PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kanaltürk...''Tarkan'ı nasıl affedebiliyoruz'' muhabbeti...

twilight
20-06-11, 16:11
Sabahleyin,Kanaltürkte bir programda (müge hanimin programi),bir beyefendi katildi programa...Tarkanla ilgili konuştular adam bir yerden sonra patladi...Tarkan bu ülkeye ne yarari olmuş ki?Tarkan her yıl yaptığı rezaletlerle konuşulan adamdir diye...
saymaya başladı tek tek...1994 te çişim geldi dedi,1997 de askere gitmem orduya katılmam dedi,1999 da çıplak fotoğrafları çıktı,2010 da uyuşturucuyla yakalandı,2011 de ağaçları kesti...bu adamı halen nasıl tutuyorsun dedi?
Müge hanım iyi verdi cevabını ''ne yaparsa yapsın,o bir megastar,sesiyle,duruşuyla,şarkılarıyla'' gibi bir açıklama yaptı...sonra da yayını kestiler reklama geçtiler...
ben de telefonla katılacaktım programa ama,annem zor tuttu...katılırdım valla...sivri dilimi bilirsiniz.. :)
Ne düşünüyorsunuz?

xurush'nine
20-06-11, 16:47
Tarkani her kes sevecek begenecek diye bir sey yok.Onun buna ihtiyaci da yok.Ama dogrulari yansitmayan kendi "dogrularini' yansitan tarafli bir muhakeme yurutmus o kisi.Bin getirisini goz ardi ederek ,3 -5 abartilmis kusurunu goze sokmus o kadar.
Mesela, Tarkan'in bir zamanlar cisi gelmisse ve o bunu saygisizliktan degil de safligindan durustce soylemisse(ne vardi canim bunda bugutecek, hepimizin cok acil kendimizi tutamadigimiz anlarimiz olmadi mi Allah askina, mesela o anina denk gelmis o da abi raportaj veremem cisim geldi demis, savas ay'a saygisindan altina mi yapsaydi?!) Turkiye bundan buyuk skandal cikarmis da televizyonlar, bilmem gazeteler ve o Allahindan bulmus(ki bulmustur artik-Tarkani rezil etmek icin bas bas bagiran sesinden oldu,konusamiyor sesi kisildi..) savas efendi reyting rekorlari kirmis,- burasi tamam da, Turkiye bundan ne zarar gormus? Ne yani sanatciysa sanatciligini bimeli deyip te bu sacma dusunceyle "Turkiye icin" bobreklerini feda mi ettimeliyiz insanlari durup dururken, cisini 24 saat tutturarak? Ne sacma bir skandal..
Anlattigi her ne varsa hepsine onek verirdim ama biri kanimca kafi..Bu izleyici sacmalamis o kadar.

fincan
20-06-11, 18:14
Tarkanın hataları varsa bile bunlar yalnızca kendini ilgilendiren hatalar ,başkalarını bilerek isteyerek inciten bir insan değil ve pek çok kişide bunu görebiliyor demekki hataları affediliyor

İZMİRLİ
20-06-11, 18:42
Konu Tarkan'a nasıl geldi ben onu merak ettim...

TarkanColl
20-06-11, 21:41
Hangimiz dört dörtlüğüz ki. Biz ünlü olmadığımız için yaptıklarımız ve söylediklerimiz yankı bulmuyor. Bu kadar sene içinde (ağaç kesme haberini saymıyorum yalan bir haberdi.) Topu topu 4 defa "hatası" olmuş. Ki bu hatalar da hata sayılmaz.

Tarkanı yıllardır didikleyip hatasını arayanlar sanat camiasına bir baksalar neler oluyor. Tarkan sütten çıkmış ak kaşık sayılır bu kalabalık içinde...

hilfa
21-06-11, 00:57
bu ülkede sadece Tarkan mı var ya anlayamıyorum bu milleti:14: ne rezaletler boy boy tv lerde yayınlanıyor ne ahlak kaldı ne de başka bişey Tarkana laf edenler önce bunlara baksınlar sığamadı bu ülkeye Tarkan:14:

starzu
21-06-11, 03:01
yılda birkere hata yapması çokmu sizce:12:

orhan89
21-06-11, 05:11
O adama sunu sormak lazim aslinda: bu saydiklarinin hangisini normal bi insan yapsa skandal sayilirdi? hicbiri, yani Tarkan sandigi gibi rezil bi insan degil... sadece star statusunun yuzunden yaptigi bazi seyler gereginden fazla buyutuluyo.

SelenYasavul
21-06-11, 07:56
konusmasin!

DaLy
25-06-11, 18:19
Elemanın bahsetmiş olduğu şeyler rezillik değil ki..Çişim geldi demek rezillik değildir,bu aralar askere gitmenin zamanı değil diyip ertelemek rezillik değildir,çıplak fotolarının çıkması rezillik değil o fotoğrafları sızdıran kişinin rezilliğidir,yaşlanan ağaçların budanması hiç ama hiç rezillik değildir.En büyük rezillik ve cehalet yeterli bilgiye sahip olmadan biliyomuş gibi davranmaktır.Falan filan..

Haniff61
26-06-11, 01:08
Ya iyiki bi ödül törenine çikti Tarkan, herkesin agzinda sakiz oldu Tarkan. Bu güne kadar hakliymis Tarkan böyle tür törenlere gitmemekle.. Sanki her yorum atanin geçmisi yaptiklari tertemiz, onlarin Türkiyeye yarari dokundu. Bir sanatçi bence ille'de birsey yapmasi gerek degil.. yapiyorsa ne güzel ! ama onun meslegi müzik! ve o görevini yeterince yerine getiriyor bence.. Insanlar zaten yapilan iyilikleri degil, kötülükleri görür ayrica yukarda arkadas'a da katiliyorum "rezillikler" konusunda :)

seyma_tt
26-06-11, 07:39
Rezillik denen şey bu değildir ; Rezillik Tuğba Ekinci'nin sahneye atlayıp ; Neden okul yaptırmadın demesidir.
Rezillik ; Hülya Avşarın Sarf Ettiği 'Bir metrelik adam ' gibi sözlerdir.
Rezillik ; Bütün bu olaylar karşısında Tarkan'ı haksız bulmak üstüne suçlamaktır.
En büyük Rezillik ise ; Hasankeyf için çabaları ve Peta ile yaptığı çalışmaları karşısında Tarkan'ı örnek alacaklarına , Bunları yok saymaktır.
Pess ! Pes ! Yeter artık sıkıldım bu konulardan !!