PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çişini tutamayan Tarkan’dan utanırız

secil.06
02-08-11, 11:46
Çişini tutamayan Tarkan’dan utanırız ama Selçuklu payitahtının havaalanına el atamayız!

Perşembe sabahı bir dostumuz aradı. Kendisi Türkiye çapında başarılı Konyalı, Konya sevdalısı bir yöneticiydi.

O sabah içinde sanatçı Tarkan’ın da bulunduğu uçakla Konya’ya gelmiş. Tarkan’la VIP’den geçmişler. Tarkan kendisini bekleyen araca binerken kuyruğu görünce duraklamış şaşırmış(!). (Bence kuyruktakileri kendisi için imza kuyruğuna girenler sanmıştı) Sonra bunun terminale giriş kuyruğu olduğunu görmüş ve atlamış aracına Selçuklu’nun payitahtı, Hoşgörünün Başkenti güzel Konya’mıza doğru yol almış.

Bu dostumuz konuyu aktarmış telefonu kapatmıştım ki, tanımadığım bir numara arıyordu. ‘alo’ dedim. Kendisinin bir Konyaspor fanatiği olduğunu bizi de spordan tanığını söyleyerek konuşmaya başlayan genç “Abi Allah aşkına şu havaalanına gel de çektiğimiz çileyi bir gör. Ben kuyruktaydım. Tarkan şimdi havaalanına geldi. Bizim kuyruktaki halimizi gördü. Utandım. İçinden Konya için ne geçirdi kim bilir? Bu bize yapılan reva mı? Abi Allah aşkına vatandaşın çektiği çileyi bir gör de yaz” diyordu.

İşte arka arkaya iki duyarlı Konyalının belli(!) bir kesimin hayran olduğu Tarkan’ın Konya Havaalanı’ndaki ilk izlenimini bizimle samimi duygularla paylaşmıştı özünde ne kadar da acı idi.
Uğur Özteke

http://www.memleket.com.tr/author_article_detail.php?id=14152

ece**
02-08-11, 12:08
Bişey anladıysam ne olıyım :D

xurush'nine
02-08-11, 13:03
Tarkanin cisinin konuyla kesinlikle alakasi yok belli ki yazisi fazla ilgi ceksin diye kullanmis.
Konya havaalanidaki sorunlara deyiniyor o baksa.Ama Tarkan'i da kucuk dusurmegi ihmal etmiyor bu arada zati muhterem.Ugur efendi,
sizin gibi "cisini tutanlar" 50 kisiyi bir araya toplayamazken o "cisini tutamayan' Tarkan'i yakindan gormek icin Konyada 50 000 kisi ayakta, dayanilmaz sicakta saatlerce bekliyor.. En azindan bu anlamda "Cisini tutamayan" Tarkan'dan tabii ki de utanmalisiniz.

aydan1
02-08-11, 18:17
bende xurush nineye katiliyorum

trkn_sry
02-08-11, 18:32
Şimdi bunlar hava alanının sorunlu olduğudanmı bahsediyorlar yanlışmı anladım ? Eğer doğru anladıysam tarkanın çişiyle ne alakası var :S

trk.gül
02-08-11, 19:11
Gerçekten tarkanın çişi ile ne alakası var hiç bir şey anlamadım .

seyma_tt
02-08-11, 19:20
Tarkan'ın ismini kullanıyorlar...Amaç belliiii

orhan89
02-08-11, 21:34
Boylece Tarkan istemedende olsa Konya nin havaalani sorununuda cozmeye katkida bulundu... Hey Allahim, bu insanlar olur olmadik herseye neden illede Tarkan in adini karistirirlar anlamiyorum...
Hem Tarkan o kadar kendini begenmismi ki her gordugu kuyrugu kendi icin sansinin? Hep soyluyorum yine soylicem, bu ulkede gazeticilik yerin dibi, her eline kalemi (laptop u veya IPad i) alan haber yapiyo...

eskalen
02-08-11, 21:54
Yerel gazete ve yerli haber'den de bu kadar beklenir zaten..Yazar yazi yazmayi da konu butunlugunu de bilmiyor...Ilgisiz bir seyi Tarkan ile bagdastirmis...Sacma..

İffeT.T.
02-08-11, 22:00
Yok yok böyle giderse biz Tarkan'a Konya'yı sevdiremeyiz. Tarkan ne zaman Konya'ya gelse illa bi saçmalık yapacaklar... Tarkan'ın çişini düşüneceğine yazdığın yazının başlıkla alakasını bi düşünde öyle yaz be adam... Bu anlamsız yazıya ne gerek vardı ki şimdi?!

secil.06
03-08-11, 12:09
amac yazı yazmak dikkat cekmekse sacmalık dan başka bişey değil