PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Her Şeye Rağmen

tarkaseksüel
25-08-11, 18:58
Bugün Tarkan'ın Enbe albümü için okuduğu şarkı geldi aklıma bir dinleyeyim dedim.
Çok uzun zamandır dinlememiştim. Ama farkına vardım ki şarkının ismini bile unutmuşum.
Acaba bu şarkı unutuldu mu yoksa ben unuttuğum için mi bana öyle geldi?
Akıllarda yer etmedi bu şarkı sanki...

YusuF.KRK
25-08-11, 19:12
yeterince ilgi gördü veya görmedi niye bu kadar kafana taktın ? başka derdin yok mu be arkadasım :)

Zaza
25-08-11, 19:34
Aslinda tarkaseksüel dogru söylüyor fazla duyulmadi bu sarki.. Tarkan hayrani olmayan çok kisi böyle bir sarkinin oldugunu bile bilmiyorlar

twilight
25-08-11, 20:20
Tarkan'ın son albümü'nde de Sen Çoktan gitmişsin pek tutmadı gibime geldi...Sizce de öyle mi?

seyma_tt
25-08-11, 20:37
Aslında bende oyle dusunuyorum. Cogu kisi bilmiyor. Bu sarkı pek sesini duyuramadı mı ? Aslında cok basarılı bi sarkı.

MlkeTarkn
26-08-11, 00:56
Tarkan'ın son albümü'nde de Sen Çoktan gitmişsin pek tutmadı gibime geldi...Sizce de öyle mi?

Evet katılıyorum.Biz hayranları biliyoruz ama geçen gün sen çoktan gitmişsin'i dinliyordum kuzenim yeni duydu şarkıyı.

Zaza
26-08-11, 05:40
Iste tam bu noktada kliplerin ve radyolarin ne kadar önemli oldugunu görüyoruz

xurush'nine
26-08-11, 12:20
Sarki cok guzel.Sozleri de qayet saglam.Tarkan da sarkinin hakkinin vermis, cok guzel yorumlamis.Gerci turk toplumu olarak esasinda gobek attiran,dimtis-dimtis sarkilara bayiliriz o baska, ama bence de sarki yeterince duyurulmadi.Albumdeki o bur sarkilara daha cok reklam yapildi, bu yuzden de bir az sessiz kaldi gibi...

secil.06
26-08-11, 12:49
Tarkan şarkılarını güzel yorumlayanlardan biri bence

trkn_sry
26-08-11, 20:53

sana öyle gelmiş bende albümdeki bütün şarkılar dinleniyor + sen çoktan gitmişsin benim günde 3 4 kez dinlediğim şarkılardan

..BTT..
26-08-11, 21:25
Bende dinliyorum hergün.. Seviyorum.. Güzel şarkı.. ;D :)

xmenon
29-08-11, 00:44
"Her şeye rağmen" gibi anlam yüklü bir şarkının bangır bangır duyulmasını zaten bekleyemeyiz, sizce de öyle değil mi burası Türkiye ise ezberlenecek şarkılar yapmanız lazım düşündürecek şarkılar değil maalesef. Ne yazık ki...

devilscream
29-08-11, 01:14
Aslında ısınamadığım nadir şarkılardan biri "Herşeye Rağmen"
Sözler güzel,beste güzel,ama düzenleme olmamış
Enbe düzenlemesi Tarkan a uymamış
Yani Tarkan ı Tarkan yapan en büyük unsurlardan birisi O'nun kendine özgü tarzı
Ancak bu şarkıda Tarkan tarzı değil Enbe tarzı var
Tutulmamasında en büyük etken bu da olabilir
Aynı zamanda Enbe daha çok Mustafa Ceceli'yi saymazsak genç yetenekler dediğimiz kişilerle müziğini sunuyor ve bu genç yetenekleri ön plana cıkarmaya calisiyor
Tarkan bunlardan birisi olmadığı için Enbe Orkestrası da albümde ön plana cıkarmamış olabilir bu şarkıyı
Burda bi bakima Tarkan da etken tabi ki,çünkü şarkının klibide yok
Düşünsenize arkada Enbe,önlerinde Tarkan olan bi klip,Enbe nin genel klip tarzı bu ki Tarkan ın da böyle bi klipte rol almak isteyeceğini sanmıyorum
Bu da şarkının klipsiz kalma sebebi olabilir

