PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dinleyemediğim Tarkan Şarkıları...

hasanersingobel
26-07-11, 23:33
1. Şımarık Şinan Dub Mix
2. Şımarık Şinan Club Mix
3. Bu Gece Clubheroes Mix
4. Bu Gece Club Mix (Club Remix Değil-Dream Dance 2000'de yer alıyor)
5. Start The Fire Bugati Instrumental
6. Start The Fire Bugati Acapella
7. Vay Anam Vay (Trekstor Özel Versiyon)
8. Bounce Armand Van Helden Short Mix

Arkadaşlar biliyorum mp3 paylaşımı yasak. Ama bu şarkıların bir kısmı plakta bir kısmı zor bulunan cd'lerde. Eğer elinde olan arkadaş varsa bizlerle paylaşabilir mi?
Şimdiden ilginize teşekkürler.

bounce
27-07-11, 00:40
Start the fire'ın Türkiye'deki sürümünde saydığın iki versiyonda yok.. Tarzın nedir bilmiyorum ama remix'lerden fazla bişey beklememek lazım..

twilight
27-07-11, 13:51
Daha dinlenmemiş belki sürüyle şarkısı vardır...Bulmak ve dinlemek lazım. :)

seyma_tt
27-07-11, 20:34
Ben de dinlemedim bunları eğer elinde olan varsa paylaşsın lütfenn :21:

tarkaseksüel
27-07-11, 23:55
Böyle şeylerin varlığını yeni öğrenmekte güzel :)

Efsane_1
02-11-15, 11:05
Arkadaşlar, Tarkan'ın Avusturyada dünyanın en büyük müzik festivallerinden olan "Danube Island Festival"da "headliner" olarak sahne alıp, Almanyada 2 önemli müzik organizasyonunda şarkı söylediği video kimde varsa buraya eklesin lütfen.Benim için çok önemli. Şimdiden teşekkürler.

Not:Bu konuyu bu başlık altına yazmamam gerektiğini biliyorum ama bunun için bi başlık açmak istemedim.Kusuruma bakmayın lütfen.

twilight
02-11-15, 23:13
Arkadaşlar, Tarkan'ın Avusturyada dünyanın en büyük müzik festivallerinden olan "Danube Island Festival"da "headliner" olarak sahne alıp, Almanyada 2 önemli müzik organizasyonunda şarkı söylediği video kimde varsa buraya eklesin lütfen.Benim için çok önemli. Şimdiden teşekkürler.

Not:Bu konuyu bu başlık altına yazmamam gerektiğini biliyorum ama bunun için bi başlık açmak istemedim.Kusuruma bakmayın lütfen.

https://www.youtube.com/watch?v=I-06vHpj304
Bu video o konserinden.