PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ~Tarkancoll 18.07.2011 Bursa Buluşması~

twilight
19-07-11, 17:16
Arkadaşlar sonunda biz de bursalılar olarak Tarkan'la buluştuk... Önce anlatayım sonra yorumları alalım:

Ben babamla konser alanına 1.5-2 sırası gibi geldim...Daha alan bomboştu diyebilirim.40-50 kişi vardı...Ama sonradan doldu tabii...Babam daha sonra ayrıldı ben içeri girdim ve kendime yer kaptım...Sonra forumdan Hakkı arkadaş geldi...Nick name'ini unuttum...Kendisi de buraya yazar zaten... :) Sonra 7ye kadar bekledik telefon gelmesini ben umutluydum zaten de artık umudu kesmiştik...Derken hakkı arkadaşın telefonu çaldı...Tarkanla buluşacaksınız kapıya geçin Meryem arkadaş ve ''Megastar Tarkan''sayfasının kurucusu Uğurcan arkadaşda oradaydı ayrıca daha sonra Hasan ve Gülçin arkadaşımız da geldi... :)
Manga çıktı 2.şarkıda içeri girdik...Levent ağaoğlu burada bekleyin biz size haber vereceğiz dedi,15-20 dakika da orada oyalandık... :)
Ancak içeri girdik... :D Tarkanla 1 resim çektirdik ama o resimde sadece benim kolum çıkmış haha...İyi ki sedat abide orijinal foto var onda varmışım ben de...Sedat abi ekleyince görürsünüz fotoyu da zaten...

Konserler mükemmeldi...Tarkan' acımayacak adlı şarkısıyla giriş yaptı..sonrada sevdanın son vuruşunu okudu... :) En son usta çırakla bitirdi.devam etti mi bilmiyorum artık :D
Neyse...
Konserde en güzel yerler ''Kuzu kuzu,hüp ve dudu hatta hatta gül döktüm yolları ve şıkıdımdaki'' göbek atmalarıydı... :))
Slowları da aynı içtenlikten söyledi...

Başta Tarkan,sonra Tarkancoll ekibi ve adminleri sonra forumdan bursadaki arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler...
Hepinizi kocaman öpüyorummm...Muck! :)

bounce
19-07-11, 17:22
Tarkanla buluşman ve konser detaylarını anlatman güzel olmuş.. Tarkan'la hiç muhabbet olmadı mı kaç dakika kaldınız biraz daha anlatsana,Diğerlerinden de bekliyoruz.

twilight
19-07-11, 17:24
Vallahi çok az kalabildik zaten,hemen alel acele 6 kişi girdik ve çıktık. :) 2 dakikayı almıştır yada almamıştır.öyle yani...

tarkan_mania
19-07-11, 17:26
sonunda istediğin oldu. Tebrikler! :)
ya ben bişeyi merak ettim. erken gitmişsin muhtemelen önlerdeydin sonra telefon geldi , içeri girdin.
Tarkanla tanıştıktan sonra konseri en arkadanmı izledn? nasıl oldu?
öne geçebildinmi?

bounce
19-07-11, 17:27
Türkan benden çok yaşayacaksın.. bende bunu merak ediyorum.

twilight
19-07-11, 17:27
Vallahi oraları da başkaları anlatsın yahuuu :))

trkn_sry
19-07-11, 17:28
Vallahi ya sonunda istediğin oldu tanıştın artık yöneticilere trip atmazsın :D:D
Darısı bize :D

bounce
19-07-11, 17:28

bunu yazacağına evet ya da hayır yazsana!

tarkan_mania
19-07-11, 17:29
Türkan benden çok yaşayacaksın.. bende bunu merak ediyorum.
Tercüman oldum sana! :21:

Anlat işte merak ediyoruz. senden başka kimse ortalıkta görünmüyor zaten..

trkn_sry
19-07-11, 17:30
Yani sende evrim anlatsana işte hava yapma :P :D

twilight
19-07-11, 17:31
Bounce,biraz sakin olur musun?Her mesajıma karışmak zorunda değilsin.
Arkalarda değildik fazla zaten kapıdan girdik,kapı sahnenin 10 metre kadar yanındaydı çıkınca da o kapının eşiğinden izledik tabii biraz önlere kaydık ama güzeldi yani :))

trkn_sry
19-07-11, 17:33
Bounce,biraz sakin olur musun?Her mesajıma karışmak zorunda değilsin.
Arkalarda değildik fazla zaten kapıdan girdik,kapı sahnenin 10 metre kadar yanındaydı çıkınca da o kapının eşiğinden izledik tabii biraz önlere kaydık ama güzeldi yani :))

aay evrim tek tek cevap ver işte hepimize çokmu zor :D

badboyserkan
19-07-11, 17:33
Evrim senin icinde bir ilki sonunda yasamis oldun.Sizin adiniza cok sevindim.Ebru elinden geldigince bulusma durumlarini ayarlamaya calisiyor ama bir noktadan sonra hitt ekibinden kisilere kaliyor,iceri girme sayi bildirimi dogrultusundaki ugraslar.. Tabiki hitt calisan ekibinede anlayisi ve aramizdaki guzel iletisim icin sonsuz tesekkurler...

