PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Okan'dan ağır salvolar!

tarkaseksüel
21-06-11, 11:53
Okan'dan ağır salvolar!

Şovmen Okan Bayülgen, bir internet sitesine verdiği röportajda ünlü komedyen Cem Yılmaz’ı isim vermeden, Megastar Tarkan’ı ise ismini vererek yerin dibine soktu Bayülgen, özellikle Yılmaz’ı alaycı bir üslupla eleştirdi...

http://im.haberturk.com/2011/06/21/641537_detay.jpg?1308641368

HT MAGAZİN / ZAFER AKBAŞ

Televizyon dünyasının usta ismi Okan Bayülgen, ‘Tersköşe’ adlı internet sitesine verdiği röportajda Cem Yılmaz’ı ve popçu Tarkan’ı ağır bir dille eleştirdi. Cem Yılmaz’ı sosyal ve siyasi konulara değinmeyip yüksek bilet fiyatlarıyla gösteri yapmasından dolayı eleştiren Bayülgen, “Etnik kökenle ilgili espri yapamazsın öldürürler, askerlerle yapamazsın ne olacağın belli değil, dincilerle ilgili şaka yapamazsın. E ne yapacaksın? İlkokulda derste ne olmuş? Hayatımı anlatayım ben. Annem babam o kadar komik insanlar ki, bizim mahallede bir çocuk var falan filan gibi havaya suya şaka yapmak durumundasın. Bütün bunlardan soyutlandırılmış, sterillendirilmiş ve güçlüye yakın, bir kedi gibi güçlüye sürtünerek mırıldayan bir yandan da işini çözen mizah görüyoruz” diye konuştu.

‘YAVŞAK KOMİK OLMAM’

Kendisini hiçbir zaman komik bulmadığını belirten Bayülgen, sözlerini şöyle sürdürdü: “Ben öyle biri değilim. Hiçbir zaman komik olmadım. Kabiliyetim yok. Komik olmaya çalışmak yanlışına da düşmedim. Yavşak ve tehlikesiz bir komik olmaktansa tehlikeli bir komik olmayı tercih ederim. Neden kız arkadaş bulmak için. Kadınlar tehlikeyi seviyorlar. Adamın çok güvenilir ama tehlikeli olmasını isterler, nerede yatakta. Seks açısından hâlâ çocuk ruhluyum. Söyleşi daha da sürerse konuyu tamamen sekse getireceğim”. Bayülgen, Yılmaz’ın ardından Tarkan’ı hedef aldı. Yaşlandığını dile getiren şovmen, “48 yaşındayım. Artık genç taklidi yapmayacağım. Yaş olarak daha çirkinim. Demek ki cinsel olarak arzulanma derdine düşemem. Yaşlı bir adamın Tarkan gibi poz verdiğini düşünsene. Bence Tarkan da artık öyle poz vermemeli yaşlandı” dedi.

trkn_sry
21-06-11, 12:43
okan bayülgeni çok severim hep doğruları söyler ama burada ilk defa katılmıyorum tarkan hala genç yakışıklı ve seksi ..

fincan
21-06-11, 13:05
valla bir kadın olarak ben çok memnunum mümkünse de daha fazla görmek isterim :) Okan bu Tarkan kompleksinden ne zaman kurtulacak acaba?

futureboy
21-06-11, 13:23
Tarkan'a yakıştıramadığı şeyi Ajda Pekkan'a yakıştırıyor mu acaba? Annesiyle aynı yaştaki birinin sahneye mayoyla çıkmasını neden eleştirmemiş ki?Nasıl kaçmış gözünden?
Kaldı ki insan hissettiği yaştadır.Dış görüntüsünü muhafaza ettiği sürece hiç kimse kimlik yaşının gerektirdiği şekilde yaşamak zorunda değil.Annem 69 yaşında ama yaşam şekli 90 yaşındaki biri gibi.Ajda da nerdeyse annem yaşında ama bana bile hala çekici geliyor.Keza Nebahat Çehre de yaşlı biri ama bence oynadığı dizideki en seksi ve çekici bayan da kendisi.

tarkan_mania
21-06-11, 13:35
Senin kadar kıskanç birini görmedim kepçekulak!!!

