PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Modası Devam Ediyor!

twilight
16-07-11, 15:44
Daha önceleri bir konu açmıştım ya,Tarkan ne yapsa moda oluyor...Arada bir klibinde kullandığı araba bile daha sonradan kullanıldı yanlış hatırlamıyorsam ziynet hanimin klbinide diye...Şimdi başka bir şey var ki o da şu:
Tarkan 1995 yılında Şeytan Azapta adlı şarkısına bir konser klibi çekmiş,ardından 2002 ve 2011 de de Hüp ve Adımı kalbine yaz kliplerinde de bunun kombinesini yaşatmıştı.
Çok zaman geçmiyor ki Tarkan'ın modası devam ediyor,ve bazı konserler kliplerden alınmaya devam ediyor...En son Gökhan Özenin ''Ezdirmem/Bitti yavrum'' klibi de konserlerden alınmış...

:) Tarkan 40 yaşınada gelse 60 yaşına da gelse halen modası devam edecek gibi gözüküyo... ;)

YusuF.KRK
16-07-11, 18:14
Güzel Tespit (:

devilscream
16-07-11, 22:35
Ben pek katılmıyorum bu tür konser görüntülerinden oluşan klipler
her zaman vardı..Tarkan'ın yaptığı ancak hatırlatma olabilir :)
Bir de maliyeti daha düşük olduğu için tercih edenler de olabiliyor Serdar Ortaç gibi
Adam geçen albümünde bütün albüm sarkilarini kliplendirdi,ki ilginc hepsi konser görüntülerinden

seyma_tt
17-07-11, 00:37
Ben pek katılmıyorum bu tür konser görüntülerinden oluşan klipler
her zaman vardı..Tarkan'ın yaptığı ancak hatırlatma olabilir :)
Bir de maliyeti daha düşük olduğu için tercih edenler de olabiliyor Serdar Ortaç gibi
Adam geçen albümünde bütün albüm sarkilarini kliplendirdi,ki ilginc hepsi konser görüntülerinden

Katılıyorum. Geçen Sene Serdar Ortaç'ın çoğu klibi konser görüntülerinden oluşuyordu. Bu sene de aynısını yaptı.

secil.06
17-07-11, 16:08
Tarkan kaç yaşına gelirse gelsin taklitleri hep vardı bence hala da olacak her konuda

secil.06
17-07-11, 16:19
CNN Türk ekranlarında Mesut Yar'ın sunduğu Burada Laf Çok programına katılan modacı Cengiz Abazoğlu, Türkiye'de sanat camiasında en iyi giyinen bayanın Hande Ataizi olduğunu söyledi. Abazoğlu, Ataizi için "Bir Hollywood yıldızı kadar özenli ve giydiği kıyafeti bir star gibi taşıdığını" söylerken erkek sanatçılardan en beğendiği sanatçının Kenan Doğulu, en beğenmediği erkek sanatçının da Tarkan olduğunu söyledi.
http://www.ekonomi-haber.com/haber/15773/modaci-abazoglu-en-guzel-giyinen-bayan.html

TEVETOGLU
17-07-11, 18:29
Tarkan modası sonsuza kadar devam edecek.

denizmavisi
17-07-11, 22:21
Tarkan konusuna katılıyorum maalesef Tarkan iyi giyinmeyi pek beceremiyor bazen güzel giydirilse de genelde kötü ama olsun onun sanatı yeter ayrıntılara fazla takılmıyoruz ayrıca her yaptığının moda olması da çok doğal çünkü o bir ekol her zamanda bu böyle olacak...

tarkan_mania
18-07-11, 10:37
açıkçası ben konser görüntülerinden yapılan klipleri pek sevmiyorum.
Tarkanınkiler güzel oluyor o ayrı , mesela adımı kalbine yaz çok güzel olmuş!! :10:
ama bu tarzı genellikle Serdar ortaç kullanıyor. basit iş.. çok ucuz duruyor.

dipnot:Avrupa konserlerine klip yaptı , bi klipte Türkiye için yapsın. çok kıskandım ben :4:

seyma_tt
18-07-11, 14:01
açıkçası ben konser görüntülerinden yapılan klipleri pek sevmiyorum.
Tarkanınkiler güzel oluyor o ayrı , mesela adımı kalbine yaz çok güzel olmuş!! :10:
ama bu tarzı genellikle Serdar ortaç kullanıyor. basit iş.. çok ucuz duruyor.

dipnot:Avrupa konserlerine klip yaptı , bi klipte Türkiye için yapsın. çok kıskandım ben :4:
Evet yaa , keşke yapsaa :) Bende çok kıskandım . Biz saksı değiliz bi kere bizimde klibimiz olsun :4: