PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'la bir projede ÇALIŞMAK İSTİYORUM

secil.06
27-06-11, 12:41
Lopez'le aynı sahnede olmak hayalim

Özellikle çalışmak istediğiniz bir sanatçı var mı?

Hemen hemen herkesle çalıştım gibi ama kafamda şununla çalışayım diye bir şey yok. Funda Arar'ı çok başarılı buluyorum. Onunla ilginç projeler olabilir diye düşünüyorum. Sıla da öyle... 'Featuring' projelerinde Tarkan'la da çalışmak istiyorum. Tarkan'a remiksler yapıyorum zaten ama sahnede onunla çalışmak istiyorum.
Yabancı ve Türk sanatçıyla aynı sahneyi paylaşma gibi bir planınız var mı?
Evet, var. Bu çalışmaları öncelikle şu anda çalıştığım dört sanatçı arkadaşımla yapmayı planlıyorum.
Size teklif getiren isimlerden birlikte çalışmak istemediğiniz oldu mu hiç?
Şimdiye kadar kafama uymayan hiç kimse teklifle gelmedi bana. Öyle bir durumda da kimseyi kıracağımı düşünmüyorum.

ALBÜME İLGİ ÇOK BÜYÜK
Geçtiğimiz ay çıkan 'Bosphorus Night 4' albümünüze ilgi nasıl? Yeni albüme ilgi çok fazla... Yabancı-Türkçe karışık. Albümde Azerbeycan'dan Xeyyam Nisanov'un, İstanbul sevgisini dile getirdiği 'İstanbul' adlı bir parça var. Özellikle o, çok ilgi gördü. Bu şarkının dışında Bengü'nün 'Artık Sevmeyeceğim' ve Tarkan'ın da 'Sevdanın Son Vuruşu' şarkıları var.

kaynak:http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2011/06/27/lopezle-ayni-sahnede-olmak-hayalim?paging=2

twilight
27-06-11, 15:27
Suat beyin zaten remixi var Tarkan'a...Fazladan bir çalışma olmasını gerektireceğini düşünmüyorum...Belki bir remix daha olabilir...Ama konserde eşlik etmek...Bilemiyorum.

flores
27-06-11, 16:32
aa ilginc " Istanbul" sarkisi burdada beyeniliyordu.hardasa 2-3 yilin sarkisidi.ordada seviliyormus.Besteci Murad Arif.tebrikler.ne diyelim
Bu arada ulkenin ismini yanlis yazmis qazeteci. AZERBEYCAN diyil.AZERBAYCAN :)