PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan konseri protesto edildi

secil.06
04-08-11, 09:44
Samsun'dan Gazze'ye Selam Hareketi, Fanta'nın Samsun'daki Tarkan konseri öncesinde protesto eyleminde bulundu.
Samsun'dan Gazze'ye Selam Hareketi adına basın açıklaması yapan Hüseyin Kılınç, başlatılan boykot listesinin arkasında durulmasını istedi. 16 Temmuz'daki Samsun konserinin 13 şehidin olması nedeniyle iptal edildiğini, bu günlerde 3 şehit olmasına rağmen konserin yine yapıldığını belirten Kılınç, “Konserin iptal olması için daha çok mu şehit verilmesi gerekliydi. Bugün festivalin karşısında bir duruş sergiliyoruz. Filistin'de onlarca insan katliam edilirken, biz destek bu konsere vermek istemiyoruz” dedi.

Daha sonra grup duaların edilmesi ve sloganların atılmasının ardından dağıldı
http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=32839

trkn_sry
04-08-11, 12:01
“Konserin iptal olması için daha çok mu şehit verilmesi gerekliydi.
Demişler ama tarkan konseri iptal etmek istediğinde ahlanıp vahlanmışlardı şimdi ne oldu ? cahil bir toplum bir oyana bir buyana dönüyorlar. Şimdi yalandan gündeme gelebilmek için polemik yaratmasınlar ..
Belki bana kızacaksınız ama hiç sevmiyor tahammül edemiyorum böyle haksızlıklara biz ne söylesekte anlaşılmayacak çünkü bunlara yapan cahil bir toplum .

secil.06
04-08-11, 12:18
Tarkan en doğru kararı verdi trabzon konserini iptal ederek Konserin iptal olması için daha çok mu şehit verilmesi gerekliydi kesinlikle katılmıyorum ne alakası var sacmalamışlar resmen

trkn_sry
04-08-11, 12:20
Tarkan en doğru kararı verdi trabzon konserini iptal ederek Konserin iptal olması için daha çok mu şehit verilmesi gerekliydi kesinlikle katılmıyorum ne alakası var sacmalamışlar resmen

Dediğim gibi seçil abla biz boşa konuşuyoruz cahil bir halka anlatsanda anlamaz ki iptal edilen konserde ah vah etmediler mi ? Şimdi bu neyin nesi hayranlarına yazık bence.

seyma_tt
04-08-11, 15:53
Çok saçma bi protesto. Bence Tarkan gerekeni yaptı. Bu konserde iptal olsaydı herkes tepki yapıcaktı. Çünkü samsun konseri bi kez daha iptal olmuştu zaten.

ece**
04-08-11, 15:56
Uff seslerini kim duyuyo sanki,kim kaale alıyo...bu yürüyüş ve protesto işlerini her ne konuda olursa olsun herzaman gereksiz,saçma ve sonuçsuz bi çaba olarak bulmuşumdur zaten ...

orhan89
04-08-11, 17:10
Aynen sana katiliyorum... Bu olaylari protesto edenleri her gordugumde icimden "kendinizi kurtardinizda dunya yi kurtarmaya calisiyosunuz" demistirim...

trkn_sry
04-08-11, 17:12
Aynen sana katiliyorum... Bu olaylari protesto edenleri her gordugumde icimden "kendinizi kurtardinizda dunya yi kurtarmaya calisiyosunuz" demistirim...

herkesin düşüncesi farklıdır ama dünyayı düşünüyorlar ve ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar bunlara hak veriyorum güzel bir şey yapıyorlar fakat gereksiz yere protestoya da tahammülüm yok açıkçası.

..BTT..
04-08-11, 21:35
herkesin düşüncesi farklıdır ama dünyayı düşünüyorlar ve ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar bunlara hak veriyorum güzel bir şey yapıyorlar fakat gereksiz yere protestoya da tahammülüm yok açıkçası.

Haklısın valla kuzum..

orhan89
04-08-11, 23:00
Gazze de olanlara karsi bende duyarsiz degilim ama benim bu konuda dusuncem su: Filistin i dusunuyosalar otursunlar onlar icin dua etsinler ve sacma sapan protestolarla zaman kaybetmesinler. Bi avuc insanmi devircek Fanta ve Coca-Cola gibi bi devi?
Ve en sinir oldugum sey: illede konuyla uzaktan yakindan alakasi olmayan kisileri veya kurumlari isin icine katiyolar. Resmen Tarkan la Fanta yi Gazze deki ölenlerin katili ilan ediyolar daha si varmi?
Acikcasi Amerika kötü, Amerikanlarin hepsi kötü ve Amerikanlarin her yaptigi sey kötü sacmaliklarini duymaktan biktim... Bu yuzden once kendilerini kurtarsinlar diyorum cunku muslumanlar iyi diyerleri hep kötü mantigiyla yasiyolar... Bu da cok aci ;)

trkn_sry
04-08-11, 23:31
Ben öyle müslümanlar tanıyorum ki amerikalılardan daha da beterler bu konuda haklısın önce iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batırsınlar.

MlkeTarkn
04-08-11, 23:36
Uff seslerini kim duyuyo sanki,kim kaale alıyo...bu yürüyüş ve protesto işlerini her ne konuda olursa olsun herzaman gereksiz,saçma ve sonuçsuz bi çaba olarak bulmuşumdur zaten ...

Ne diyimki.Katılıyorumm

..BTT..
04-08-11, 23:42
Ne diyimki.Katılıyorumm

Bende katılıyorum..

arau
05-08-11, 11:50
coco cola'ın Türkiye'deki fabrikalarında 3000'den fazla insan çalışıyor. bir aileyi dört kişi kabul etsek 12000 insan bu şirketin verdiği işle ekmek yiyor... şimdi kapatalım fabrikaları gitsinler ülkeden en az kaç kişi aç 12000 ama onlar önemli değil çünkü politika malzemesi değiller......((( ayrıca filistindeki insanlara yapılan zulüme bu konser ile Tarkan'ın da katıldığını söylemek insafsızlıktan öte bir şey adını koyamadım ben...)))

trkn_sry
22-08-11, 17:20
coco cola'ın Türkiye'deki fabrikalarında 3000'den fazla insan çalışıyor. bir aileyi dört kişi kabul etsek 12000 insan bu şirketin verdiği işle ekmek yiyor... şimdi kapatalım fabrikaları gitsinler ülkeden en az kaç kişi aç 12000 ama onlar önemli değil çünkü politika malzemesi değiller......((( ayrıca filistindeki insanlara yapılan zulüme bu konser ile Tarkan'ın da katıldığını söylemek insafsızlıktan öte bir şey adını koyamadım ben...)))

çok haklısın katılıyorum sana.