PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ''Büyük starlarla çalışmak isterim''

twilight
15-07-11, 20:17
Pop Müziğin yeni seslerinden - söz yazarı ve besteci - Sinan Akçıl KIRMIZI HALI adlı programın geçen haftaki konuğuydu arkadaşlar...
Programda kendi şarkılarını da söyleyen şarkıcı Sinan Akçıl,'Cumartesi şarkısında Ajda Pekkan ile çalıştım.benim için onur ve gurur.daha farklı büyük sanatçılarla da çalışabilirim'' dedi.
''sezen aksu,orhan gencebay ve Tarkan'la şarkı söylemek hayallerimden biri''diyen genç popçu,''Tarkan'a ben şaka yaptım.9 ödülün 9unu da haketti.O müziğin krallarından birisi ve gerçekten çok başarılı dedi..''

Bu arada Hande Yener telefonla bağlandı ''Tek rakibim Tarkan'' sözünü tekrarladı..

Ne düşünüyorsunuz? :)

futureboy
15-07-11, 20:33
En azından kendine bir hedef belirlemiş.Bu sözün altında aslında Tarkan'ın mertebesine erişme isteği yatıyor.Tarkan'dan da iyi olsa rakibim yok derdi ki Tarkan hiçbir zaman birilerini rakip olarak görmemiştir.Çünkü zaten 'en iyisi' olduğunu biliyor.

seyma_tt
15-07-11, 21:03
Tarkan'ın tek rakibi olarak mı görüyormuş hahahahha:18::18:
Sinan Akçıl çok istiyorsa bi ara çalışma olur inşallah.

devilscream
15-07-11, 21:42
Sinan Akçıl güzel konusmus:)
Hande Yener de ya Tarkan ı aşağı cekiyor ki bence böyle değil,ya da
kendini fazla büyük görüyor

secil.06
15-07-11, 22:35
Sinan Akçıl tamda yerin de konuşmuş tabiki 9 ödülvarsa 9 da Tarkan hak etti bunu hepimiz biliyoruz

TEVETOGLU
15-07-11, 23:20
Tarkan'ın tek rakibi Tarkan. ;)

**MegaStarkan**
15-07-11, 23:48
Güzel konusmus ama daha fazlasi mümkünse olmasın.

trkn_sry
16-07-11, 15:24
Güzel konusmus ama daha fazlasi mümkünse olmasın.

Bencede güzel konuşmuş :)
Ya bu hande yener gerçek mi allah aşkına aptal kadın kendini ne sanıyorsa.

YusuF.KRK
16-07-11, 20:04
Ya bırakk yaa

DaLy
17-07-11, 03:23
Sinan Akçıl'ın bazı besteleri gerçekten başarılı ama şarkı söylemeye başladığından beri bendeki değeri baya bi eksilere düştü.Hande Yener ise -Apayrı- albümündeki tarzıyla devam etmiş olsaydı tek rakibi ciddi anlamda Tarkan olurdu ama sonraki albümlerde o tadı vermediği için artık çok zor gibi.

seyma_tt
17-07-11, 12:24
Hande Yener belki marjinal havalarıyla pop müziğe ayrı bi hava katıyor olabilir ama Tarkan'ı rakip görmesi için daha çoğu Sanatçıyı geçmesi lazım . :5:

secil.06
17-07-11, 15:56
Hande yener tek rakimi Tarkan mı :18:

asligul.yaymaz
25-07-11, 20:46
Türkiye'de onun gibisi yok. Başka bir adam bu yaa, herkesten farklı... samimi sıcak başka bişey var bu adamda :))

rojbin
10-08-12, 19:19
Tarkan'ın tek rakibi olarak mı görüyormuş hahahahha:18::18:
Sinan Akçıl çok istiyorsa bi ara çalışma olur inşallah.

başka bir şey söylememe gerek yok..........