PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkancoll Ankara Konseri Öncesi Buluşma

hilfa
20-07-11, 16:04
Arkadaşlar konserlerin çoşkusunu birlikte yaşamak adına konseri birlikte izleyelim diyoruz.. 6 Kasım konserinde hepimiz çok eğlenmiştik hem bizim enerjimiz bu sayede konserin tamamına yayılıyor..Buna konsere katılan 15 arkadaşımız da onay verecektir…

Bilindiği gibi Tarkancoll artık Tarkan tarafından tanınan bir forum.. ve artık kurumsal olarak hareket ediyoruz..Forumun Ankara Temsilcisi olarak konsere katılacak arkadaşlar lütfen özelden mesaj atarak benimle iletişime geçsin..

Serpil Kılıç.

not 1: lütfen sadece gelecekler bu başlık altına mesaj yazsın.

not 2:Gelecek arkadaşlar forumda Ankara'da oturan Tarkan hayranları grubuna üye olmalarını istiyorum
http://www.tarkancoll.com/forum/group.php?groupid=12

bounce
20-07-11, 16:15
hep beraber izlemek daha güzel. Serpil'in Ankara'da yaşaması bizim için çok büyük bi şans.. Allah Serpil'i başımızdan eksik etmesin.

hilfa
20-07-11, 23:29
hep beraber izlemek daha güzel. Serpil'in Ankara'da yaşaması bizim için çok büyük bi şans.. Allah Serpil'i başımızdan eksik etmesin.

Cihancım iltifatların için teşekkürler ama o kadar da değilim :18:

cansu06
20-07-11, 23:41
Cihancım iltifatların için teşekkürler ama o kadar da değilim :18:

Cihanla aynı fikirdeyim çok haklı :) geçen konser öncesi bekleyişte de konserde de çok eğlenmiştik bütün fanlar bir arada olunca Tarkanın ilgiside o yöne olmuyo değil hani:4:

secil.06
20-07-11, 23:44
Arena konseri öncesi sonrası harikaydı şimdi sıra Eski Hipodrom / Atatürk Kültür Merkezi bakalım burda nasıl olacak umarım yine Tarkan coll bir arada olur tabi bide buluşma olsa o daha bir harika olur bence harika bir fikir coğunluk Ankarada oturanlar kesinlikle Hilfanın dediği gibi olmalı güzel fikir hadi bakalım şimdi uygulama sırası bizde = )

tarkan_mania
21-07-11, 15:58
Beraber olalımm!!:1:

seyma_tt
21-07-11, 16:03
Beraber olalımm!!:1:

gidelim gidelim kopmaya gidelim , girelim girelim havaya girelim :17:

trkn_sry
21-07-11, 16:04
Hep birlikte kopalım =D

..BTT..
21-07-11, 22:14
Ben biletleri yarın alıcam.. Alabilirim demi? Bir sıkıntı olmaz?

ttjasmine
21-07-11, 22:37
evt bende çok istiyorum inş. süper olacak konser gene :)

ttjasmine
21-07-11, 22:38
ya bide buluşma için nasıl haberleşicez ??

seyma_tt
21-07-11, 22:57
Arkadaşlar , kapı açılışı 16:00 ama daha önce de gidebiliyormuyuz ?? Bilgisi olan varsa söylesin lütfen..

ece**
21-07-11, 23:01
ben 1 buçuk gibi gidicem valla

asltrkn
21-07-11, 23:07
Arkadaşlar , kapı açılışı 16:00 ama daha önce de gidebiliyormuyuz ?? Bilgisi olan varsa söylesin lütfen..
Şeyma'cım istediğin saatte gidebilirsin,16.00 kapı açılışı,erken gidersen,sırada önlerde olursun ;)

seyma_tt
21-07-11, 23:42
Şeyma'cım istediğin saatte gidebilirsin,16.00 kapı açılışı,erken gidersen,sırada önlerde olursun ;)

Teşekkür ederim aslı ablaa :21:

..BTT..
22-07-11, 00:17
:)) Bende Çubuk'tan 11-12 gibi çıkıcam.. Ankamall'e gidip bilet alıcam.. :) Orda nerde buluşucaz??

bounce
22-07-11, 01:19
Serpile(hilfa) mesajla ulaşırsanız o sizinle irtibata gececektir.

ece**
22-07-11, 10:46
bu tarkanla buluşma falan değil demi ?? üyeler arası buluşma ??

trkn_sry
22-07-11, 11:24
bu tarkanla buluşma falan değil demi ?? üyeler arası buluşma ??

evet üyeler arası buluşma

YusuF.KRK
22-07-11, 16:54
ne güzel :D

Alexandra
10-02-15, 22:08
Arkadaşlar ben diyorumki forum olarak yeni sticker bastıralım ve büyük bir buluşma organiza edelim hem sticker isteyenler almış olur hemde uzun zamandır büyük bir buluşma olmuyor forumda Aytuğ askere gittiğinden beri.

