PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Erdogan ve Tarkan

flores
13-07-11, 12:59
Biri siyasetçi, diğeri pop yıldızı, ne alaka diyebilirsiniz.

Ama gazetelerde Tarkan’ın konserlerinin topladığı kalabalığa ilişkin haberleri okursanız ortak noktayı bulursunuz.

Tarkan Anadolu’nun her yerinde verdiği konserlerde 35 ile 45 bin kişilik bir kitleye hitap ediyor.

Tarkan bu ülkede 20 küsur yıldır konser veriyor, televizyonlara çıkıyor.

Yine de halkın sevgilisi.

Recep Tayyip Erdoğan da bu açıdan bir star.

2000 yılından beri ulusal çapta bir siyasetçi.

İkiden az miting yaptığı il var mıdır, bilmiyorum.

Ama hala bütün mitingleri binlerce insanı bir araya getiriyor.

Her gün en az 2 miting yapıyor, her gece televizyona çıkıyor ama halk kentlerine geldiğinde onu görmeye koşuyor.

Bu siyasi başarının ötesinde bir sevgi.

Bu halkın sevdiğini ölümüne sevdiğinin bir göstergesi.

Aynı zamanda AK Parti’nin her seçimden oyunu artırarak çıkmasının sırrı.

Kanaat önderlerinin eleştirdiği tutum, tavır ve açıklamalar aslında halkın çok hoşuna gidiyor.

Erdoğan kitlenin içindeki enerjiyi ortaya çıkarmayı çok iyi beceriyor.

Bu anlamda muhteşem bir sahne sanatçısı.
ergun babahan(stargazetesi)

trkn_sry
13-07-11, 13:03
Gerçekten ne alaksı var ?
Burası siyaset yeri değil hatırlatırım tarkanın fan sayfası erdoğanın fan sayfasında yaz bunları.

trk.gül
13-07-11, 13:05
Evet çook çok hak veriyorum sana burası siyeset yeri değil bu haberi "Başbakanının " sayfasında paylaşmalısın .

trkn_sry
13-07-11, 13:09
Saçma sapan yazılardan birisi işte.. :21:

xurush'nine
13-07-11, 13:54
Bir kusla iki tas vurmak istemisler.Aslinda ikisini de ovmus Ergun Babahan ama bence de talihsiz bir kiyaslama.Ve brilerine yaranmak kokusu daha keskin seziliyor yazida..:)

seyma_tt
13-07-11, 14:22
Ya ne alaka şimdi ? Bunu bence de burda paylaşılmaması gerekiyor. Burası Tarkan'ın fan sitesi. Siyaset in 'S' si bile olmaması gerekiyor.

trkn_sry
13-07-11, 14:57
Neyse ya saçma sapan insanlar dan saçma sapan yazılar işte ..

tarkan_mania
13-07-11, 16:41
Forumda siyasetle ilgili haberler yasak diye biliyorum????

Forum kurallarını okumanızı tavsiye ederim..

http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?2364-Uyulması-Zorunlu-Kurallar

trkn_sry
13-07-11, 17:09
Kuralları bilmiyor arkadaş sanırsam .
Her ne kadar haber olsa bile burda paylaşılacak bir şey değil.

twilight
13-07-11, 17:26
Siyaset yasak arkadaşlar forumda,ancak yeni üyelerimiz bilmeyebilir. :)

trkn_sry
13-07-11, 17:41

iyide kuralları okumadan mı üye oluyorlar sende yani.

tarkan_mania
13-07-11, 18:02

flores yeni değilki senden bile eski :)

twilight
13-07-11, 18:22
Ben ona dikkat etmedim :)

Bamboo
13-07-11, 18:26
burda siyaseti yapan flores değil ki o sadece tarkanın adı geçtiği için haberi koymuş.. yoksa siyaseti flores değil o gazeteci yazar yapmış.. bence flores'e değil yazarın yazısınına tepki gösterin..

tarkan_mania
13-07-11, 18:49
burda siyaseti yapan flores değil ki o sadece tarkanın adı geçtiği için haberi koymuş.. yoksa siyaseti flores değil o gazeteci yazar yapmış.. bence flores'e değil yazarın yazısınına tepki gösterin..