Birazda yapılan bu buluşmalar ile ilgili açıklık getireyim;

Resmi Tarkancoll fan club ekibi olarak hiç Tarkan ile tanismamis veya kidemli uyelerimize bu durumu organize etmeye ve yasatmaya çalişiyoruz. Tarkancoll Resmi fan club sitemizde 7 binden fazla uyemiz bulunuyor.Sosyal medya takipçi sayılarımızı ve oradan gelen istek ve ricaları sayamadim bile. Ama ne yazik ki ana sitemizde aktif olan ve emek veren kisiler sayica az. Bu gibi durumlari on planda ve onemde tutmaya calisiyoruz.Umarim herkes bir gun Tarkan ile tanisma firsatini bizim fan club cercevesi dogrultusunda yasarlar.Elimizden geldigince herkesi belli bir sayida az ve oz sekilde bulusturabiliyoruz.O yuzden bulusamayan uyelerimizden de anlayis ve ilerki baska konserler icin sabir ve şans diliyoruz.

xurush'nine
19-07-11, 17:36
Evrimcim, tebrik ederim, senin adina cok sevindim.Sen de gorustugune gore artik dedigim gibi sira bende..;)( Yoksa ortaligi "yakar gecerim"...:P :5:) Onemli olana ilk adimi atmaktir sonra gerisi gelir.Daha nice Tarkan'li ve Tarkancoll'u bulusmalara!

tarkan_mania
19-07-11, 17:37
Evrimcim, tebrik ederim, senin adina cok sevindim.Sen de gorustugune gore artik dedigim gibi sira bende..;)( Yoksa ortaligi "yakar gecerim"...:P :5:) Onemli olana ilk adimi atmaktir sonra gerisi gelir.Daha nice Tarkan'li ve Tarkancoll'u bulusmamalra!

sıra tarkan_mania ve bende dicektin sanırım nine'cim :D

trkn_sry
19-07-11, 17:38
Yok yok türkan abla sıra ben türkan ve seray da diyecekti eli sürşmüştür :D:D :7:

trk.gül
19-07-11, 17:41
Hahaha ay kızlar allah iyiliğinizi versin emi çok komiksiniz vallahi :D

bounce
19-07-11, 17:43
birinin bu Ankara'daki gızlara öncülük etmesi lazım cool ,serinkanlı ,yol gösterecek, Serpil'e yardım edecek..Ankara'da öyle biri var mı ki acaba:) yönetime mesajıma da vereyim:)

trkn_sry
19-07-11, 17:45
aa Ben ne güne duruyorum :P:P :D

ece**
19-07-11, 17:45
Sevindim senin adına,artık tripler son bulur :) Çok mutlu oluyorum yaa böyle yeni yeni tanışanlar olunca :) bende okuyunca ilk olarak tarkanın yanına gittikten sonra dönüşte nerde izlediğini merak ettim ama oda açıklanmış :) hadi hayırlı uğurlu olsun :)Daha çok okuruz inşallah tanışanları..Bende tarkaseksüelin (caner) tanışmasını çok istiyorum,o çok heyecan yapmıştı samsun konserine .inşallah ona ve diğerlerine kısmet olur :))

asltrkn
19-07-11, 17:46
Evrim'cim dünden beri dediğim gibi :D senin adına ve tabii diğer arkadaşlarımız adına çok sevindim.Teşekkürler TarkanColl,iyi ki varsınız ;)

twilight
19-07-11, 17:48
:) Artık sivri dilli yorumlar yapmam...Tamam :D

xurush'nine
19-07-11, 17:49
Insallah cocuklar, her kes bulussun ben zaten her gun(olmasa da gunasiri:P) ruyamda bulusuyorum..((: Bir suru imzali resmim, albumum var gozume yazili,kupem havlum var icimde sakli, yeter ki hepinize bulusma sirasi gelsin, 'nineniz basinin caresine ruyada bakar..:)))

trkn_sry
19-07-11, 17:49
İşin bitti tabi yapmazsın :D:D
Darısı bizim başımıza inş. :21:

tarkan_mania
19-07-11, 17:50
Sevindim senin adına,artık tripler son bulur :) Çok mutlu oluyorum yaa böyle yeni yeni tanışanlar olunca :) bende okuyunca ilk olarak tarkanın yanına gittikten sonra dönüşte nerde izlediğini merak ettim ama oda açıklanmış :) hadi hayırlı uğurlu olsun :)Daha çok okuruz inşallah tanışanları..Bende tarkaseksüelin (caner) tanışmasını çok istiyorum,o çok heyecan yapmıştı samsun konserine .inşallah ona ve diğerlerine kısmet olur :))

aşkolsun :(
benm tanışmamı istemiyon demek! Hainnn!!!! Vicdansızz :D:D:D
yok sana 22 puanlık kapak :D

twilight
19-07-11, 17:52
İşin bitti tabi yapmazsın :D:D
Darısı bizim başımıza inş. :21:

