PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ''Artık beni Tarkan'la kıyaslamayı bırakın''!

twilight
20-07-11, 22:04
Arkadaşlar yaz sürprizinde bu hafta Kıvanç Tatlıtuğu gösteriyordu...Magazin muhabiri bir ara sordu : Kıvanç bey,siz de Tarkan gibi çok yakışıklsıınız ve bu yüzden onla karşılaştırılıyorsunuz ne dersiniz?
Kıvanç : aynı sorudan sıkıldım artık,Tarkan benden büyük..ben ona saygı duyarım..ben 27 yaşındayım o 39 yaşında...ikimizde yakışıklı olabiliriz ama artık beni tarkanla kıyaslamayın ben oyunculuk yapıyorum şarkıcı değilim'' dedi.
biraz sinirli gibiydi...ne düşünüyorsunuz?

trkn_sry
20-07-11, 22:06
Aptalca bir röportaj

secil.06
20-07-11, 23:50
şakamı bu gercek mi sen kıyaslamak mı hayal dünyası cok geniş Tarkan kıyaslanırmı hiç ya seninle

seyma_tt
21-07-11, 00:03
Neresi yakışıklı kıvanç'ın Sarışın erkeklerden hiç haz etmem ayrıca :18:

..BTT..
21-07-11, 00:34
Seçil abla ve Şeyma haklı..! Tarkan 39 yaşında olabilir ama buna %100 eminim ki senden Bin kat(Bin değil canım kaç bin kat) daha yakışıklı bir erkek!!

tarkan_mania
21-07-11, 10:13
Kıvaç'ın üstüne çok geldiler bu konuda.
ikiside içecek kampanyasına katıldığı içn sürekli kıyasladılar.
Kıvançın sinirlenmeside çok normal , aynı şey bana olsa bende kızarım :D
kıyaslamaları çok aptalca biri oyuncu,manken diğeri sanatçı.
tamamen alakasız.şu magazinciler yokmu adamı deli ederler :14:

eklemedende geçemiycem Tarkan ülkemizi dünyaca temsil edebilen tek sanatçı..
Kıvançta bence dünyada bizi temsil edebilecek tek manken diye düşünüyorum...
yiğidi öldür hakkını yeme demişler, ben sarışın olduğum içn hoşlanmam sarışın erkeklerden ama Kıvançında başka bi albenisi var , es geçmeyelim adamı.. :)

trkn_sry
21-07-11, 10:37
Neresi yakışıklı kıvanç'ın Sarışın erkeklerden hiç haz etmem ayrıca :18:

haaah bu konuda aynı düşünüyoruz istediği kadar yakışıklı olsun sarışınları hiç sevmem erkek dediğin esmer olur =D

seyma_tt
21-07-11, 15:04
haaah bu konuda aynı düşünüyoruz istediği kadar yakışıklı olsun sarışınları hiç sevmem erkek dediğin esmer olur =D

Ahahaha tabi ki tatlım :18:

ece**
21-07-11, 15:40
sarışın adam hiç sevmem..erkek dediğin esmer olacak diyenlerdenim ben :) amma velakin kıvanç başka bişey onu ayrı tutuyorum.. :) adam güzel adam şimdi bikere :) ve dediğindede gayet haklı..ben olsam bende kızarım..çok üstüne gidiyolar insanın.biri sanatçı biri manken-oyuncu.ne alaka ikisi arasında bi kıyas..ikiside yakışıklı adamlar işte.. :)

dudu
23-07-11, 10:50
'ŞARKICI'ne be sanatçı deseydi bari tv lerde haberlerde de öyle.. tiyatrocuya oyuncuya sanatçı diyolar Tarakan şarkıcı diyolar

İffeT.T.
28-07-11, 13:06
Magazincilerin gereksiz sorularından biri daha diyorum :)

MlkeTarkn
28-07-11, 16:59
Kıyaslanabilecek gibi değil yani...Ayrıca TARKAN kıvanç tatlutuğdan çok çok çok çok çok çok...... daha fazla yakışıklı karizmatik..İnsanlar nasıl ikisinn arasındaki büyük farkı göremiyor anlayamıyorum açıkçası..

denizmavisi
30-07-11, 00:56
sırf ortalığı kızıştırmak adına sorulan bir soru olduğu belli hem ikisi ne alaka magazincilerin gereksiz sorularından işte...

rojbin
06-08-11, 21:46
Kıvaç'ın üstüne çok geldiler bu konuda.
ikiside içecek kampanyasına katıldığı içn sürekli kıyasladılar.
Kıvançın sinirlenmeside çok normal , aynı şey bana olsa bende kızarım :D
kıyaslamaları çok aptalca biri oyuncu,manken diğeri sanatçı.
tamamen alakasız.şu magazinciler yokmu adamı deli ederler :14:

eklemedende geçemiycem Tarkan ülkemizi dünyaca temsil edebilen tek sanatçı..
Kıvançta bence dünyada bizi temsil edebilecek tek manken diye düşünüyorum...
yiğidi öldür hakkını yeme demişler, ben sarışın olduğum içn hoşlanmam sarışın erkeklerden ama Kıvançında başka bi albenisi var , es geçmeyelim adamı.. :) aynen katılıyorum ne alaka niye kıyasladıklarını anlamadım neyse muhabirlerde kime ne soracaklarını karıştırdılar galiba saçmaaaaaaaaa

secil.06
06-08-11, 23:45
kyas yapılacak bir durum göremiyorum ben ortada magazinin abartması

aysunnn
05-09-11, 00:09
sarışın adam hiç sevmem..erkek dediğin esmer olacak diyenlerdenim ben :) amma velakin kıvanç başka bişey onu ayrı tutuyorum.. :) adam güzel adam şimdi bikere :) ve dediğindede gayet haklı..ben olsam bende kızarım..çok üstüne gidiyolar insanın.biri sanatçı biri manken-oyuncu.ne alaka ikisi arasında bi kıyas..ikiside yakışıklı adamlar işte.. :)

ayneeeenn katılıyorum bende kıvançın oyunculuğu süpeeerrr tarkandaa kendi alanında 1 numara ikiside kendi alanında 1 numara

..BTT..
05-09-11, 12:10
kyas yapılacak bir durum göremiyorum ben ortada magazinin abartması

Bence dee :) Abarttıkça abartıyorlar zaten..

rojbin
10-08-12, 19:14
ne alaka niye kıyaslansınlar ki aynı kulvarda bile değiller çoooook saçma bence