PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Sezen Aksu az bile yapmış"

secil.06
22-08-11, 12:42
Yıldız Tilbe'yi sevmemek zordur. Siz onun meşhur olmadan önceki hallerini bilmezsiniz. Bugünkü gibi kendisinin karikatürü değildi. 'Delikanlım' şarkısını yazan kadındı o.

Bir de Tarkan'a verdiği 'Kış Güneşi' vardı ki bambaşka bir yazının uzun ve çok romantik konusu olabilecek güzellikte bir şarkıdır kendisi. Ama sonra artık neler yaşadıysa özel hayatında bambaşka bir yere , geldi Yıldız Tilbe. Dedim ya adeta kendi kendisinin karikatürü oldu. Önceki gün de Esin Övet arkadaşımın HABERTÜRK'te yayınlanan Alt-Üst Muhabbetler programında geçmişinde kalmış çok mahrem bir anısını paylaştı bizimle. O günlerde çok konuşulmuştu.

Sonunda Yıldız Tilbe açıklayıverdi. Manşette okudunuz. Olayların nasıl geliştiğini an be an anlatmış. Sezen Aksu'nun Uzay Heparı ile olan aşkının büyüklüğünü anımsadıkça Yıldız Tilbe'nin bu yaptığını nasıl karşılamam gerektiğini bulmaya çalışıyorum kafamda. Uzay rahmetli olduğu için arkasından bir sitem yollamak içime sinmiyor. Muhataplarından biri ölmüş ve diğerinin yaralarını deşip yeniden kanatmaktan başka bir işe yaramayacak bu mahrem hikâyeyi bir televizyon programında paylaşmakta beis görmeyen Yıldız'a kızmak en doğrusu gibi görünüyor.

Hiçbir şey için değilse bile ses getirmek adına yıllar sonra bu olayı televizyondan insanlarla paylaştığı için. Şimdi kendimi (biliyorum çok zor ve insan bunun empatisini bile yaparken rahatsız oluyor) Sezen Aksu'nun yerine koyuyorum ve diyorum ki "Sezen az bile yapmış, ben bir de saçını başını yolardım"... Ama üzerinden yıllar geçmiş, eminim Sezen helalleşmiştir o günlerde yaşadığı korkunç şeylerle.
Yıldız Tilbe'ye ise üzülüyorum. Sadece üzülüyorum. Yalnızlığı için belki ençok...

http://magazin.haberturk.com/herkes-bunu-konusuyor/haber/661660-sezen-aksu-az-bile-yapmis