PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Müzeyyen Senar 93 yaşında

asltrkn
18-07-11, 01:52
Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde yaşayan Türk Sanat Müziği’nin efsane sanatçılarından Müzeyyen Senar, 93’üncü doğum gününü, oğlu Ömer Işıl ve kızı Feraye ile kutladı. Tarkan ile Bülent Ersoy’un, Senar’a çiçek göndererek doğum gününü kutladıkları öğrenildi.

Kızı Feraye ile birlikte yaşayan Türk Sanat Müziği’nin efsane isimlerinden Müzeyyen Senar, bugün 93’üncü doğum gününü, Yokuşbaşı Mahallesi’ndeki evinde kutladı. Kızı Feraye ve oğlu Ömer Işıl ile birlikte doğum gününü kutlayan Senar için Bülent Ersoy ve Tarkan’ın çiçek gönderdiği öğrenildi. Ayrıca, birçok hayranının da yine çiçek göndererek, Senar’a sevgilerini gönderdikleri öğrenildi. Doğum günüyle ilgili açıklama yapan kızı Feraye, "Annemin sağlık durumu müsaade etmediği için eski doğum günlerini yapamıyoruz. Biraz önce doğum gününü kutladık. Ağabeyim ve ben onu çiçeklere boğduk. Ardından uyumaya çekildi. Ayrıca, sanatçı dostlarımızdan ve Bodrumlulardan evimize bugün çiçek ve sevimli hediyeler yağdı. Annem çiçekleri gördükçe çok duygulandı, ağladı. Senar’ı sevenlere gerçekten çok teşekkür ediyoruz" dedi.

http://www.hurriyet.com.tr/sondakika/18271231.asp

seyma_tt
18-07-11, 14:06
Gerçekten çok büyük sanatçı , paylaşım için teşekkürler Aslıı:27::41:

secil.06
18-07-11, 23:50
Tarkanım ya cicek gönderip dogum günü kutlamış her zaman olduğu gibi yine yakışanı yapmış

YusuF.KRK
19-07-11, 00:11
Tamda babam onu dinliyodu haberi gördüm (: teşekkürlerr

asltrkn
19-07-11, 02:38
Cumhuriyet'in Divası,doğum günü kutlu olsun,Allah sağlık versin.

..BTT..
19-07-11, 13:56
Allah Müzeyyen Senar'a Sağlık Versin.. :)) Tarkan'ımma Yakışan Buu..

xurush'nine
19-07-11, 18:11
Oglum da ayni gunde dogmus..:) O gun Muzeyyen hanimin da dogum gunu oldugunu okumustum ve hemen aklimdan: Tarkan turne yogunlugundan dolayi unutmadi ya kutlamayi?"- diye gecdi...Ne iyi ki unutmamis.. Allah sihatine kavustursun.

DaLy
20-07-11, 00:06
Yaşayan az sayıdaki gerçek efsaneden biri..Umarım bir an önce iyileşir..Bu da benim en sevdiklerimden biri=)

http://fizy.com/#s/1yf5tu

İffeT.T.
04-08-11, 20:23
Türkiye'nin en önemli divalarından biri, Allah sağlık versin inşallah... İyiki doğmuş, iyiki tanımışız, o güzel sesinden şarkılar dinlemişiz... Tarkan ne kadar düşünceli olduğunu bi kez daha göstermiş oldu çiçek göndermekle.