TEVETOGLU
29-08-11, 16:42
Bence bu şarkıyı acayip güzel yorumladı Tarkan.Fazla popüler değil ama harika bir şarkı.

secil.06
29-08-11, 22:02
şarkının sözleri süper yorumda harika

DaLy
30-08-11, 14:46
Her şeye rağmen ve sen çoktan gitmişsin şarkılarının yeterince ses getirmemesi kadar doğal bir şey yok çünkü şarkılar alaturka ağırlıklı değil..Müzikalite bakımından bir diğer slow -kayıp- şarkısıyla karşılaştırıcak olursak iki şarkıda kayıp'dan çok çok daha iyi parçalar.

seyma_tt
30-08-11, 15:19
Aslında ısınamadığım nadir şarkılardan biri "Herşeye Rağmen"
Sözler güzel,beste güzel,ama düzenleme olmamış
Enbe düzenlemesi Tarkan a uymamış
Yani Tarkan ı Tarkan yapan en büyük unsurlardan birisi O'nun kendine özgü tarzı
Ancak bu şarkıda Tarkan tarzı değil Enbe tarzı var
Tutulmamasında en büyük etken bu da olabilir
Aynı zamanda Enbe daha çok Mustafa Ceceli'yi saymazsak genç yetenekler dediğimiz kişilerle müziğini sunuyor ve bu genç yetenekleri ön plana cıkarmaya calisiyor
Tarkan bunlardan birisi olmadığı için Enbe Orkestrası da albümde ön plana cıkarmamış olabilir bu şarkıyı
Burda bi bakima Tarkan da etken tabi ki,çünkü şarkının klibide yok
Düşünsenize arkada Enbe,önlerinde Tarkan olan bi klip,Enbe nin genel klip tarzı bu ki Tarkan ın da böyle bi klipte rol almak isteyeceğini sanmıyorum
Bu da şarkının klipsiz kalma sebebi olabilir

katılıyorum. Ama ben seviyorum şarkıyı.

İffeT.T.
30-08-11, 17:27
Sarki cok guzel.Sozleri de qayet saglam.Tarkan da sarkinin hakkinin vermis, cok guzel yorumlamis.Gerci turk toplumu olarak esasinda gobek attiran,dimtis-dimtis sarkilara bayiliriz o baska, ama bence de sarki yeterince duyurulmadi.Albumdeki o bur sarkilara daha cok reklam yapildi, bu yuzden de bir az sessiz kaldi gibi...

Bende böyle düşünüyorum. Haklısın :)

futureboy
18-09-12, 18:44
Bu şarkıyı bugün birkez daha dinledim ve yine yine ve yine aşık oldum şarkıya. Bu kadar mı dokunur insanın içine, bu kadar mı işler o nağmeler insanın kalbine... Belki ben duygusalım biraz. Hatay'lıyım ve dibimizde,Suriye'de bir savaş var ve bu savaşın etkileri yavaş yavaş bizim ilimizde de hissediliyor. Ne idüğü belirsiz, sakallı, meymenetsiz tipler dolaşıyor güzelim memleketimde ve artık halkın sabrı taşıyor.Daha geçen pazar çok büyük bir miting düzenlendi,polisle halk birbirine girdi. Korkuyorum hepimizi saracak bir savaş olmasından ve bu şarkı bugün daha anlamlı. Yanıyor dünya,sonumuz yakın diyor Tarkan ve aslında savaşın soğuk yüzünü çarpıyor suratımıza. Bu şarkının anlamlı olabilmesi için şarkının sözlerinin gerçekleşmesi mi gerekiyor? Şarkının ilk üç kelimesine bakar mısınız? Kan,keder,gözyaşı... Ne acı...

futureboy
18-09-12, 18:56
Ama Umut Herşeye Rağmen...

Evet öyle...