PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Michael Jackson

bounce
25-06-11, 03:39
bugün ölümünün üzerinden 2 yıl geçmiş.. zaman nasıl da çabuk geçiyor.. Ölüm kimseye yakışmaz ama Michael Jackson bi ayrıydı ölmemeliydi sanki..
Dünyada beyaz çorap giyen ve kıro sayılamayacak tek insandı kendisi müziğine hiç değinmiyorum bile..Şu anda eminim ki milyonlar, sevenleri -Tarkan bile- aynı tarifsiz duyguyu yaşıyorlar..Dersin başından kaldırıp bana bu yazıyı yazdıran Michael Jackson mekanın cennet olsun. Hiç tanımadığım bi insanı özlüyorum..
Allah Tarkan'a uzun ömürler versin..

Not: belki forumun içeriği ile alakasız olabilir ama yazmak istedim..

asltrkn
25-06-11, 04:07
Mekanı cennet olsun inşallah ve evet Allah Tarkanımıza sağlıklı,uzuuuuuuun ömürler versin !

twilight
25-06-11, 15:44
Michael...Michael...Michael...onun hakkında ne diyebilirim ki...En sevdiğim yabancı sanatçı...bir numara...
Tarkan'la düet yapmasını istediğim nadir sanatçılardan biri...Dangerous,thriller,billie jean,beat it,bad,smooth criminal...daha da onlarca şarkısıyla kazınmıştı hafızalara...2 yıl önce tam bu gün ayrıldı aramızdan...özlüyoruz,özledik,özleyeceğiz...

1958-2009 ... hatta sonsuza dek bizimlesin ;)

trkn_sry
25-06-11, 16:09
Ben çok seviyorum ya gerçekten zaman ne çabuk geçiyor 2 yıl olmuş :S

DaLy
25-06-11, 18:06
Küçükken yapmaya çalıştığımız M.J dansları,anlamını bilmediğimiz halde ezberlemeye çalıştığımız şarkılarıyla geçti çocukluğumuz..Kıyafetleri,sesi,çığlıkları,insan üstü yeteneği ve müziğe karşı olan gerçek aşkı ve saygısı onun milyonlarca yıl sonra bile hatırlanmasını sağlayacaktır.Rahat uyusun..

İZMİRLİ
26-06-11, 11:28
Cihan MJ nin ölüm yıl dönümüyle ilgili konu açığın için tşk ederim, sıkı bir MJ fanı olarak onun gibi tüm dünyaya hitap edecek bir sanatçının bir daha gelemeyeceğini biliyorum. Sadece sanatıyla değil kişiliğiyle de adam gibi adam dı, Tek üzüntüm ömrünün büyük bir kısmı iftiralar, suçlamalar, davalarla heba oldu... R.İ.P MJ.