PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hadise tarkan çok seksi bir erkek

özlemmis
01-07-11, 12:23
"TARKAN ÇOK SEKSİ BİR ERKEK"

Tarkan'ın Belçika'da katıldığı bir radyo programında kendisi için 'Hadise'yi çok seksi buluyorum' yorumlarına karşılık olarak "Ben de Tarkan'ı çok seksi buluyorum, Tarkan çok seksi, Tarkan benim tipim, karizması var, gözleri ve giyim tarzı çok güzel. Kendisini inanılmaz seksi buluyorum. Tarkan çok yakışıklı bir erkek." diyerek Tarkan'a övgüler yağdırdı.

TARKAN'IN TARAFINDA!

38. Altın Kelebek Ödül Töreni'nde ödülünü almak için sahnede bulunan Tarkan'ın yanına akışta olmadığı halde bir anda giden Tuğba Ekinci ile ilgili olarak ise "Tarkan'a o akşam büyük bir ayıp yapıldı. Herkes de bunun farkında ancak bazı ünlüler dile getiremiyor. Tarkan o gece talihsiz bir olay yaşadı diyerek seksi bulduğu Tarkan'ın tarafında olduğunu da açıkça söyledi

ayaklı gazete

tarkan_mania
01-07-11, 13:43
bu işin sonu kötüye gidiyo :/

aydan1
01-07-11, 14:10
galiba yeni ashk basliyacak

asltrkn
01-07-11, 15:57
Hadiseee uzak dur Tarkanımızdannn :@

tarkan_mania
01-07-11, 16:01
Hadiseee uzak dur Tarkanımızdannn :@

bencede :@
zaten hiç sevmiyodum iyice gıcık oldum! :7:

xurush'nine
01-07-11, 16:30
Tamam cici kiz, Tarkan senin tipin de, seksi ve basarili da, Erovizyona giderken Moskovada basin toplantisi yaptiginda Tarkan'in T' sini bile dile getirmek istemedin ama..Iyi hatirliyorum, ruslar Tarkan'i cok sevdikleri icin ozellikle soru sormuslardi, kimi dinlersin kimi begenirsin,Tarkan'i nasil buluryorsun diye.Sense cevabinda Tarkannn evet eh iste ve yabanci sarkicilari ornek vermistin, onlari daha cok dinliyorum falan filan. Kendini havalara sokmustun ama Tarkan desen rus basini seni daha cok takdir ederdi mesela..
Aslinda Hadiseyi begenirim, guzel bir kiz, Tarkan'la da aralarinda bir elektrik olusmusa hayrili ugurlu olsun diyorum!(Yakistiriyorum ben bir birine:)Ama bir ara bayagi bir havalara girmisti..Insanlar boyle, normal tanirsin bir baskalar, bir az ileri gitme ihtimalleri ortaya cikti mi hemen degisip bambaska hale giriyorlar.Neyse, gecmis gecmis de kaldi ama hatirla(t)makta da yarar var,Tarkan bir cok konuda sansli ama cogu zaman cevresindekileri secerken cok da sansli degil.Tarkan'imiz icin en hayirlisi...;))

ercn
01-07-11, 18:36
bunlar karşılıklı paslaşıyorlar sonunda var bi iş ;)

Buzlukahve
01-07-11, 21:30
sakınnnnnnnn hadise hemşerim ama asla tarkanla birlikte olmasın sinan akçıl gibi bi tiple çıktığı için tarkan'a asla yanaşamaz yaklaşmasın bile tarkana

İZMİRLİ
01-07-11, 23:50
Yakışır tarkanımıza , destekliyorum :)) olmadı hadisenin numarasını al bana ver lütfen :))) çok yakışırlar keşke olsa :)

seyma_tt
02-07-11, 01:36
Keşke mi ? Böğğ .. Biz Tüm Tarkan coll Kızları Olarak Tarkan'ı o cadıya bırakmayız. Buda bilinsin.:24:

DaLy
02-07-11, 03:14
Panik yok Tarkan'ın gözü Adrina Lima'nın üstünde=)

secil.06
02-07-11, 09:22
Arnavutköy’de bir balık lokantasından çıkarken gazetecilerin sorularını yanıtlayan Hadise, “Ben de Tarkan’ı çok seksi buluyorum. Karizması var, gözleri ve giyim tarzı çok güzel. Kendisini inanılmaz seksi buluyorum. Çok yakışıklı bir erkek” dedi.