florese tepki göstermedikki.
foruma siyaset haberleri eklenmesi yasak. sadece bunu dile getirdik.

trkn_sry
14-07-11, 00:01
Ama foruma bu yazıyı ekleyen flores bunu düşünmeliydi bence

flores
14-07-11, 00:02
wooow bu ne tepki???!!!! size noluyor anlamadim?????????? sizden evvel buraya nezaret edenler var.Lazim bilseler konuyu kaldirirlar!!!
2 cisi ben buraya bu yaziyi siyasi maksad ve ya kimlerise met etmek maksadi ile koymadim. Tesadufen gordum.tarkanla ilgili bir dusunce oldugu icin burda paylasmadim.ART niyetleer aktarmayin arkadaslar!!!!!!!!!!!!!!

trkn_sry
14-07-11, 00:05
wooow bu ne tepki???!!!! size noluyor anlamadim?????????? sizden evvel buraya nezaret edenler var.Lazim bilseler konuyu kaldirirlar!!!
2 cisi ben buraya bu yaziyi siyasi maksad ve ya kimlerise met etmek maksadi ile koymadim. Tesadufen gordum.tarkanla ilgili bir dusunce oldugu icin burda paylasmadim.ART niyetleer aktarmayin arkadaslar!!!!!!!!!!!!!!
Biz sende art niyet arıyormuyuz dedik anlamak istedin gibi anlamışsın yazılarımızı iyi oku siyaset yapmak Yasak..

trk.gül
14-07-11, 00:06
Biz sende art niyet arıyormuyuz dedik anlamak istedin gibi anlamışsın yazılarımızı iyi oku siyaset yapmak Yasak..

Arkadaşıma çok hak veriyorum anlamak istedin gibi anlamışsın tamam yeni oalbilirsin bende yeniyim ama " Forum kurallarını biliyorum " Siyaset yasak.

flores
14-07-11, 00:07

tesekkur ederim anlayisiniz icin:)

flores
14-07-11, 00:10
Arkadaşıma çok hak veriyorum anlamak istedin gibi anlamışsın tamam yeni oalbilirsin bende yeniyim ama " Forum kurallarını biliyorum " Siyaset yasak.

:))))))))))) o zaman ugurlar sana! umarim forumda iyi vakit gecirirsin:)

trkn_sry
14-07-11, 00:11
İyi yada kötü geçiririz bu bizim bileceğimiz iş haberde link bile yok sadece star gazetesi yazmışsın ..

TarkanColl
14-07-11, 00:47
Konuyu uzatmazsak kendi kendine kaybolur gider. Flores Bakü'den katılıyor aramıza. Siyasetin ve Tarkan'ın birlikte olması başta ben olmak üzere hepmizi rahatsız ediyor. Fakat Flores bunu bilmeyebilir. Evet kurallara göre bu tür konular siliniyor ama bu tip uyarıları forum arkadaşlarımıza daha kibar bir şekilde yapabiliriz... Zaten anlayışlı birisiyse kendi siler açtığı konuyu... Anlayışlı değilse biz çaresine bakarız...

Bu tip durumlardayönetime bu tip kurallara uymayan konuları özelden bildirebilirsiniz. En kısa zamanda gereken yapılacaktır...

Sevgiler

..BTT..
14-07-11, 00:57
Bencedee.. Saçma İnsanlardan Ne Bekliyorsunuz Kii??

tarkan_mania
14-07-11, 10:36

Flores benm seninle ilgili bir problemim yok cnm.
siyaset haberlerinin eklenmesinin yasak olduğunu yazdım sadece. ilk msjımada bakarsan görürsün zaten.
şahsına yönelik bişey söylemedim.
beni yanlış anlamayasın.
sevgiler..:41:

flores
14-07-11, 11:19
Konuyu uzatmazsak kendi kendine kaybolur gider. Flores Bakü'den katılıyor aramıza. Siyasetin ve Tarkan'ın birlikte olması başta ben olmak üzere hepmizi rahatsız ediyor. Fakat Flores bunu bilmeyebilir. Evet kurallara göre bu tür konular siliniyor ama bu tip uyarıları forum arkadaşlarımıza daha kibar bir şekilde yapabiliriz... Zaten anlayışlı birisiyse kendi siler açtığı konuyu... Anlayışlı değilse biz çaresine bakarız...

