PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : konser muhteşemdi....

pdrlütfiye
06-07-11, 11:42
dün gece tarkanın adana konserindeydim. halen inanamıyor olsam da buna, onu gördüm hem de en önden... birkaç defa gözgöze geldik. parmağını bana uzatarak işaret etti :29: ve çok tatlı bir gülüş fırlattı... herkesin sustuğu bir şarkı arasında aniden " tarkaaaaannn!!! öldüm artık öldüm " diye çok çok yüksek bir sesle bağırdım. duydu beni ve tekrar bana yönelerek gülümsedi. :5:
elimde ise tüm konser boyunca tuttuğum ve taaa çocukluğumdan beri tarkan için hazırlamış olduğum defterim vardı. onu da korumasına verdim ve koruması bana, o defteri tarkana ilettiğini söyledi. daha sonra emin olmak istedim ve tekrar ona defteri sordum. o ise elimi tuttu ve kendi elini kalbinin üzerine götürerek yemin etti ve defteri verdiğini söyledi. tüm konser boyunca her tarkanla gözgöze gelişimizde defterimi gösterdim, defteri göstererek parmağımla kendisini işaret ettim. onun için olduğunu ifade ettim. :22: eğer defter eline geçerse benim olduğunu mutlaka bilir.

ve şimdi de gece, tarkanı görerek uyumanın ve sabah ise onun yaprak gözlerine bakabilmiş olarak uyanmanın inanılmazlığı üzerimde... mutluluğumu anlatabilmemin herhangi bir yolu yok...

tarkan_mania
06-07-11, 12:19
senin adına çok sevindim canım :))
harika anlar yaşadığına eminim!!
inşallah bizlerde o duyguları yaşarız..
konser gününü sabırsızlıkla ve büyüükkk bir heyecanla bekliyorum!!!! :))))

tarkaseksüel
06-07-11, 13:01
Bende gelmeyi çok istiyordum aksilikler oldu gelemedim.
Tek başımada gece Mersine dönmek için araba bulabilir miyim bulamaz mıyım derken gelemedim
Artık Samsun konserinde kesin olucam...

leyla
06-07-11, 15:28
senin adina cok sevindim.bende sabirsizlikla konser gununu bekliyorum.bende bu duygulari ilk defa yasiyacagim bir aksilik cikmazsa tabi.
konseri en onde izlemek icin cok erkenden mi gittin oraya?
bilete bakiyorlar mi? biletsizde aliyorlar mi acaba?cunku ben bilet bulucakmiyim bilmiyorum.

xurush'nine
06-07-11, 16:16
Psikolog hanim gordun mu bak her sey mumkunmus eger inanarsan..;)) Kutlarim!:29: Demek ki bir seyi cok istersen oluyormus... :23:

tarkan_mania
06-07-11, 16:30
Demek ki bir seyi cok istersen oluyormus... :23:

evet yaa bu gerçekten çok doğru..
bişeyi çok istersen ve yürekten istersen gerçekleşiyor..
bi şekilde oluyor..
Allaha hep dua ediyorum, onu 1 dakika bile olsa görmek için..
ve hayallerimin birgün gerçekleşeceğini biliyorum..
herşey mümkün eğer inanırsan!
herkesin istediğinin olması dileğiyle.. :41:

asltrkn
07-07-11, 01:37
Lütfiye'cim çok mutlu oldum senin adına,darısı tekrar tekrar tüm sevenlerinin başına inşallahhhh:8:

tarkan_mania
07-07-11, 10:30
darısı tekrar tekrar tüm sevenlerinin başına inşallahhhh:8:

darısı başımaa darısı başıma :D:D

pdrlütfiye
07-07-11, 13:20
arkadaşlar hepinize çokçok çok teşekkür ediyorum ve sizin de bu güzelliği yaşamanızı diliyorum.... umarım hepiniz görürsünüz o yaprak gözleri...

ben de yarın diyarbakır konseri için yolcuyum. oraya da gidicemmmm.... doyulmuyor ki yaaaaaaaa............

**MegaStarkan**
07-07-11, 13:25
Senin adina sevindim :)

pdrlütfiye
07-07-11, 13:27
senin adina cok sevindim.bende sabirsizlikla konser gununu bekliyorum.bende bu duygulari ilk defa yasiyacagim bir aksilik cikmazsa tabi.
konseri en onde izlemek icin cok erkenden mi gittin oraya?
bilete bakiyorlar mi? biletsizde aliyorlar mi acaba?cunku ben bilet bulucakmiyim bilmiyorum.

canım kapı girişi saat dörtteydi ama ben onikide ordaydım. bilete bakıyolar. ve öne geçmek için kapı açılır açılmaz ömrümün en hızlı koşuşunu gerçekleştirdim. ve saat sekizde manga çıktı sahneye. tarkan da on gibi çıkıyo. ama şunu söyleyeyim adana konseri hafta içine denk geldi ve bu yüzden herkes geç gelmek zorunda kaldı. eğer öne geçmk istiyorsan çok daha erken gitmen gerekebilir. :41:

leyla
07-07-11, 16:55
canım kapı girişi saat dörtteydi ama ben onikide ordaydım. bilete bakıyolar. ve öne geçmek için kapı açılır açılmaz ömrümün en hızlı koşuşunu gerçekleştirdim. ve saat sekizde manga çıktı sahneye. tarkan da on gibi çıkıyo. ama şunu söyleyeyim adana konseri hafta içine denk geldi ve bu yüzden herkes geç gelmek zorunda kaldı. eğer öne geçmk istiyorsan çok daha erken gitmen gerekebilir. :41:
sagol canim.
kapida bilet satiliyor mu?kapak toplamayla degil,parayla satiliyor mu acaba? konser gunu mesela saat 4 te orda olsam bilet alabilirmiyim?

pdrlütfiye
07-07-11, 17:39
sagol canim.
kapida bilet satiliyor mu?kapak toplamayla degil,parayla satiliyor mu acaba? konser gunu mesela saat 4 te orda olsam bilet alabilirmiyim?

benim kuzen saat dörtte geldi ve o daha otobüsten iner inmez birkaç genç biletiniz yoksa burdan beş tl ye satın alabilirsiniz ve biz ona öyle aldık.

zaten ben de diyarbakır konserine gitmeye karar verdim ve sanırım ben de öyle alcam. çünkü biletim yok... :P

seyma_tt
07-07-11, 19:22
Bende çok sevindim :) Darısı başımıza :) Keşke öyle bi şans yakalasak bizde.

secil.06
07-07-11, 21:11
cok sevindim ya acayip bir duygu orda olup o heyecanı birlik de yaşamak vardı

ece**
07-07-11, 21:50
canım öncelikle çok sevindim senin adına.inşallah yakınende tanışırsın :)
Bilete gelincede Mcdonal's danda menü alınca bilet veriyolarmış. (fanta alırsan eğer menüde) .kuzenim o şekilde bilet almış.bende henüz bilet yok.bende o şekilde alırım..kapıda satılır zaten ya .sıkıntılı değil bilet işi.

leyla
08-07-11, 16:58
canım öncelikle çok sevindim senin adına.inşallah yakınende tanışırsın :)
Bilete gelincede Mcdonal's danda menü alınca bilet veriyolarmış. (fanta alırsan eğer menüde) .kuzenim o şekilde bilet almış.bende henüz bilet yok.bende o şekilde alırım..kapıda satılır zaten ya .sıkıntılı değil bilet işi.

o zaman turkiyeye geldigim gun mcdonalds dan menu alicam:)

secil.06
08-07-11, 21:00
harika ya ne şans bir gün gelir resimiz de olur