"BEN SEÇİLMEM SEÇERİM"

Altın Kelebek Ödül Töreni’nde Tarkan sahnede ödül alırken ortaya fırlayan Tuğba Ekinci’yi de eleştiren şarkıcı, “Tarkan’a o akşam büyük bir ayıp yapıldı” diyerek Megastar’dan yana saf tuttu. Milliyet Cadde'nin haberine göre, Hadise, Hande Yener’in “Tek rakibim Tarkan” sözlerini de değerlendirdi: “Ben Hadise’yim, her yaptığım olay oluyor. Kimseyle polemiğe girmek istemiyorum. Sadece işimle ön plandayım. Kimseye laf atmam.”

Hayatında kimsenin olmadığını da sözlerine ekleyen şarkıcı, “Ben seçilmem seçerim” diyerek iddiasını ortaya koydu
http://www.ankarahaber.com/haber/Hadise-hangi-unlu-icin-inanilmaz-seksi-dedi/88003

trkn_sry
02-07-11, 11:30
bu işin sonu kötüye gidiyo :/

bencede bu işin sonu pek hayırlı değil yolarım o hadiseyi :@

xurush'nine
02-07-11, 15:40
Keşke mi ? Böğğ .. Biz Tüm Tarkan coll Kızları Olarak Tarkan'ı o cadıya bırakmayız. Buda bilinsin.:24:

Evet ya, biz(bennnnn;) dururken Hadiseyi n'apsin Tarkan?..:P :23: Bi bu eksikti..:"( Ah basim(iz)a gelenler,vah basim(iz)a gelenler!!! :5: - tabii ki de dermisim..:D

günışığım
03-07-11, 08:11
oha ya =)=)=)

gnc_charismatik
03-07-11, 15:00
tarkan ve hadise neden olmasın birbirlerine çok yakışıyorlar

TARQANIM
03-07-11, 15:29
tarkanin artik yeniden asik olsa birine, düzenli bi iliskisi olsa iyi olur ama bu hadise olacagini hic sanmiyorum hos ve seksi buluyor dogrudurda ama cok gündemde olan biriyle bisey yasamaz tarkan

secil.06
04-07-11, 00:42
şu kadını bir türlü sevemedim ilk cıkdı dönemdede pek hoşlanmıyodum

secil.06
04-07-11, 00:48
ÖNCE TARKAN 'SEKSİ' BULDU, ŞİMDİ DE HADİSE!
Şarkıcı Hadise, Tarkan’ın Belçika’da katıldığı bir radyo programında “Hadise’yi çok seksi buluyorum” sözlerine aynı şekilde karşılık verdi: “Tarkan benim tipim”
Arnavutköy’de bir balık lokantasından çıkarken gazetecilerin sorularını yanıtlayan Hadise, “Ben de Tarkan’ı çok seksi buluyorum. Karizması var, gözleri ve giyim tarzı çok güzel. Kendisini inanılmaz seksi buluyorum. Çok yakışıklı bir erkek” dedi.

Altın Kelebek Ödül Töreni’nde Tarkan sahnede ödül alırken ortaya fırlayan Tuğba Ekinci’yi de eleştiren şarkıcı, “Tarkan’a o akşam büyük bir ayıp yapıldı” diyerek Megastar’dan yana saf tuttu.

Hadise, Hande Yener’in “Tek rakibim Tarkan” sözlerini de değerlendirdi: “Ben Hadise’yim, her yaptığım olay oluyor. Kimseyle polemiğe girmek istemiyorum. Sadece işimle ön plandayım. Kimseye laf atmam.”

Hayatında kimsenin olmadığını da sözlerine ekleyen şarkıcı, “Ben seçilmem seçerim” diyerek iddiasını ortaya koydu.

Tarkan'ın Hadise için söylediklerini önce Gecce'de okumuştunuz..
kaynak:http://www.gecce.com/haber/once-tarkan-seksi-buldu-simdi-de-hadise-171508.html

tarkan_mania
04-07-11, 10:28
bencede bu işin sonu pek hayırlı değil yolarım o hadiseyi :@

hadi hep beraber ;D

trkn_sry
04-07-11, 11:37
Hadi Saldırııııııııııııııııııııııııııııııııııın :D