PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ilk kez bir rock grubuyla turnede!

Nzl
19-06-11, 21:51
Manga röportajından;

Eurovision ve MTV başarılarından sonra Manga, bu yaz Tarkan ile Türkiye yollarına düşecek.

* Tarkan ile büyük bir turneye çıkıyorsunuz. Hiç ezbere bildiğiniz Tarkan şarkısı var mı?
Ferman: Benim var ezbere bildiğim şarkı. Mesela ilk defa rock grubu ile turneye çıkıyor. Bu senenin en iyi turnesi olacak. Tarkan’ın 90’larda yaptığı şarkılar, Türkçe popun en iyi örnekleri. Yaptığı müziği severim.
Efe: Muhtemelen konserlerde kitle farklılığı gibi bir şey de olmayacak.

http://bizimkahve.gazetevatan.com/haberdetay.asp?hkat=1&hid=17290&yaz=G

Mirage
20-06-11, 00:06
evet 5 Temmuzda Adanada konser vericek umarım Tarkanla Tanışma Fırsatım olur bunu çok istiyorumm :((

seyma_tt
20-06-11, 01:12
Bende çok istiyorum :) Tanışmadan ziyade sadece imza alıp fotoğraf çektirip ona bi armağan versem iki çift laf edip ona ; mükkemmel oldugunu söylesem bile yeter ! Tanışma fırsatımızda olur elbet yakında.

tarkan_mania
20-06-11, 13:08
valla ben mangayı severim ama manga fanlarıyla aynı anda orada olmaktan pek hoşnut olmayacağım.. neticede farklıyız..
alanı 2yemi bölsek ne yapsak :D:D

sarıpapatya
20-06-11, 13:11
izmitteki konserse orda olucam daha doğrusu olucazz başka gelen olursa bekleriz memlekete arkadaşlar:))

twilight
20-06-11, 14:44
MaNga,mor ve ötesi,athena,duman...Bu tür dağilmadan,bir şeyler yapan,çete yarisi olmayan gruplari seviyorum...
Tarkan'la da konserlerini merak ediyorum...Tanismak istediğim ünlüler arasinda MaNga da var tabi ki... ''Beni benle bırak'';''yalan'',''bir kadin cizeceksin'' gibi bir cok hit sarkiya imza attilar...tekrar rock adina bir alkislamak istiyorum maNgayi..

TEVETOGLU
20-06-11, 18:26
Benim de ezbere bildiğim Tarkan şarkısı var. :)))

secil.06
21-06-11, 00:33
Tarkan diyorum başka da bişey demiyorum

SelenYasavul
21-06-11, 07:48
:) turne kesin süper olacak!!

trkn_sry
21-06-11, 12:52
Tarkan olsun da manga , athena i duman hepsini dinlemeye razıyım + manganın şarkıları da çok güzel ve oldukça başarılılar.