PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan beni tanısa sahneye fırlamama şaşırmazdı"

secil.06
20-06-11, 09:55
Tuğba Ekinci, Altın Kelebek ödül töreninde Tarkan'la yaşadığı olayı anlatt

Tuğba Ekinci donla sahneye çıktıGaleriye gitmek için tıklayınızNAZENİN TOKUŞOĞLU / HT PAZAR

Çılgın bir kadın. Lafını sözünü hiç esirgemiyor. Hatta aklına ilk geleni “pat” diye söylüyor. Aykırı şarkıcı Tuğba Ekinci’den bahsediyoruz. Önce iç çamaşırıyla sahneye çıktı, ardından Altın Kelebek Ödül Töreni’nde Tarkan ödül alırken sahneye fırlayıp herkesi şaşırttı. Kendisine çokça eleştirilen, yadırganan tavırlarının sebebini sorduk. Davranışlarının sebebini, o sırada aklından geçenleri bir bir anlattı...

*** İç çamaşırıyla sahneye çıkmak nereden aklınıza geldi?
Ben iç çamaşırıyla sahneye çıkmadım, o çok özel hazırlanmış bir kıyafet. 6 yıldır yurtdışında yaşayan, film-dizi setlerinde styling yapan modacı arkadaşım Koray Alsan’a ait.

*** Kıyafetiniz çok konuşuldu. Lady Gaga, Amy Winehouse gibi sıradışı giyinen dünya yıldızlarına benzetildiniz.
Biz onlar gibi olamayız. Çok bombalar onlar. Daha ödül törenlerinde, sahnede bir sanatçı arkadaşımıza şaka bile yapamıyoruz. Onlar gibi olmamıza 10 yıl var.

*** Yine de cesaret isteyen bir kıyafetti kabul edin.
Bu yaz hep öyle diktirdim kıyafetlerimi. Mayo gibi kıyafetler giyeceğim hep. Şort giymektense öyle şeyler giymeyi tercih ediyorum. Vücudum müsait olduğu için rahatım.

*** Nasıl tepkiler aldınız?
Beğenildi. Bundan 2 sene önce Condom klibimde bu tarz bir kıyafeti ilk ben giydim. Albüm kapağımdaki pozum da mayoylaydı.

*** Siz yaptığınız için olay oldu sanırım. Çünkü sizin ne yapsa olay olacakmış gibi bir imajınız var.
Benim yaptığım işlerin hepsinin altı dolu. Anahtarlık gibi sallanacak işler değil. Hepsi çok güzel. O şimdi asker zaten klasik oldu. Askere giden de dinliyor dönen de...

*** Sizce o kıyafeti kabul edecek bir Türk erkeği var mı?
Sadece ben giymiyorum öyle kıyafetleri. Hande de Demet de giydi. Hem onlar yaşça benden çok büyük.

*** En güzel giyinen ünlü kadınlar listesi yapsanız kimler girer?
Ajda Pekkan, Demet Akalın, Gülşen, Hande Yener, Hadise...

*** Kendinizi neden saymadınız?
Televizyon yüzü olmak istediğim için bu konuda çok büyük iddiam yok. Tyra Banks, Ellen Degeneres, Oprah Winfrey, Seda Sayan gibi televizyon tarihine damgasını vurmuş isimlerden olmak istiyorum.

*** Bir dahaki sefer giyeceğiniz çılgın kıyafetinizle ilgili kopya verir misiniz?
Babalar Günü’nde giyeceğim bir kıyafetim var mesela.

"NORMALDE O SORUYU AYŞE ARMAN SORMALIYDI"
*** Gelelim Altın Kelebek Ödülleri dağıtılırken sahneye fırlama olayına. Bir anda mı aklınıza geldi, planlamış mıydınız?
Plan yoktu. “Dikkat çeksin” diye düşünerek hareket etseydim çok başka olurdu. Geçen hafta Hülya Avşar Tarkan için “Vergi listelerinde neden adı yok, neden okul yaptırmıyor” demiş. Ben de “Her vergi listesinde adı olan adam mı oluyor?” dedim. O gün de Tarkan’ı yakalamışken “Neden bir okul yaptırmadın” diye sormak istedim. İyi niyetle “Bir okul yaptır kurtul” demek istedim. Sahneye çıkmadan yanına gidip sorardım ama seyircilerin arasında değildi, kulisten geldi. Görüp konuşmak gibi bir şansımız yoktu. Kendini soyutlamasının bir mantığı yok. Tam tersi davransa daha mutlu olur. Ama onu bu hale biz getirdik. “Aman sen Tarkan’sın, havalı ol” diye diye, çocuk evinde yalnız başına kala kala, böyle oldu.

*** Tarkan çok şaşırdı hareketinize...
Beni yakından tanımadığı için şaşırdı. Birbirimizi tanısak sahneye fırlamama şaşırmazdı. O olay çok üstü kapalı geçti, Hülya bağırdığıyla kaldı, Tarkan’a cevap hakkı doğduğu halde konuşmadığı için sordum. Kendini ifade etsin istedim. Hem insan o kadar ünlü olduktan sonra bir okul, bir hastane yaptırır yani.

*** Ayşe Arman yazısında sizin için “O kadın kafadan hasta” demiş.
Türkiye’de kafadan hasta birkaç kişi var. Magazin dünyası da onların üzerinden dönüyor. Kafadan hasta olmazsan bu işi yapamazsın zaten.

*** Kabul ediyorsunuz yani kafadan hasta olduğunuzu?
Evet. O da kafadan hasta olmasa bizim gibilerle röportaj yapmaz. Normalde o soruyu gazeteci kimliğiyle Ayşe Arman sormalıydı. Onun yerine gazeteciliği ben yaptım orada.

"SANAT CAMİASINDA LEZBİYENDEN ÇOK GAY VAR"
*** Lezbiyen arkadaşınız var mı?
Bizim sanat camiamızda lezbiyenlerden çok gay’ler var.
*** Homofobik misiniz?
Ben gay’leri ve lezbiyenleri uzaylı gibi gören biri değilim. Onlarla muhabbet etmeyi çok severim
kaynak:http://magazin.haberturk.com/roportajlar/haber/641114-tarkan-beni-tanisa-sahneye-firlamama-sasirmazdi

tarkan_mania
20-06-11, 13:11
bencede.. bak bu konuda katılıyorum sana.. seni tanısa , ne kadar dengesiz biri oldugunu bilse şaşırmazdı ;)

seyma_tt
20-06-11, 13:42
hahah :) aynennn , Tanışmış olsaydı keşke normal karşılardı ruh halini ;)

TEVETOGLU
20-06-11, 19:07
O sorunun sorulmasına hiç gerek yoktu.

sally
20-06-11, 21:22
Daha da konusuyor gereksiz yere

TARQANIM
20-06-11, 22:27
ya hep icimde kalmisti buraya dökmek istedim icimi: ödül töreninde tugba ekincinin o gögüs ve sirt dekoltesi neydi o öyle..cok kötüydü cok ucuz duruyodu, yasina ragmen cok sarkik heryeri.

Buzlukahve
21-06-11, 00:14
yanlız röportajda gay lesbian ne alaka sonunda onu anlamış değilim:) ama bu tuğba ekinciden korkmalı bence insan zamanında neleri çıkmıştı bunun hem sanane tarkanın okul yaptırıp yaptırmadıgından depremde minübüsünü verdi adam depremzedelere sizler neyaptınız? hiç

secil.06
21-06-11, 00:18
tedavi görmeli ve mümkünse Tarkan dan uzun süre bahsetmemeli