seyma_tt
21-06-11, 14:40
Hahha aynen :) 48 :) Wayyy Okan amcaa :D Neyse orasını bırakında Tarkan hala fit :D Ve bir röpörtajında şöyle söylemişti hepimiz hatırlarız ; 'Yaşlandıkca daha çok serpiliyorum' tabi bu işin esprisiydi ama dogru bi sözdü ;) Hala yakısıklı hala star :) Hala çekici !

tarkan_mania
21-06-11, 16:24
Tarkan şarap misali , gün geçtikçe daha bir güzelleşiyorr ; )
:10:

cansu06
21-06-11, 16:39
sen nasıl seneler geçmesine rağmen hala Tarkanı eleştiriyosan, Tarkanda aynı pozları vermeye devam ediyor. Kimse kendini değiştirmiyo ne de olsa.

twilight
21-06-11, 17:02
Okan ilk kez haklı... :)

xurush'nine
21-06-11, 20:06
Hakli oldgu konularda bile ona hakkin h'sini vermem.Tarkan'i elestirecek en son kisi o odur bana gore.10 yil once, yani Tarkan yasindayken cikmadigi capkinlik kalmamisti, ne cabuk unutuluyor bunlar?Filimlerdeki sahneleri, Deniz Akkayla, Deniz Sekiyle cikmalar yakalanmalar bilmem daha neler..Kedini agzi gigere yetmeyince de, " yaslandi yakismaz.." oluyormus.Oglum sen yakisikli olsan ve senden poz isteseler cikip 60 yasinda da verirdin ama degilsin iste napalim. Cok iyi bir laf varidr Okan'a uyan: -- hurur kervan yurur...
Bu sefer de kendinden odun vermemis.Yine her zamanki dilli duduk hali..Bu adam Tarkan'i kiskanmaktan catlayacak bir gun.Odul torenindenki yuz ifadesine dikkat etiniz mi Tarkan sahnede sarki soylerken? Gormeniz lazimdi - her kes Takan'ima bakip gulumserken sanki felaket izler gibi rahatiszdi..Neden biliyor musunuz?Yukarida da belirttigim gibi aynaya baktiginda o an sahnede isil isil parlayan bir yuz, bir isik, enerji goremiyor da ondan.Catla da patla insallah!

SelenYasavul
21-06-11, 21:08
Ne yaslanmasi ya ? kime Tarkanin 39 yasinda oldugunu söyledigimde agizlari acik kaliyor! yok olmaz bu adam ama daha genc gösteriyor diyorlar! bence Tarkan yasina göre fazla gecn gösteriyor! ve yakisikli ;)

TARQANIM
21-06-11, 22:05
tarkan hala citir 20liklere tas cikartir :)

eLiF
21-06-11, 22:24
Kİm der 38 yaşında diye. Maşallahı var :)

ozkan49
21-06-11, 22:48
Bencede :) Tarkan maşallah hiç yaşını göstermiyor

denizarya
21-06-11, 23:06
dünya starlarina baksanizaa....penelope cruz, jeniffer lopez..ricky martin..hepsii hala cok sexy resimler cektriyor..hala da yakiyisiror...yakistigi sürece tabi yapacak..tarkanada sexylik cok iyi gidiooo

secil.06
21-06-11, 23:42
Okan bayurger bu adamı bir türü sevemedim yorumunu kendine saklasa olmaz sanki

Buzlukahve
22-06-11, 02:15
hiç sevmem bu herifi sevimsiz itici şey :D

denizmavisi
22-06-11, 03:42
bu millet ne zaman Tarkan ile uğraşmaktan vazgeçecek çok sıkıldık okan gibi gereksizlerden yeter...

TEVETOGLU
22-06-11, 13:02
Biz memnunuz. ;)

gizem-akkaş
22-06-11, 13:18
bukadr kıskanç olma ya sen çirknsn die herkes ölemi olucak Tarkanım hala yakışıklı hala seksi ve hala o pozlarını görnce biz heyecaanlanabiliosak hala kalbimiz atıosa hala ooof yaa bukadr yakşklmı olur bi insan diosak gözlerimiz açılıosa sorunda bizde olmadğına göre Tarkanım hala çok ama çok yakışıklıı :10: kıskananlar çatlasın patlaasınnnn Tarkanım yaşlandıkça dahada seksi oluo bence :)))