PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan & Etkb*

asltrkn
31-07-11, 18:49
http://www.hizliupload.com/di-8EE9.jpg

Tarkan’ı binlerce kişi yazdı şimdiye dek…

Müziğini…

Özel hayatını…

Kişiliğini…

Vs vs…

Bunlar oldukça sıradan olduğundan Tarkan’ı ve ‘’Tarkan Efektini’’ başka bir açıdan anlatmak istiyorum bugün size…

30 Temmuz günü…

Rüzgarın bile kımıldamaya mecalinin olmadığı bir İstanbul akşamı…

İstanbul’un gamzesi Haliç manzarası eşliğinde…

Fanta Gençlik Festivali Konserleri kapsamında ışığıyla bizi aydınlatması için ‘ONU’ bekliyoruz…Bir düşünün…

40 bin kişi ile beraber az sonra binlerce voltluk bir elektriğe maruz kalacağız…

Hem de gönüllü

Aralarında BİLDİĞİNİZ ya da BİLMEDİĞİNİZ birbirinden değerli Basın Mensubu arkadaşımızın bulunduğu heyecan locasında , da görevi için değil, Tarkan Sevgisi için orda olmaları gözden kaçmıyor hani…

İşte bu, Tarkan’ın diğerlerinden farkı elbette…

Heyecanlı bekleyiş ve sessizlik yerini, görsel ve işitsel bir ahenk bombardımanına bırakırken, tam ‘’O’’ göründüğü sırada 10 binlerce cep telefonunda ‘’RECORD’’ tuşuna basıldı aynı anda

Mega, ultra, star mtar değil kardeşim…

Ne alakası var…?

Adam dururken NÜKLEER ENERJİ SANTRALİ…

Hareket ettiğinde ise KİNETİK bir REAKTÖR sanki…

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’na soruyorum;

Tarkan ve hayranlarının buluşma anında ortaya çıkan enerjinin muhafaza edilmesi ile ilgili herhangi bir çalışmanız var mıdır ?

Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Yüksek Kurulu’na soruyorum;

Tarkan’ın bu gezegende daha fazla kalması ve muhafazası için yaptığınız herhangi bir çalışma var mıdır ?

Medeniyetler İttifakı projesinin eş başkanı Sayın Başbakanımıza soruyorum;

Bu ve bunun gibi uluslar arası diğer projelerinizde Tarkan’dan istifade etmeyi düşünür müsünüz?

Evet Sevgili Tarkan!

Bazıları seni acımasızca eleştirmeye, karşı çıkmaya, ve boş boş konuşmaya devam etsin!

Sen de hep zirveye çıkmaya…Tıpkı Sevgili Sezen Aksu’nun dediği gibi;

”Ne de olsa hayat, karşı çıkanların ve muhaliflerin sırtında yükselir her zaman…”

*) ETKB : Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı

MÜRVET UÇ

http://www.magazincity.com/2011/07/tarkan-etkb/

trkn_sry
31-07-11, 19:02
Çok güzel bir yazı bravo

sena T@RKAN
31-07-11, 19:11
süperr gerçektende tarkanın enerjisini bi yere depolayalım =))))

asltrkn
31-07-11, 19:16
Mega, ultra, star mtar değil kardeşim…
Ne alakası var…?
Adam dururken NÜKLEER ENERJİ SANTRALİ…
Hareket ettiğinde ise KİNETİK bir REAKTÖR sanki…

Bu kadar mı güzel anlatılır :) Budur !

denizarya
31-07-11, 19:26
gercekten dogru yazmis...tarkanin konserine iki defa gitmek nasip olduu almanyada yasadigim icin...ama konserlerin ikisindede adamn tek bir hareket yapiyor, bütün herkes ciglik atmaya basliyor...süper bir heyecAN...hepimizde baska bir enerji doguyor sanki

ece**
31-07-11, 19:50
Ben tarkanın istanbula yaptığı kıyaklara çok bozluyorum ya..yok evimde gibiyim çok harikasınız sizler ayrısınız,yok dansöz çıkarmalar bi yenilikler falan...onlar hayransa bizde dış kapının mandalı değiliz ki canım.ha orası istanbul ama burasıda başkent..ha orası istanbul ama söz konusu "hayranlarsa" eğer istanbuldaki hayranla diyarbakırdaki hayran bir benim gözümde..

TEVETOGLU
31-07-11, 19:55
Nükleer enerji santralinin dinleyicisi olduğum için çok şanslıyım. :)

asmin
31-07-11, 19:57
bn obu bu festival sayesinde ilk kez gördüm.yaşadığım en güzel andı.o kadar mutluydum ki o zmn anladım ki yaşadığım mutlulklar bunun yanında hiçç!Tarkan ı çok ama çok seviyorum .bir .k yazı okudum.ama bu onun farkunı anlatan en iyi yazı!

megastarmert
31-07-11, 20:01
110.000 değilmiydi?

trk.gül
31-07-11, 20:32
Ben tarkanın istanbula yaptığı kıyaklara çok bozluyorum ya..yok evimde gibiyim çok harikasınız sizler ayrısınız,yok dansöz çıkarmalar bi yenilikler falan...onlar hayransa bizde dış kapının mandalı değiliz ki canım.ha orası istanbul ama burasıda başkent..ha orası istanbul ama söz konusu "hayranlarsa" eğer istanbuldaki hayranla diyarbakırdaki hayran bir benim gözümde..

çok haklısın bu konuda

trkn_sry
31-07-11, 20:37

şu sözüne katılıyorum ;

söz konusu "hayranlarsa" eğer istanbuldaki hayranla diyarbakırdaki hayran bir benim gözümde.

orhan89
31-07-11, 20:38
Tarkan da insan... Kendini Istanbul da daha iyi hissediyo olabilir bu onunda hakki... Bence o kiyaklar Istanbullu hayranlarina degil de Istanbul un kendisine ;)

xurush'nine
31-07-11, 23:01
Bence de hayranlarla alakasi yok.Insan nerde kaliyorsa kalsin kendi evindeki gibi hiss etmez en degerli musafir olsa bile..

Yaziya gelince.Ben okudugumda cok eglendim.Guzel benzetme-Dunyadaki ennn Mega enerji santrali.. :)

İffeT.T.
31-07-11, 23:15

Aynen ya bencede :(

seyma_tt
31-07-11, 23:45
Harika yazmış bravo

MlkeTarkn
01-08-11, 00:54
Harika bir yazı olmuş.Gerçekten bugüne kadar birçok insan Tarkan'ı anlatan yazılar yazdı.Şu ana kadar okuduğum en iyisiydi.Tarkan'ın enerjisi gerçekten de çok büyük.Onu seviyorum hemde çoooooooooooooookkkkkkkkkkkkkk

secil.06
02-08-11, 11:38
harika bir yazı olmuş ellerine sağlık