PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ona yar olmaz!

asltrkn
21-07-11, 03:42
Megastar'ın eski sevgilisi olduğunu iddia eden Nil Özalp, aralarında aşk dedikoduları çıkan Hadise ve Tarkan'ın için; "Onlar birbirine yar olamaz" dedi.

Pop müziğin bir numaralı ismi Megastar Tarkan'la aşk yaşadığını iddia ederek adını duyuran Nil Özalp, tatil için Bodrum'a gelen ünlüler arasında. İşadamı Talip Öztürk'e ait yatta kalan Özalp, jet ski yaparken objektiflere takıldı. Seksi şarkıcı çarpıcı açıklamalarda bulundu.

İki yıl boyunca aşk yaşadığı Tarkan'ın kendisinde ayrılık nedenini kıskançlık olarak açıklayan Özalp, şöyle konuştu: "Şarkıcı olmaya karar verince Tarkan beni terk etti. Bu yüzden Hadise ile de aşk yaşaması imkansız. Çünkü o şarkıcı bir sevgili istemez. Çok kıskançtır!"

http://www.takvim.com.tr/Saklambac/2011/07/21/tarkan-ona-yar-olmaz

trkn_sry
21-07-11, 10:42
ay ne kadar seviyesiz bir insan şunu bile haberini yapıyorlar ya yazıklar olsun .

trk.gül
21-07-11, 10:45
ay ne kadar seviyesiz bir insan şunu bile haberini yapıyorlar ya yazıklar olsun .

evet bu konuda hak veriyorum sana

..BTT..
21-07-11, 12:26
Ben Tarkan'ın Nil Özalp'tan ayrılmasının sebebini Tarkan'ın menejeriyle aşk yaşaması diye sanıyordum! Tarkan bunun yüzünden Nil Özalp'i evden filan kovmuştu.. Bu konu için bende hak veriyorum..

ece**
21-07-11, 12:57
İkisinin aşk yaşadığı falan yok ya ne aşkı..hiç olmadı ki öyle bişey..

MARY JANE
21-07-11, 13:39
magazinciler şımarttı bu kadını. yine reklamını yapmaya başladı. madem şarkıcı olmaya karar verince terk etti niye o zaman tarkan şarkı verdi ona. reklam yapma artık nolur. öyle bir aşkın olmadığını cümle alem biliyor. sen kendini kandır. aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış. onunki de o hesap :D açıklama yapmaya değmez ama :D tarkan şunun ağzını kapatmadıya ben en çok ona kızıyorum :((

..BTT..
21-07-11, 13:43
Ben öyle biliyodum.. Demek ki yanlış biliyomuşum. :) İyi ki de yanlış biliyomuşum :) Uyardığınız için Teşekkürlerr.. :))

trkn_sry
21-07-11, 14:06
sevgili olmadıkları halde böyle saçma sapan haberler çıkıyor .

özge
21-07-11, 14:24
Seven adam kıskanır..Her kadında kıskanılmak ister..Bence Tarkan kıskançsa çok güzel bişey..Nil hanımda kıskançlığı abartıp Tarkan üzerinden pirim yapıyo aklı sıra. sanki dünyada kıskanan tek adam Tarkan..sanamı kaldı onu sorgulamak olmuş bitmiş ilşkinin arkasından daha ne laf ediyosun..Bilge öztürkle okadar sene beraber oldu..Kız kalkıpta tek kelime etmedi..Nilde 3-4 ay çıkmayla ilişkileri hakkında uzman olmuş kıskançlıktan başka bişey sölediğide yok..

seyma_tt
21-07-11, 15:07
Hadise'den nefret etme sebebimde bu haberler .. :9: Nil özalp çok kesin konuşmuş, sanki tarkan'ın içini dışını biliyoda :11:

twilight
21-07-11, 18:50
Ne olursa olsun Hadise'yi severim,ne olursa olsun Nil Özalp'ten nefret ederim...
Evet,Nil Özalp'in şarkıları güzeldi ilk albümünde...Acıkolik,kalp boş...
Ancak kişilik sıfır..

trkn_sry
21-07-11, 19:48
Ne olursa olsun Hadise'yi severim,ne olursa olsun Nil Özalp'ten nefret ederim...
Evet,Nil Özalp'in şarkıları güzeldi ilk albümünde...Acıkolik,kalp boş...
Ancak kişilik sıfır..
ohaa o kalp boş şarkısını bu aptal mı söylüyor çok
Demek ki o kadar gereksiz ki dikkat bile etmemişim şaşırdım :S

denizarya
21-07-11, 19:53
bu kadar da uyduruk bir haber ancak bu kadar olur....tarkan ona sarki veriyor ama sarkici olmasini istemiyormus ta...beraberlermis tee...tabi tabi

arau
21-07-11, 22:23
bana nedense asıl nil hanım, tarkan'ın hadise ile birlikte olma ihtimalini kıskanıyormuş gibi geldi...