PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ereğli konseri....

duygu
20-07-06, 20:36
EREĞLİ BELEDİYESİ; TARKAN, SİBEL CAN, EBRU GÜNDEŞ VE SERDAR ORTAÇ GİBİ ŞOV DÜNYASININ EN PAHALI İSİMLERİNİN KONSER ÜCRETLERİNİ NASIL ÖDEDİ? BELEDİYENİN FESTİVAL ÖDENEĞİ BU KADAR ASTRONOMİK Mİ?

Hatırlarsınız; Ereğli Belediyesi`nin 7-8-9 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirdiği `13. Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivali`nde sahnelerin en popüler isimleri konser verdi. Tarkan, Sibel Can, Hadise, Ebru Gündeş, Serdar Ortaç, Kibariye, Hepsi, Grup Seksendört ve daha sayamadığımız birçok şarkıcı ile grup sahne aldı festival boyunca.

Üç gün boyunca süren ve dolu dolu geçen bu festivalin A`dan Z`ye tüm organizasyonunu Megastar Tarkan`ın sahibi olduğu HİTT Prodüksiyon gerçekleştirdi. Festivalin güvenliğini de; Tarkan`ın yakın koruması Levent Bey`in işletmeciliğindeki Legend Güvenlik Şirketi yaptı. Her şey gayet iyi, güzel ve görkemliydi.

Ama biz aklımızda takılı kalan bazı soruları sizinle paylaşmak istedik. Nasıl oldu da Ereğli Belediyesi, böylesine muhteşem bir organizasyona imza atabildi? Belediye bütçesinden bir festivale bu kadar ödenek nasıl ayrılabildi? Sponsorlar, bu bütçenin ne kadarını karşılayabildi?

Sizce de, bazı soruların aydınlanması gerekmiyor mu? Bir Sibel Can, Ebru Gündeş, Serdar Ortaç ve Tarkan`ın sahne fiyatları dudak uçuklatırken, nasıl oluyor da hepsi bir çatı altında toplanıyor ve bu festivalde konser verebiliyor? Festivalin sadece ses tesisatı ve sahne düzeni için kullanılan malzemeler, Staras`tan 75 bin dolara kiralanmış. Bir de festivalin paket program fiyatını düşünsenize... Ereğli Belediyesi`ndeki değirmenin suyu nereden geliyor acaba?

http://www.gezentilki.com/cgi-bin/tilki.pl?mod=Haberler&haber_id=3511

tarkan_karma
20-07-06, 20:45
bu konuda bir bilgisi olan varsa bende cok merak ettim acıkcasıı.
paylaşımın için cok t.ederim

duygutarkan
20-07-06, 21:16
benim de dikkatimi çekti wallaa sagoll

TarZan14
20-07-06, 21:23
bilgi payla$im icçin saoll.... ama niye haber duymadim veya haber'lerden görmedim ben ona sasiyom yaaa.....

Samet
22-07-06, 01:51
evet yaa
acaba o butceyi nasil ayira bildi??