PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tugba Ekinci: Tarkanin Gönlünü Almak Istiyorum !!

denizarya
21-06-11, 22:01
Ve Tuğba Ekinci İlk Kez Konuştu
Mobil 1'in önceki gün gerçekleştirdiği Mobil 1 Futbol Turnuvası'nın sonrasında sahneye şarkıcı Tuğba Ekinci çıktı.

Ekinci geçen hafta Altın Kelebek ödül tören sanheye çıkıp Tarkan'a soru sorarak damga vurmuştu.

Şarkıcı konserinde ise kıyafetinin arkasında Tarkan posteri yapıştırarak çıktı.

Kendisine Tarkan posterinin sorulması üzerine seksi şarkıcı, "Tarkan kalbimde olsun diye yaptım. Beni tanısa çok sever. O anda Tarkan panik oldu. Beni yanlış anladıysa gönlünü almak istiyorum. Türkiye'de zaten mutlu değil. Tanışırsak beni kaçırır" dedi.

Altın Kelebek Ödül Töreni'nde sahneye çıktığı hatırlatılmasına ise, "Şık giyinip güzel gelmeyin demesini biliyorlar. Köşe yazarları yurt dışına gidip, biz oraları gördük diyorlar. Aslında bir boktan haberleri yok. Bende sade ödül törenin hareketlendirdim" diye konuştu.

acun

secil.06
21-06-11, 23:48
bu haber daha önce de yayınlanmış dı

trkn_sry
22-06-11, 01:20
oof bu kadın gerçekten rahatsız ama baya bir tarkan hayranlığı var bayılıyorum bu davranışına :D

seyma_tt
22-06-11, 01:37
Pişman oldu canım ya :D Acıdım.

worldstarrr
22-06-11, 05:59
bu kadının sucu yok ıyı nıyetlı ama kafadan kontak biraz asıl adi hülya avşardır.

trkn_sry
22-06-11, 10:32
bu kadının sucu yok ıyı nıyetlı ama kafadan kontak biraz asıl adi hülya avşardır.
evet çok haklısın bu deli falan ama gerçek bir tarkan hayranı çok seviyor .
Hülya avraş öyle mi o sadece gündem yaratmak için kullandı tarkanı.

hilfa
22-06-11, 10:57
:5:Allahımm ahtapot gibi bi kadın yaaaa biri Tuğba Ekinciye yeter artık desin:5:Tarkanı kullanarak yeterince gündemde kaldı ve kalmaya da devam ediyor:13:Tarkanın Onunla işi olmaz:5:

TEVETOGLU
22-06-11, 12:49
Bir daha Tarkan'la karşılaşırsa gönlünü alır tabi.

eskalen
22-06-11, 17:21
Konserlere Tarkan T-shirt'luyle Tugba Ekinci'yi gormek istiyoruz bundan sonra.. Bir kampanya yapsak vallahi katilir bu kadin :D
'Bak Tarkan tanirsan cok seversin beni' gibi yalvarislariyla benzettigim Recep Bulbulses'e benzemez sonu insallah :D

secil.06
22-06-11, 23:47
artık bir ara verseler olmaz sanki bu kadının adının gecdiği ve Tarkanın adını yazarak haber yapmak dan