Amin... :)
Ama kimlere kimlere yalvardım ben yaa :D Altay abiye,can şengüne,levent abiye,ayhan günyıla kimlere kimlere...saymakla bitmez :D

bounce
19-07-11, 17:53

Ece benim ismim neden yok:)

trkn_sry
19-07-11, 17:53

biz tanışmadan heyecan yapıyoruz o tam tanışacağı zaman heyecan yapmış ne kötü bir durum ben heyecandan konuşamam bile :D:D

ece**
19-07-11, 17:54

sen o "dilaraaaaa" şarkısını söyle daha olurmu :D:D:D:D:D hem ben hamburgerim ve fantamla mutluyum bikere :)) istemez olurmuyum hiç aşkolsun valla..dua edicem senin için :) ( tek şartım beni o şarkıyla hatırlamaman :D )

trkn_sry
19-07-11, 17:54
Amin... :)
Ama kimlere kimlere yalvardım ben yaa :D Altay abiye,can şengüne,levent abiye,ayhan günyıla kimlere kimlere...saymakla bitmez :D

Değdi ama tanıştın :D

ece**
19-07-11, 17:56
Ece benim ismim neden yok:)

Biz tanıştık diye yahu.kendimi bile yazmaya utandım :)yoksa ilk kendimi yazacaktım :) ondan yazmadım.hiç tanışmayanları yazdım ben :) Konsere gelceksin demi ?

trkn_sry
19-07-11, 17:57
Evrim burada gülüyoruz şakalaşıyoruz felan ama ben senin adına çok sevindim çok istiyordun tanışmak hak ettin .

tarkan_mania
19-07-11, 17:59
sen o "dilaraaaaa" şarkısını söyle daha olurmu :D:D:D:D:D hem ben hamburgerim ve fantamla mutluyum bikere :)) istemez olurmuyum hiç aşkolsun valla..dua edicem senin için :) ( tek şartım beni o şarkıyla hatırlamaman :D )

Sildim o şarkıyı. hatta Burhan çaçanı sildim:D:D
Yeterki sen bana dua et yawrim :D:D

bounce
19-07-11, 18:00
Biz tanıştık diye yahu.kendimi bile yazmaya utandım :)yoksa ilk kendimi yazacaktım :) ondan yazmadım.hiç tanışmayanları yazdım ben :) Konsere gelceksin demi ?

evet evet ayıp olmasın göremeyen insanlar varken..Bence sen hakkından feragat et ki ben görüşeyim:)) gelirim inşallah..Bayağıdır görüşmüyoruz seni Serpil'i ve Tarkan'ı göreyim:)

trkn_sry
19-07-11, 18:01
Ne güzel tanışma fırsatınız olmuş sizin inş sıra bizde :D

ece**
19-07-11, 18:06
evet evet ayıp olmasın göremeyen insanlar varken..Bence sen hakkından feragat et ki ben görüşeyim:)) gelirim inşallah..Bayağıdır görüşmüyoruz seni Serpil'i ve Tarkan'ı göreyim:)

Cihan feragat etme durumu çok sıkıntılı :)) gel gel tabii görüşelim konserde hep beraber olalım yine.öyle tadı çıkıyo.Tarkan'da bizi görsün :))

twilight
19-07-11, 18:07
Bursalı gençlik uyumayııın! :D Tek ben mi anlatazam? :D

youleft
19-07-11, 19:35
evrim tebrikler kanka süpersinn ama çok az görüşmüşün dedikleri gibi olsun tarkan ı gördün ya biz senin gibi şanslı değiliz :)

fincan
19-07-11, 19:39
Tebrik ederim nihayet kavuşmuşsun keşke daha uzun görüşülebilse ama onlarada hak vermek lazım.Darısı tüm isteyenlerin başına inşallah bende dahil :)

karma1688
19-07-11, 19:52
0ffff bi saat boyunca tarknla buluşmamızı yazdım cevaplamaya bastımm sayfa hata verdiiiiii skandaallllll

karma1688
19-07-11, 19:54
o yüzden özet gecim buluşanların en şanslısı bendim hem doya doya öptüm hem tek resim cekindim hem de tişört imzalattım :)))) iyi ki varsın tarkancoll ve ebru ablaa

twilight
19-07-11, 19:58
:D Ahaha hakkı iyi ki özet geçmişsin yaw... :D Haha...
Bu arada Sedat Mehderden resimleri isteeee! :D Benim sadece kolum çıkmışşş! :(

seyma_tt
19-07-11, 20:10
Evrim burada gülüyoruz şakalaşıyoruz felan ama ben senin adına çok sevindim çok istiyordun tanışmak hak ettin .

