PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın hangi klibi yarım saatte çekildi?

tarkaseksüel
07-08-11, 22:12
Aşağıdan Yukarıya doğru okuyun... :)

MetinAROLAT Metin Arolat
o zamanlar klibe icq numarası yazdım diye gazeteciler bana yüklenmişti..delimidir..çokmu yalnız..arkadaş mı arıyo vs diye:))))
19 hours ago
»

MetinAROLAT Metin Arolat
o japon noolmuştur acaba??..aklıma takıldı şimdi :))))
20 hours ago Favorite Retweet Reply

MetinAROLAT Metin Arolat
böylece bana yazılan 100binlerce mesaj,japonyadan bir icq kullanıcısına gitmişti :))) adam nasıl çıldırmıştır yazık :))))
20 hours ago

MetinAROLAT Metin Arolat
bu arada komik bi hikaye daha..tarkan klibine icq numaramı yazmıştım..ama montajı yapan arkadaşta yanlışlıkla bir rakamı farklı yazmış.
20 hours ago

MetinAROLAT Metin Arolat
anı işte :) 10 sene olmuş..paylaşayım dedim..:)
20 hours ago

MetinAROLAT Metin Arolat
ciddiyim dedim..ve şimdi seyredeceğiniz klip bir yemek molasında yarım saatte çekildi..ve en sevdiğim kliplerden oldu. youtube.com/watch?v=9yV8OO…
20 hours ago

MetinAROLAT Metin Arolat
şimdi hayatının en sexy moduna gir dedim.kameraya öyle bi bakki kamera erisin..dur ama yemek yiyorum güldürme dedi.
20 hours ago

MetinAROLAT Metin Arolat
kamera gelsin hemen..üstümü giyiymmi dedi..yok dedim dur böyle..akustik versiyonu çalın dedim..şaşırdı..neden napıyosun dedi.
20 hours ago

MetinAROLAT Metin Arolat
bende dışarıdayım..ordan konuşuyoruz sıcak vs..dur dedim..kamerayı getirin dedim..anlamadı önce..ne yapıyoruz dedi..dur dedim sus..
20 hours ago

MetinAROLAT Metin Arolat
zilli olan orijinal klibi çekmeye başladım vs..sonra bi yemek molası verdik..tarkan karavanda yiyo yemeğini.karavanın camı açık
20 hours ago

MetinAROLAT Metin Arolat
size bir anı..tarkan kuzu kuzu klibini çekerken,kuzu kuzu nun akustik versiyonunada klip çekme fikri beynimde yoktu.
20 hours ago

İffeT.T.
07-08-11, 22:18
Hehe :) Bilmiyordum bu hikayeyi güzelmiş :))

asltrkn
07-08-11, 22:51
Metin Arolat'la olan çalışmalarını çok seviyorum,Tarkan'ı ekrana en iyi yansıtan isimlerden biri bana göre.Hakikaten de hayatının en seksi moduna girmiş Tarkan,alt tarafı bir elma yiyorsun,pet bir şişeden su içiyorsun,bu kadar mı seksi yenilir-içilir yahu of offf:10:

Bu arada aklıma birşey geldi,bu klip zamanında o yeşil elmaları bizim pazarlarda Tarkan elması diye bağırarak satıyorlardı,alıp-yemesi daha bir zevkli oluyordu :))

..BTT..
07-08-11, 23:01
:18::18:

Gerçekten yaa :D :D Ben bilmiyordum.. Teşekkürlerr paylaşım içinn.. :D Çook güldümm :D

twilight
07-08-11, 23:18
Metin Arolat tam bir deli :D Yani öyle böyle değil :))) Delileri severim zaten hep :))
Güzel hikaye,paylasim icin tesekkürler. :)

MlkeTarkn
08-08-11, 00:42

Bende bilmiyorum :D paylaşım için teşekkürlerr :D

rojbin
08-08-11, 00:56
bende bilmiyordum güzelmiş...

seyma_tt
08-08-11, 16:37
Güzel hikaye teşekkürler..:)

ece**
08-08-11, 17:09
Hakikaten de hayatının en seksi moduna girmiş Tarkan,alt tarafı bir elma yiyorsun,pet bir şişeden su içiyorsun,bu kadar mı seksi yenilir-içilir yahu of offf

Valla çok doğru konuştun ha :))))

secil.06
08-08-11, 17:14
Metin Arolat ilk cıkdı dönemlerde cok severdim şimdi de zaten Tarkan kiminle calışacağını cok iyi biliyor

murathattatoglu
08-08-11, 18:57
Okudum ya müthiş ;))

pierre_emir
08-08-11, 18:59
Dün twitter'da canlı canlı dinledim bu hikayeyi çok harikaydı...

flores
08-08-11, 19:31
hm.bende gormusdum bunu twitterde:)

YusuF.KRK
09-08-11, 14:28
şimdi hayatının en sexy moduna gir dedim
- Tamam Hemen !! :d