PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan bursa seyircisinin enerjisi ile sahnede coştu

secil.06
19-07-11, 22:30
Fanta Gençlik Festivali’nin Bursa Merinos Park’ta gerçekleşti. Tarkan hayranları ünlü sanatçıya sevgilerini adını Bursa havlularına kazıyarak gösterdi. İşte 60 bin kişinin katıldığı Bursa konserinden izlenimler...

Tarkan ile Manga'nın birlikte verdiği Fanta Gençlik Festivali konserleri bütün hızıyla sürüyor. Bursa'da konser veren Tarkan büyük bir kalabalığa konser verdi.
Tarkan ‘sahneye adım atar atmaz enerjinizi hissettim, Bursa ne kadar coşkulusunuz hoş geldiniz’ diyerek sevenlerini selamlayan sanatçı, ikinci kısmı akustik olmak üzere 20 şarkıdan oluşan performansında yeni şarkılarının yanı sıra İnci Tanem, Salına Salına İkimizin Yerine, Kış Güneşi, Dön Bebeğim gibi unutulmaz şarkılarına yer verdi.

SEVGİLERİNİ PANKARTLARA YAZIP, ŞARKILARI HAVLULARA İŞLEMİŞLER…
Tüm şarkılarına eşlik eden Bursa seyircisini büyüleyici performansının yanı sıra dans şovuyla da coşturan Tarkan, büyük kısmı led’lerden oluşan sahne tasarımı, her şarkı için özel tasarlanmış ekran görüntüleri ve pyro teknik şovuyla sevenlerine unutulmaz anlar yaşattı.
Megastar’a olan sevgilerini hazırladıkları pankartlarla dile getiren hayranları ayrıca sanatçının son albümünün de adı olan ‘Adımı Kalbine Yaz’ şarkısını Bursa’nın meşhur havlularına işlediler.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar

http://www.magazinci.com/icerikler/magazin/tarkan-bursa-seyircisinin-enerjisi-ile-sahnede-costu_31018.html

secil.06
19-07-11, 22:41
http://www.youtube.com/watch?v=UZ-RML2DmHU&feature=feedu

secil.06
19-07-11, 22:54
http://www.youtube.com/watch?v=WL6TWb85sgk

ece**
20-07-11, 11:45
aayyyyyyy kalbim çıkacak gibi yaaa.yoktu heyecan ama bugünden itibaren başladı :D
hani orkestra geliyo yerleşiyo,ışıklar kararıyo bi 10 dakika ha geldi ha gelecek heyecanı yokmu o an ölecem zannediyorum :D sonra herkes çığlık çığlığa müzik başlayınca :D o 10 dakikalık süre hem bitsin hem bitmesin istiyorum.biterse konser başlayacak sonrası zaten 3 saniye gibi gelecek bana ve bitecek :D Bitmezsede ben bitecem heyecandan :D Tam o beklerkenki heyecan çooooook tatlı ya :D En sevdiğim kısım :)) Anlatamıyorum bilee :))

seyma_tt
20-07-11, 14:35
aayyyyyyy kalbim çıkacak gibi yaaa.yoktu heyecan ama bugünden itibaren başladı :D
hani orkestra geliyo yerleşiyo,ışıklar kararıyo bi 10 dakika ha geldi ha gelecek heyecanı yokmu o an ölecem zannediyorum :D sonra herkes çığlık çığlığa müzik başlayınca :D o 10 dakikalık süre hem bitsin hem bitmesin istiyorum.biterse konser başlayacak sonrası zaten 3 saniye gibi gelecek bana ve bitecek :D Bitmezsede ben bitecem heyecandan :D Tam o beklerkenki heyecan çooooook tatlı ya :D En sevdiğim kısım :)) Anlatamıyorum bilee :))

Asla anlatılmaz o duygu :)) Kalbim öyle hızlı çarpar ki her konserde midem bulanır zaten off :5:

twilight
20-07-11, 15:46
Aynı haberi magazinciler defalarca haber yapmışlar... ;)

bounce
20-07-11, 15:47
o duyguyu çok güzel anlatmışsın.

trkn_sry
21-07-11, 13:16
Asla anlatılmaz o duygu :)) Kalbim öyle hızlı çarpar ki her konserde midem bulanır zaten off :5:

aynen kalbim yerinde çıkarcasına çarpıyor şimdiden aklıma geldikçe konserde napıcam bakalım (=