PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ankara konseriii :))

ece**
23-07-11, 02:15
Vucudumun her zerresi agriyo, amele yanigi oldum,sesim kisildi,kulaklarim duymuyo,manga ızdırabi bitmek nedir bilmedi..ama tarkan icin yarin bidaha olsa yine gidermiyim? EVEEET :) tum yorgunluga herseye deger..opucugmude bakisinida kaptim :D

Harikaydı tarkan yine..anlatılmaz yaşanır o gerçekten..saat 2de konser alanına gittik sırada arkalardaydık biraz sonra ne yaptık ne ettik öne kaynak yaptık.saat 4te kapı açıldı ve hurraaa :)) enn öndeydim allahtan yoksa kahrıımdan ölürdüm ben :)) Şuan çok yorgunum ama kısa bi özet geçeyim dedim sadece..en güzel tarafı konser esnasında tarkandan bi bakış ve bi öpücük kapmamdı :)) sedat abiye çok dedim fotoğrafımızı çek diye oda saolsun çekti baya baya bi..inşallah yayınlanır 1 taneside olsa...Kıssadan hisse tarkan yine TARKAN'dı yani süperdii :)) ne kadar kalabalıktı bilmiyorum çünkü arkamı hiç göremedim ( ama 100 bin kişi olduğunu duydum )...Hala doyamadım şimdi gelde bidahaki konseri bekle.. :))

Not: Tarkancoll ankara ekibinide ayrıca kırgınım..bunu demeden geçemiycem açıkçası..Ben bizim aramızda bi bütünlük var sanıyodum ama yokmuş maalesef.Herkes herkesle bi telefon irtibatı içindeydi ama beni 1 kişide çıkıp arayıp soran sen gelcekmisin,geldin mi ece diye soran olmadı..ben yok konturumle elimden geldiğince herkese ulaşmaya çalıştım bi şekilde ama...Alana girince sağa koşun orda toplancaz denildi koştuk kimse yok herkes sahnenin ortasındaydı..gibi gibi iştee...Neyse herşeye rağmen güzeldi herşey..

bounce
23-07-11, 12:24
Vucudumun her zerresi agriyo, amele yanigi oldum,sesim kisildi,kulaklarim duymuyo,manga ızdırabi bitmek nedir bilmedi..ama tarkan icin yarin bidaha olsa yine gidermiyim? Hayırrrr!!!!
ben bi daha Tarkan halk konserine gitmeyi düşünmüyorum bu nedir arkadaş acayip ızdırap çektim. Gideceksem tek Harbiye'ye gideceğim başka türlüsü çok zor.. Sabah otobüse bin istanbulu biraz gez 9 gibi de git koltuğuna otur..gercekten çekilmiyor..
Kapılar açıldı galiba bi 100 metre koştum.. bi saat kendime gelemedim..Yaşlanıyoruz artık.

konser gercekten güzeldi Tarkan'ın şimdiye kadar canlı izlediğim en iyi performansıydı dans açısından..ben çok beğendim Can Şengün'ün performansı da çok iyiydi adam çalarken çok eğleniyor.. ama çok kalabalıktı Manga 'nın 3 4 şarkısı gercekten çok iyiydi ama manga hayranları delirtti. çok bağırıyorlardı.. Allahtan Tarkan konserinde bi kısmı gitti de rahat ettim.
Konser bittiğinde ayaklarımın aşırı şekilde ağrıdığını hissettim.. halen de ağrıyor:)Tarkan artık harbiye'de görüşürüz.

not: konser esnasısında bu adam gercekten star dedim bir kez daha.. Allah uzun ömür versin Tarkan'a..konserdeki herkes de benim gibi dua etmiştir kesinlikle

mervecalik
23-07-11, 12:39
Süpeeeeeeeeeerrrdii süperrrrrrrr öğlen 3 ten akşam 10 kadar beklenirrr mi? :9 Ben beklerimmm iyiiiii kiiiii beklemişimmm muhteşem bir geceydi :) En önden izlemekte paha biçilemeeezzzdiii Canımsın Tarkannnn <3

seyma_tt
23-07-11, 12:41
Süpeeeeeeeeeerrrdii süperrrrrrrr öğlen 3 ten akşam 10 kadar beklenirrr mi? :9 Ben beklerimmm iyiiiii kiiiii beklemişimmm muhteşem bir geceydi :) En önden izlemekte paha biçilemeeezzzdiii Canımsın Tarkannnn <3

Maalesef en öne geçemedim. Çok uğraştım aslında ama İstanbul konserine artık.. O kadar cok insan vardı ki Tarkan'ı En fazla 15-20 saniye gördüm. Tarkan çıkınca ağladığımı gören 'Hayırsever' bi adam yerini verdi sağolsunn :5:

cansu06
23-07-11, 14:14
sabah 10da alanda toplanmaya başladık ekipten önce biz ordaydık :D sözde güvenliğim için fanlardan ayrı bi yerde izlemek zorunda kaldım Okan (dudu)ya tekrar teşekkür ediyorum beni yalnız bırakmadı. Konser başlamadan önce 5 kişi Tarkanla buluşmaya çağrıldık. İçerde çok fazla kişi vardı 10 saniye fotorafını çektiren çıktı. Manga ızdırabından sonra Tarkann ahh diycek bişi bulamıyorum :))) bütün gün bizimle uğraşan Serpil ablaya ve bizi yeniden hayallerimizle buluşturan Ebru ablaya soonnnsuzzzzzzz teşekkürler

tarkan_mania
26-07-11, 11:09
duygu ve düşüncelerimi buraya yazmıştım.
http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?17289-Fanta-Gençlik-Festivali-Buluşmalar-2011&p=226241#post226241

Eceeee ama ben sana gece msj attıımmm! sonra konser alanında ben zannettimki Serpilin yanındasın ondan aramadım cnm.
bana sitem etme:P
çaldırsaydın arardım hıh! :D
zaten geç geldim ben :( geldiğimde önler doluydu.. diğer msjımdada yazdım detayları.

secil.06
26-07-11, 22:45
konser muhteşem di manga işgence gibiydi Allahdan ekipden arkadaşım vardı da beni kulise aldı öncesi ve sonrası süperdi bir gün önceden alana gittim sahne daha yeni kuruluyodu Tarkan konserde sahnenin en önünde şarkı söylemesi süperdi hemen,hemen hepimiz sahenin önünde ilzdik konseri Hilfa elinden geleni yapdı öncesi ve sonrasındada herkez cok mutluydu Ankara cok özlemişdi Megastarı umarım en kısa zamanda tekrar gelir

hilfa
27-07-11, 01:10
öncelikle Ebrucum sana binlerce teşekkürler bu mutluluğu yaşattığın için:29:arkadaşlar konser öncesi (sabah saat 10.00) ve sonrası elimden geldiğince ulaşmaya çalıştım yada çalıştınız anladığım kadarıyla bazı arkadaşlarımı kırmışım üzgünüm :16:
Konserden sadece söyleyeceğim Tarkan her zamanki gibi mükemmeldi:29:Ebru harikaydı:29:Manga kabustu:14: