PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Show Tv 1994

trkn_sry
07-08-11, 16:07
Görüntüler muhteşem bayıldım resmen .
Tarkana hiçbir programa katılmıyor diyorlar önceden katılıyormuş işte şimdi güzel bir program yok ki katılsın . :16:

http://www.youtube.com/watch?v=ce-2ys_gdBE

http://www.youtube.com/watch?v=58DH2y0NjAM&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=2ILk06kCwaU&feature=related

trk.gül
07-08-11, 16:09
paylaşma şunları kalkamıyorum bilgisayarın başından .
Görüntülerin tümü yok mu acaba ?

emos
07-08-11, 16:10
paylaşma şunları kalkamıyorum bilgisayarın başından .
Görüntülerin tümü yok mu acaba ?

Ben bakındım ama bulamadım show tv nin kapısına dayanalım :)

trkn_sry
07-08-11, 16:12
çok açık sözlü ya öldüm gülmekten
sınava girdim kazanamadım diyor bitanem benim
Tuvalete resim çizmiş :18::18:

Bide kıza evlenebiliriz o zaman diyor. :4::4:

seyma_tt
07-08-11, 16:47
Tatlım ya :D Ben hala Tarkan ın katılabileceği bi talk show olduğunu düşünüyorum..

..BTT..
07-08-11, 16:59
çok açık sözlü ya öldüm gülmekten
sınava girdim kazanamadım diyor bitanem benim
Tuvalete resim çizmiş :18::18:

Bide kıza evlenebiliriz o zaman diyor. :4::4:

Evett yaa bende çook güldüm :D :D Açık sözlü megastarımız bizimm :D :D

trkn_sry
07-08-11, 17:21
Tatlım ya :D Ben hala Tarkan ın katılabileceği bi talk show olduğunu düşünüyorum..

elbetteki var mesela beyaz ama şimdiki talk showlar eskisi gibi değil eskiden daha iyimiş bence.

futureboy
07-08-11, 18:08
Çok teşekkürler,çok güzel geldi şimdi izlerken.Sanırım Tarkan'a hayranlığım tam da bu zamanlara denk geliyor.Unutmamalı'yı dinlemiş ve çarpılmıştım...Cem Özer de biraz az konuşsa imiş Tarkan daha çok şey anlatabilirmiş aslında.Henüz Türkiye'yi kasıp kavuran kasırgadan çok az önceydi o zamanlar...

fincan
07-08-11, 18:31
Çok teşekkürler,çok güzel geldi şimdi izlerken.Sanırım Tarkan'a hayranlığım tam da bu zamanlara denk geliyor.Unutmamalı'yı dinlemiş ve çarpılmıştım...Cem Özer de biraz az konuşsa imiş Tarkan daha çok şey anlatabilirmiş aslında.Henüz Türkiye'yi kasıp kavuran kasırgadan çok az önceydi o zamanlar...

bende hatırlıyorum bu programı, sanırım çok geç çıktığı için bizimde yaş küçük o zamanlar hepsini izleyememiştim de tekrar yayınından tamamlamıştım eksik yerlerini ah ah yaşlanmışmıyız ne! Tarkan gençleşiyor o ayrı tabi

..BTT..
07-08-11, 19:16
bende hatırlıyorum bu programı, sanırım çok geç çıktığı için bizimde yaş küçük o zamanlar hepsini izleyememiştim de tekrar yayınından tamamlamıştım eksik yerlerini ah ah yaşlanmışmıyız ne! Tarkan gençleşiyor o ayrı tabi

Katılıyorum.. Evet yaa Tarkan git gide gençleşiyor! Ve bu süper bi durum.. ;D Bu arada ben mahalesef ki Tarkan'ın değerini 6 Kasım 2010 Ankara/Arena konserinde anladımm.. :/ İyi ki gitmişim o konseree.. Yoksa Tarkan'ı anlayamazdım! Ve bu benim için çook büyük bir kayıp olurdu! :/

trkn_sry
07-08-11, 20:14

o zamanlar çok farklıymış tarkan ya acayip zıpır hazır cevap felan =D

rosemary
07-08-11, 20:43
ilk çıktığı programı ve bunu annem izlemiş.tabii biz o zaman kaçıncı uykudaymışız bilmem.

..BTT..
07-08-11, 20:52
o zamanlar çok farklıymış tarkan ya acayip zıpır hazır cevap felan =D

:D :D Evet yaa..

İffeT.T.
07-08-11, 21:58
Allahım Yarabbim ya nasıl tatlıdır yaa izle izle, dinle dinle dur yani kalkma başından :D

trk.gül
07-08-11, 22:28
Ben kalkamadım sabah

..BTT..
07-08-11, 22:52
Allahım Yarabbim ya nasıl tatlıdır yaa izle izle, dinle dinle dur yani kalkma başından :D

:D Gerçekten yaa :D

..BTT..
07-08-11, 22:53
Ben kalkamadım sabah

Bende yaa :D Kalkamadım valla sabahh :D

trkn_sry
22-08-11, 09:16
ilk çıktığı programı ve bunu annem izlemiş.tabii biz o zaman kaçıncı uykudaymışız bilmem.

o zamanlar yoktum bile ben :D

secil.06
22-08-11, 10:40
daha önce izlemişdim ben ilk yayına girdiği dönemler de paylaşım için teşekürler

sena T@RKAN
22-08-11, 11:47
o zamanlar yoktum bile ben :D
bnde yoktumm:))

trkn_sry
03-09-11, 13:06
bnde yoktumm:))

tesadüfün bukadarı =D