PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan izmir konserii!!

love_speak
23-06-11, 19:42
merhaba arkadaşlar tarkanın izmir konserine kimler geliyor ve orda tarkancoll buluşması olacak mı bilgi verirseniz çok sevinirim . .

SanFrancisco
24-06-11, 14:57
kapak toplamadan bileti nasıl alıcaz ?

twilight
24-06-11, 15:01
Kapak toplamadan bilet almanız mümkün değil , anca gişe memuruna paranın 2 katını verirsiniz öyle alırsınız belki tabi en az... :)
Kolay mı öyle çalışmadan bilet kazanmak?

love_speak
24-06-11, 15:21
girişde alabiliyorsunuz bileti ama fiyat açısından ne olur bilemem

asltrkn
24-06-11, 15:33
Valla gayette bedavadan dağıtıyorlar :S Migros Fanta standlarında facebook hesabına girip Fanta sayfasını beğeniyorsun alıyorsun biletini,stand dışında Migros bilet dağıtım yerinde,topladığın kapak sayısından fazla bilet veriyorlar.Birde McDonalds'ta da Fanta'lı menü alana bilet kampanyası başlamış.

http://www.hizliupload.com/img/76609718311499512163.jpg (http://www.hizliupload.com/)

twilight
24-06-11, 16:00
Vallahi ben öyle bilmiyordum...Doritos'a arkadaşımla gidecektik benim biletim vardı onun yoktu...
Kapının önünde bilet alabilir miyiz?Paranın kaç katı olursa olsun verebiliriz dedik...Yok tınmadı bile adam...
Belki doritos daha iyi marka diye öyle yaptılar...

TEVETOGLU
24-06-11, 16:46
Gidenlere iyi eğlenceler.

seyma_tt
24-06-11, 17:06
Ya Tarkancoll Buluşması olacak mı bende çok merak ediyorum ?

denizarya
24-06-11, 19:40
türkiyede yasayanlar cok sansliii...bakalim tarkandan yeni birsey görecekmiyiz konserlerde :)) ben tarkanin konserlerde shirtle ciktigi zamanlari özledim yyaa..kollari acik fln. kendisini öyle dahah rahat ve iyi hissediooo...simdiki giynis tarkanin stili degilll...onun icinde eskisi gibi cosmuyor

furkandundar
25-06-11, 00:46
love_speak'in sorduğu soru havada kalmış arkadaşlar.. İzmir de olanlar kimler, konser için buluşsak mı orta bi' yerde ya da İnciraltında?

Gerçi ben İzmir'de yaşıyorum artık 2-3 aydır ama işlerden kafamı kaldırıp tam öğrenemedim..

Bu arada mavi kapak kalmaz diyerek 500ml.lik 7 tane almıştım, yarın bilet (kalmıştır umarım) için Migros'a gideceğim.. Biri benim diğerini de bi arkadaşa verebilirim..

love_speak
25-06-11, 02:53
teşk. furkandundar :)) biraz havada kaldı ama buluşma düzenlesek çok güzel olacak.bilet bulursun merak etme doritosun hazırladığı konserde bende senn gibiydim ama stantlarda satıyolar.mesela benm daha 2 kapağm var ama alcam stantlardan :)

z@man
25-06-11, 02:59
ya aslında gidilir gitmesinede konser alanı çok berbat bi yerde son otobüsü kaçırırsan kalırsın orada

the_answer3535
25-06-11, 03:35
ya aslında gidilir gitmesinede konser alanı çok berbat bi yerde son otobüsü kaçırırsan kalırsın orada

bence inciraltı gayet uygun ve güzel bi yer 2 sene önceki pınarbaşı konserinden çok çok daha iyidir ayrıca inciraltı - konak otobüsü (311) gece 12 ye kadar var diye biliyorum diğer otobüsler hakkında pek bir bilgim yok

love_speak
25-06-11, 04:03
konser bitiminde otobüsler kalkar bence . . o kadar insan olcak orda onu da düşünmüşlerdir artık

furkandundar
25-06-11, 04:26
love_speak rica ederim, bu önemli bi' konu. Çözelim şu işi :))

Konser alanının berbat olması çok önemli değil ki.. Dönüş olayı için de birşeyler düşünülüp ona göre belediyeler organizasyonunu yapmış olması gerekiyor diye düşünüyorum. Yanılıyor muyum?? Bunu öğrenebilecek arkadaşlar var ise beri gelsin :)

the_answer3535, teşekkürler.. Bu bilgiler cepte şimdilik..

love_speak, ben pek bilmiyorum İzmir'i.. Ben ve sen iki kişi olarak yola çıkalım ve Karşıyaka'da buluşalım eğer senin için de uygun ise olur mu? Katılacak arkadaşlar da olursa bize buradan yazarlarsa seviniriz..

love_speak
25-06-11, 05:12
olur tabi bende karşıyakadayım haberleşiriz bi şekilde . .

secil.06
25-06-11, 13:24
Pazar günü İzmir’de Tarkan fırtınası var
Fanta’nın 10. yıl konserleri kapsamında İzmir’e gelecek Megastar Tarkan yarın İnciraltı’nda sevenleriyle buluşacak
İZMİR – Son stüdyo albümü “Adımı Kalbine Yaz” ile satış rekorları kıran ve tüm ödülleri toplayan, bugüne kadar sayısız hit şarkı ile liste başı olan ve 15 milyondan fazla albüm satmayı başaran Megastar Tarkan; 2009 yılında MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde ‘Avrupa’nın En İyi Sanatçısı’ ödülünün sahibi, 2010 yılında Eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi temsil ederek ikinci olan ve geçtiğimiz günlerde Balkan Müzik Ödülleri’nde ‘En İyi Grup’ ödülü alan Türkiye’nin en önemli Rock gruplarından maNga, bu yıl onuncusu düzenlenen Fanta Gençlik Festivali’nde İzmirli müzikseverlere müzik ziyafeti sunacak. Konser İnciraltı Sahil Park’ta düzenlenecek.

Bu yıl onuncusu düzenlenecek olan Fanta Gençlik Festivali, 16 şehirde eğlence ve müzik dolu bir dünya sunarak, bu yaz da Türkiye’yi coşturacak.

kaynak:http://www.egedesonsoz.com/haber/Pazar-gunu-Izmir-de-Tarkan-firtinasi-var/796206

furkandundar
25-06-11, 18:22
Ha süpermiş..

www.facebook.com/furkandundar eklersen face.de görüşüp oradan netleştirelim o halde...