Efsane_1
02-10-15, 16:06
Arkadaşlar ben diyorumki forum olarak yeni sticker bastıralım ve büyük bir buluşma organiza edelim hem sticker isteyenler almış olur hemde uzun zamandır büyük bir buluşma olmuyor forumda Aytuğ askere gittiğinden beri.

Haklısın arkadaşım.Bence de büyük buluşmanın zamanı çoktan geldi de hatta geçdi bile...:20:

Efsane_1
02-10-15, 16:07
Şöyle bi şey olsa mesela, hani Biz fanlar olarak Tarkana bi surpriz yapsak diyorum. E alalım Onu yanımıza ve bi dünya turuna çıkalım.Gezelim tozalım tüm güzel yerleri, Tarkanla kocaman bi hafta ya da bi ay geçirelim (aç tavuk rüyasında darı görür dedikleri bu olsa gerek) mesela.Herşeyimizi paylaşalım Onunla, fikir alışverişi yapalım.Biz fanlarınında Onun için en çok neleri yapmamızı istediğini öğrenelim.Çünkü aramızdan ben de içinde olmakla Tarkan için bi şeyler yapmak isteyen hayranlar var.Ve gönül ister ki Tarkan bizleri görevlendirsin mesela.Kim hangi işi daha iyi yapıyorsa o işi de ona versin.Ben pröfösönel olarak Tarkana karşılıklı çalışalım demiyorum ki, sonuçta biz hayranlarız ve O bizi hiçbirşeye mecbur etmiyo zaten.Sadece olarak Tarkana karşı duyduğumuz sevgiyi ve sadakatı elimizden geldiği şekilde ısbat edelim.Yani sizleri bilmem ama ben Tarkan için elimden geldiği kadar herşeyin en güzelini yapmak istiyorum.Çünkü O hakikaten de herşeyin en iyisine layık inanın.Yani uzun lafın kısası ben daha bi yakın olalım diyorum Tarkana, böyle uzaktan uzağa içimdeki sevgiyi yeteri kadar aktara bilmiyorum Ona.Hani şu an birileri bana (gerek yakınlarım olsun ve ya bi kız arkadaşım, fark etmez) ,,Kızım gel seninle dünyayı gezelim" dese, belki kırmamak adına kabul ederim ama gönülden istemem yani.Çünkü insan herzaman yanında daha rahat ve mutlu hisettiği birisiyle beraber olmak, biyerlere gitmek ve ya özel bişeyler paylaşmak ister.Benim için de Tarkan öyle biri ve hatta gerçeği söylersem yanında kendimi daha rahat hissettiğim tek insan O...Yani söylemek istediğim şey şu ki, ben kalkıp da burda ,,BenTarkanla gezmek istiyorum,, desem bu diğer Tarkan hayranlarına karşı tarafımdan yapılmış bi haksızlık olur ama bu işi bi sürü hayranlarla birlikte gerçekleştirirsek o zaman daha makbul ve daha adil olur deye düşünürüm.Evet tabii ki de bu fikrimi bi de Tarkanımızın onaylaması gerekiyor şünkü onca işin gücün arasında bi de bizlerle gezip tozması için vakit ayıra bilmesi biraz güc ve hatta neredeyse imkansız gibi bi şey.Adam zaten ne yapıyorsa bizler için yapıyor. bizleri tatmin edebilmek için uğraşıyor (gerçi O Kendisini fazla yormasa da bile biz gene de Onu tüm kalbimizle sever ve herzaman sonuna kadar arkasında dururuz).İşte bu yüzden de kalkıb Onu bişeylere zorlamak pek doğru bi fikir değil yani.Onu hiçbirşeye mecbur edemeyiz hem buna hakkımız da yok zaten.Hem albüm işini de biliyorsunuz, 2016 -ya kaldı artık.E bu da Tarkanın işlerinin ne kadar ağır ve yoğun olduğunu gösteriyor.Yetiştiremiyor Çocuk ya...Hem nasıl yetiştirsin ki?.Tüm yılı rahat bırakmadılar ki Adamı.Neredeyse 7-8 yere bölündü Çocuk.Onun albümünden bunun albümüne, bunun albümünden onun albümüne koşayım derken Kendi albümünü çıkarmayı ihmakl etmek zorunda kaldı, ayaklarına kara sular indi Çocuğun ya.Evet yer aldığı albümlerde söylediği şarkılar bizzat Kendisine yazılmış şarkılar değil belki ama (sanki Onun sesine yazılmış gibi hepsi) gene de Tarkanın Kendi sesinden, Onun yorumundan dinlemek bambaşka bi zevk, bambaşka bi tat oldu bizim için, ama gene de Kendi albümünü çıkarsaydı o zaman o bambaşka bi olay olurdu artık.Eh işte ne yapalım, kederde bu da varmış.Tarkan bu, ne zaman ne yapacağı bilinmez.Hiç belli olmaz, bi bakarız hiç beklenmedik bi anda yepyeni, farklı bi albümle ya da bi projeyle güm diye çıkı verir karşımıza ve şaşırtır bizleri, ne dersiniz ha? ;)

Dip Not:Çok özledim ben Tarkan'ı, hem de çokkk...Kendisine acil şifalar diliyorum.