Evrim tebrik ederim:) Seray sıra bizde Minnoşum :D İnşallah Buluşuruz yaa , tabi kalpten gitmezsekk :21::17:

trkn_sry
19-07-11, 20:13
Evrim tebrik ederim:) Seray sıra bizde Minnoşum :D İnşallah Buluşuruz yaa , tabi kalpten gitmezsekk :21::17:

evet evet :D:D
Ben görsem bayılırım ki direk bebeğim

..BTT..
19-07-11, 20:15
Bizde isteriz ama... :)) Ankara'da da olsun buluşma... ;D

tarkaseksüel
19-07-11, 20:18
Mersinden samsuna konser için geldim konser ertelendi...
Çıldırıyorum artık :) Adam Türkiye yi gezdi ben denk gelemedim :)

trkn_sry
19-07-11, 20:24
Mersinden samsuna konser için geldim konser ertelendi...
Çıldırıyorum artık :) Adam Türkiye yi gezdi ben denk gelemedim :)

haha senin halin dahada vasatmış :D

twilight
19-07-11, 20:27
Ama ben bir buluşma daha istiyorum hiç yetmediii ! :D

haskimm
19-07-11, 20:43
Hakkı iyiki tişörtü imzalattın milat oldu bu senin için:))))9

*ipek*
19-07-11, 20:47
Tarkan ile buluşan arkadaşları tebrik ediyorum.. Daha nice buluşmalara.. :))

cansu06
19-07-11, 21:17
bende dün Gülçin'in heyecanına ortak oldum çığlık atmaktan konuşamıyodu :D çok sevindim hepsinin adına :)

MARY JANE
19-07-11, 22:05
dün akşam buluşanlardan biride bendim. çok güzel bir geceydi. çok eğlendik ve çok güzel arkadaşlar edindim.
çok güzeldi ama konuşma fırsatımız olmadı maalesef. toplu fotoğraftan sonra bizi çıkardılar. ama yine de çok güzel bir geceydi.
ebruya ve tarkancoll ekibine çok teşekkürler...

secil.06
19-07-11, 23:01
Tarkan coll her şehirde farkını ortaya koydu diğer şehirler ve bursadaki fanlar adına acayip mutlu oldum harika,tarifi olmayan bir duygu Tarkanla aynı ortamda bulunmak darısı Eskişehir,Ankara ve diğer şehirlerdeki bütün fanların başına aminnnn

qüccin
19-07-11, 23:31
bende dün Gülçin'in heyecanına ortak oldum çığlık atmaktan konuşamıyodu :D çok sevindim hepsinin adına :)

Bambaşka bir heyecan bu ya :) Ne yapacağımı şaşırdım direk telefona sarıldım cansuyu aradım ama konuşmak imkansız :D Hele o ilk telefonu açtığımda ' Tarkan ile buluşma yapacağız ' lafını duymam titremeye başlamama yetti bile . Meryem sürekli konuşarak sakinleştirdi beni :4: Rüya gibiydi gerçek değildi sanki :) Çok kısa bir sürede olsa Tarkan'ı bu derece yakından görmek , bir fotoğraf çektirmek paha biçilemez bir şeydi.. Tekrar söylemem gerekirse görüşmemizde emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.. Darısı bu duyguyu daha önce tatmamış olan tüm fanların başına.. :29:

MARY JANE
20-07-11, 00:51
dün tarkanla tanışan 6 şanslıdan biriydim. çok güzel bir duygu gerçekten. tüm kuş alemi uçuyor hala içimde :)))))
emeği geçen herkese çok teşekkürler...
umarım bu duyguyu herkes tadar. umarım tanışmak isteyen herkes tanışır.

karma1688
20-07-11, 01:58
hasancım var ya senin gözün değicek korkarm bu tişörtün başına bi iş gelicek nası kincisin :))))

hilfa
20-07-11, 14:14
çok sevindim arkadaşlar harikasınız :)

leyla
20-07-11, 18:26
sizin adiniza cok sevindim.insallah bende bu duyguyu yasarim ve tum tarkan sevenler.

secil.06
21-07-11, 00:00
darısı Ankaranın başına aminnnnnnnnnn

trkn_sry
21-07-11, 10:40
İnşalaaah =D