Bu tip durumlardayönetime bu tip kurallara uymayan konuları özelden bildirebilirsiniz. En kısa zamanda gereken yapılacaktır...

Sevgiler

bir konu actim deye az qala meni halk dusmani etdiniz...dusunmezdim bele bir sey ola biler.yani maksadim o deyildi.... neyse......................

sayin site yoneticisi bunun analyisla hic alakasi yok.ben silemedim.kendiniz silin konuyu.

ps. yerli -yersiz her soruyu cavablamak gereyi duyan arkadasim tavsiyam odurki boyle kucuk seylerle kendini harab etme.sinirlerini koru.sana lazim olur.
iyi gunler!

TarkanColl
14-07-11, 15:57
bir konu actim deye az qala meni halk dusmani etdiniz...dusunmezdim bele bir sey ola biler.yani maksadim o deyildi.... neyse......................

sayin site yoneticisi bunun analyisla hic alakasi yok.ben silemedim.kendiniz silin konuyu.

ps. yerli -yersiz her soruyu cavablamak gereyi duyan arkadasim tavsiyam odurki boyle kucuk seylerle kendini harab etme.sinirlerini koru.sana lazim olur.
iyi gunler!
Flores ben sana anlayışsızsın demedim. Yanlış anladın.

Senin Türkiye siyasetiyle ilgili bir bilginin olmamasının doğal olduğunu ve bizim de Tarkan ve siyaseti bir arada görmek istemediğimizi düşünememiş olabileceğini söyledim.

Seni uyaran arkadaşlar da senin Azerbaycandan olduğunu bilememişlerdir. Arkadaşlara, "uyarılarınızı daha yapıcı yapın, konuyu ekleyen de eğer anlayışlı biriyse konusunu siler. Silmezse de biz devreye gireriz" dedim ben...

Yanlış anlamaları bir kenara bırakıp Tarkan'a devam edelim derim...

xurush'nine
14-07-11, 16:10
Arkadaslar lutfen sakin olur musunuz.Kucuk anlasilmazlilardan dolayi bir birimizi kirmayalim.
Evvela, konunun silinmesi ya da kaldirilmasi meselesini buyutmemek lazim.Ebrunun da soyledigi gibi, zaten gerketigi zaman bu yapiliyor.Orneyin benim (dayanamayip) paymastigim bir kac "tehlikeli" konu da kaldirildi..Bunu sorun yapmanin luzumu yok.Kimliginden asili olmayarak forumdaysak, kurallara uymak zorundayiz.

Ikincisi ben dun yaziyi dikkatle okudum.Tamam, basbakanla Tarkan konusu geciyor yazida ama ortada siyasi gerginlik yaratacak, ortami gerecek bir nokta yok.Tarkanla basbakanin ortak noktalarina dikkat cekiliyor.Yazarin dusuncesine gore her ikisi de cok basaril bir sekilde kitleleri yonetme, kitlelerin sevgisini kazanma kabiliyetine sahipler.Genc arkadaslarim, lutfen yaziyi bir daha okuyun.Icerisinde her Basbakan ismi gecen yazi siyasi yazi degildir. Panik yapmaniza gerek yok.:) Zaten oyle bir tehlikeli durum olsa, ben sizden once ust yonetime haber verirdim.

Hem galiba yeni arkadaslarimiz flores'i tanimiyor.Bildigim kadariyla bu aralar derslerinin yogunlugu nedeniyle sik sik foruma giremiyor,ben de goremiyorum kendisini (diplomasi vardi, Fidan'imiz doktor oldu:).Onceki yorumumda azeridir onu koruyorum diye belki yanlis anlasilmamak icin karismak istemedim, isi sakaya vurdum.Ama bilmenizi isterim ki benim icin hepniz birer kucuk Tarkan kigilcimlarisiniz, hic fark etmez azeri ya da degil, elimi vicdanima koyup soyluyorum: kendisini tanisaydiniz, boyle bir niyeti olmadigini bilrdiniz.

