kacti-haber-378221.htm

twilight
29-08-11, 12:55
Allah korumuş Tarkan'ı... Allah nazarlardan belalardan korusun hep...

fincan
29-08-11, 13:57
bence haberi daha dikkat çekici hale getirmek için kullanılmış yine Tarkan.Belki tam zamanında geldi ne de olsa harbiye konserleri var kasıgadan döndüğünü nerden biliyorlar kendiside açıklama yapmamış zaten

TEVETOGLU
29-08-11, 15:38
Tesadüf olmuştur.Konuyla alakası yoktur bence de.

seyma_tt
29-08-11, 20:59
Allah korumuş. Ama ismini kullanmış da olabilirler...

secil.06
29-08-11, 21:50
Gercekden Allah korumuş artık başka bir tarihde,başka bir yere gider tatile

orhan89
30-08-11, 08:20
Kasirgadan dan sonra gelmesi tamamen tesaduf. Harbiye konserleri yaklasiyo herhalde gelcek.
Kasirgadan kacan adam kasirga gelmeden kacar gelip gectikten sonra degil demi? :D

secil.06
30-08-11, 10:36
haber doğruysa şayet Tarkan tam zamanında dönmüş Türkiyeye

trkn_sry
30-08-11, 13:11
Tarkan melek ona hiç bişey olmaz .:8:
haber doğru yada gerçek paylaşılmış işte bu aralar sizde her şeye yok yalan haber yok tarkanın ismini kullanıyorlar gibi sözcüklere bağlandınız arkadaşlar kelime dağarcığımız çok geniş bizim .

İffeT.T.
30-08-11, 17:43
Haber tesadüf, doğru yada yalan neyse de Tarkan'a bişey olmasın önemli olan o ;)

pare pare
30-08-11, 19:13
Allah korusun Tarkani.

fincan
31-08-11, 00:10
haber doğru yada gerçek paylaşılmış işte bu aralar sizde her şeye yok yalan haber yok tarkanın ismini kullanıyorlar gibi sözcüklere bağlandınız arkadaşlar kelime dağarcığımız çok geniş bizim .

Sadece fikrimi söyledim gazetecilerin her zaman yaptıgı birsey zararsız bu seferki ama bazen çok da uyduruk haber yapıyorlar.tepkim onlara haberi tabiki paylaşacağız onda sorun yok yada paylaşan arkadaşımızla ilgili birsey değil

trkn_sry
31-08-11, 12:16
Sadece fikrimi söyledim gazetecilerin her zaman yaptıgı birsey zararsız bu seferki ama bazen çok da uyduruk haber yapıyorlar.tepkim onlara haberi tabiki paylaşacağız onda sorun yok yada paylaşan arkadaşımızla ilgili birsey değil

ben sadece senin için söylemedim ki canım .
Genel konuştum herkes tutturmuş yalan haber tarkandan prim yapıyorlar her haberde de tarkan dan prim yapmıyorlar ki .

fincan
31-08-11, 12:25
ben sadece senin için söylemedim ki canım .
Genel konuştum herkes tutturmuş yalan haber tarkandan prim yapıyorlar her haberde de tarkan dan prim yapmıyorlar ki .
evet ama içine Tarkan ıda koyunca haber daha dikkat çekici hale geliyor

xurush'nine
31-08-11, 12:40
Niye kacsin canim basa gelen cekilir bir kere.Yani Allah'tan nereye kacacak, kaderinde bir tehluke yahut kaza yasamak varsa, yerin dibine de kacsa yasar o kazayi insan..Ama insallah yasamaz boyle kazalari cici yildizimiz. Allah yar ve yardimcisi olsun.

..BTT..
31-08-11, 15:51

Haklısın valla yavrum :) Bizim meleğimize bişey olmazz ama yinede Allah belalardan nazarlardan korusun :))

secil.06
01-09-11, 12:06
Tarkan yurtdışına cıkıcak ve Türkiyeye dönecekde zaten herhangibir acıklamada yapmamış Allaha cok şükür zamanında Türkiyeye dönmüş

ozkan49
02-09-11, 02:32
Ben Tarkan'ı Sezen ile beraber Bodrum tatilinde diye biliyordum? Bence bu haber yalan yada bi işi olmuş olmalı ki Amerika' ya gidip gelmiştir