PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 10. Fanta Gençlik Festivali: Antalya [HQ]

secil.06
29-06-11, 23:09
Kendine güvenen Tarkan ve maNga fanları burada! Eğer siz de en iyi fan benim diyorsanız festival alanına bekliyoruz

bizim fanlardan da orda olanlar var
izlemek isteyenler için
http://www.facebook.com/video/video.php?v=110875245672956&oid=109234389157970&comments

bounce
30-06-11, 03:21
bunlarla mı izleyeceğiz konseri! çok büyümüşüz ya da millet 15 16 yaşında konsere geliyor.

asltrkn
30-06-11, 05:11
bunlarla mı izleyeceğiz konseri! çok büyümüşüz ya da millet 15 16 yaşında konsere geliyor.
Kesinlikle evet ! Korktuğum,tahmin ettiğim gibi oldu...14-15 yaşlarında Manga fanları,yalnız gelemeyenlerin yanında anne ya da babaları,ipini koparan yine içeride.Hatta bir ara 2-3 alkollü genç,öne geçmek amacıyla arka taraftakilere zor anlar yaşattılar,sahneye su şişesi attılar,güvenlik görevlilerinin birkaç uyarısından sonra dışarı alındılar sanırım.İşim bir kötü tarafıda Tarkan'ın fırlattığı havluyu bu kişilerin kapmış olmasıydı :(( Allah'tan en öndeydim de Tarkanımı doya doya izleyip,tadını çıkarabildim...Ve yine diyorum ki Tarkan lütfen bir daha böyle kampanyalı işlere girmesin,kendi özel konserlerini versin misler gibi.

tarkan_mania
30-06-11, 10:54
off yandık yaaa :((((
burdadamı böyle olacak! :(((

trkn_sry
30-06-11, 11:50

ne alaka onlar hayran değil mi ? bende 15 yaşındayım konsere geleceğim saçmlamayın o zaman sizde gelmeyin :D

trkn_sry
30-06-11, 11:53
Kesinlikle evet ! Korktuğum,tahmin ettiğim gibi oldu...14-15 yaşlarında Manga fanları,yalnız gelemeyenlerin yanında anne ya da babaları,ipini koparan yine içeride.Hatta bir ara 2-3 alkollü genç,öne geçmek amacıyla arka taraftakilere zor anlar yaşattılar,sahneye su şişesi attılar,güvenlik görevlilerinin birkaç uyarısından sonra dışarı alındılar sanırım.İşim bir kötü tarafıda Tarkan'ın fırlattığı havluyu bu kişilerin kapmış olmasıydı :(( Allah'tan en öndeydim de Tarkanımı doya doya izleyip,tadını çıkarabildim...Ve yine diyorum ki Tarkan lütfen bir daha böyle kampanyalı işlere girmesin,kendi özel konserlerini versin misler gibi.

Bir zamanlar sizde küçükdünüz sizin anneniz babanız yok mu ? isteyen gelir konser bu rahatsız olan gitmez bu kadar basit.

twilight
30-06-11, 14:13
Ne yaş polemiğine girmişsiniz,ben de 17 yaşındayım,biz gidemeyecek miyiz konsere...Saçma saçma konuşmayın...!

trkn_sry
30-06-11, 14:14
Eğer tarkan hayranları için yaş sınırlaması varsa büyük bir saçmalık :S
İsteyen gelir konsere anne ya da babasıyla bu neden rahatsız etsinki sizi ?
Bu size karşı yazılmış bir yazı olsaydı inanın çok sinirlenirdiniz anne baba neden katıyorsunuz sizin anne babınızı katsalar eminim hoşunuza gitmez sizin anne ve babalırınız sizi rahatsız ediyormu ?

asltrkn
30-06-11, 15:02
Olay neden polemiğe çevrildi anlayamadım ? Ben konserin genel durumundan bahsettim.Ayrıca eminim sizide 1,5 saat boyunca,kardeşlerimizin anne-babaları ablası Ferman'ı Manga'yı çok seviyor yanına sıkışabilir mi diye sırtınızdan dürtseler sizde rahatsız olursunuz.Sonuçta bende oraya sabahın köründe,o sıcakta çok sevdiğim birini yakından görebilmek için gittim,birileri tarafından rahatsız edilmeye değil,tabii ki herkesin gelmeye hakkı var ama kimseyi rahatsız etmeden !

twilight
30-06-11, 15:05
Ama tabi ki kimseye ''15 - 16 yaşındaki kişiler gelmesin'' demenize de hakkı yok değil mi Aslıcım?Yanlış mıyım? :)

trkn_sry
30-06-11, 15:05
Biz rahatsız edeceğiz diye bişey demedik sadece 15 16 yaş grubu olayına sinirlendim bizler neden rahatsız edelimki sizleri ?

asltrkn
30-06-11, 15:33
Ama tabi ki kimseye ''15 - 16 yaşındaki kişiler gelmesin'' demenize de hakkı yok değil mi Aslıcım?Yanlış mıyım? :)
Evrim'cim ben şu şu yaşta olanlar gelmesin diye,ne birşey yazdım ne de öyle birşey ima ettim ;)

Biz rahatsız edeceğiz diye bişey demedik sadece 15 16 yaş grubu olayına sinirlendim bizler neden rahatsız edelimki sizleri ?
Seray'cım benimde bahsettiğim sizler değilsiniz zaten,ben beni rahatsız edenler hakkında yazdım,bunun dışında tabii ki normal şekilde,kimseye rahatsızlık vermeden izleyen kardeşlerimiz ve aileleri de vardı.

twilight
30-06-11, 15:35
Ben zaten yazanlara söyledim...yazanlar üzerine alınır... :)

asltrkn
30-06-11, 15:40
Ben zaten yazanlara söyledim...yazanlar üzerine alınır... :)
Ama soruyu bana sormuşsunnn :)) Neyse uzatmayalım daha fazla,kalan konserlere gideceklere iyi eğlenceler diliyor,ne yapıp ne edin Tarkan'ı en önden izleyin diyorum :))

tarkan_mania
30-06-11, 16:25
14-15 yaşlarında Manga fanları,

arkadaşlar , aslı manga fanlarından bahsediyor.
polemik yaratmayın gereksz yere..
neticede manga ve Tarkanın tarzı farklı..
tabi manganın fanlarıda bizden farklı.. onu kastetti..
ne diye alınganlık yaratıyosunuzki?
yaş sınırı olsaydı forumun patronu heralde 18 yaş altını üye olarak kabul etmezdi..
gereksiz yere tartışmaıyn..

denoş
23-07-11, 18:43
tarkanin her yastan vede heryerdenb sewenleri var vede bir arada olmak cok güsel gercekten.sadece festivaller biraz yogun oluo.itiş kakiş vede sacma sapan insanlarda oluor.ama tarkan için katlanicagiz.:)))) harbiyelerri bekliooruz:) herkese sewgiler

seyma_tt
23-07-11, 18:50
Öf aynen. Harbiye'yi çok özledimmm <3

secil.06
23-07-11, 20:18
Antalya konserine katılamadım ama Ankara Mangaya ragmen Tarkanla harikaydı