Tarkan'in turnedeki basarilarinin tadini cikarmamiz dileklerimle ve Bakuden kocaman SEVGILERIMLE :29:
:23:

ece**
14-07-11, 16:18
Bu yazıda siyasi gerginlik yaratacak hiç birşey yok bence.Her iki kişiliğide kendince başarılı bulduğunu anlatmış. Ne bu böyle herkes parlamış..

xurush'nine
14-07-11, 16:23
.... Bu siyasi başarının ötesinde bir sevgi.

...Bu halkın sevdiğini ölümüne sevdiğinin bir göstergesi...

...Erdoğan kitlenin içindeki enerjiyi ortaya çıkarmayı çok iyi beceriyor...

Bunu yapa bimek icin dunya liderleri basbakanlar cumhurbaskanlari aylarca Dale Carnegie programiyla ders calistiriliyor biliyor muyudunuz?:) Yani bu bir basari, kotu bir sey degil ki..Kitleleri arkasindan apara bilmek her kese nasip olmayan bir kabiliyyet.

secil.06
14-07-11, 22:41
evet siyaset illaki Tarkanın adını da kullanacaklar kendi sacmalıklarına gereksiz bir haber

flores
14-07-11, 23:10
Arkadaslar lutfen sakin olur musunuz.Kucuk anlasilmazlilardan dolayi bir birimizi kirmayalim.
Evvela, konunun silinmesi ya da kaldirilmasi meselesini buyutmemek lazim.Ebrunun da soyledigi gibi, zaten gerketigi zaman bu yapiliyor.Orneyin benim (dayanamayip) paymastigim bir kac "tehlikeli" konu da kaldirildi..Bunu sorun yapmanin luzumu yok.Kimliginden asili olmayarak forumdaysak, kurallara uymak zorundayiz.

Ikincisi ben dun yaziyi dikkatle okudum.Tamam, basbakanla Tarkan konusu geciyor yazida ama ortada siyasi gerginlik yaratacak, ortami gerecek bir nokta yok.Tarkanla basbakanin ortak noktalarina dikkat cekiliyor.Yazarin dusuncesine gore her ikisi de cok basaril bir sekilde kitleleri yonetme, kitlelerin sevgisini kazanma kabiliyetine sahipler.Genc arkadaslarim, lutfen yaziyi bir daha okuyun.Icerisinde her Basbakan ismi gecen yazi siyasi yazi degildir. Panik yapmaniza gerek yok.:) Zaten oyle bir tehlikeli durum olsa, ben sizden once ust yonetime haber verirdim.

Hem galiba yeni arkadaslarimiz flores'i tanimiyor.Bildigim kadariyla bu aralar derslerinin yogunlugu nedeniyle sik sik foruma giremiyor,ben de goremiyorum kendisini (diplomasi vardi, Fidan'imiz doktor oldu:).Onceki yorumumda azeridir onu koruyorum diye belki yanlis anlasilmamak icin karismak istemedim, isi sakaya vurdum.Ama bilmenizi isterim ki benim icin hepniz birer kucuk Tarkan kigilcimlarisiniz, hic fark etmez azeri ya da degil, elimi vicdanima koyup soyluyorum: kendisini tanisaydiniz, boyle bir niyeti olmadigini bilrdiniz.

Tarkan'in turnedeki basarilarinin tadini cikarmamiz dileklerimle ve Bakuden kocaman SEVGILERIMLE :29:
:23:
he Nazlim, sinavlar da bitdi.:) darixmisam Tarkan konserti ucun, olsa da gitsek. :)

**MegaStarkan**
16-07-11, 00:08
Konu kilitlenmistir

Konu Tarkan ile ilgili oldugu halde - sahsi kiyaslamalar sadece icermekte - siyasi konu iceriyormus algisi yaratilmis ve sayfalarca gereksiz tartismalara neden olmustur. Fikir alis verisi icin verimli bir yönü artik yoktur.

Bu gibi durumlarda konunun uzamamasi ve cabuk ele alinmasi icin lütfen bizimle iletisime giriniz.