PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : O delidir, ne yapsa yeridir"

secil.06
18-06-11, 21:00
Tuğba Ekinci’nin sahneye fırlayıp Tarkan’a, “Sen neden okul yaptırmıyorsun?” diye sorması Altın Kelebek ödül töreninde buz gibi bir hava estirmişti.

Şarkıcı Demet Akalın, sevgilisi Önder Bekensir’le Bodrum’da tatil yapıyor. Önceki gün Türkbükü’nde yürüyüş yapan Demet Akalın ayaküstü gezetecilerin sorularını yanıtladı.

Tuğba Ekinci’nin Altın Kelebek Ödül töreninde sahneye fırlayıp Tarkan’a soru sormasını değerlendiren Akalın, “O delidir, ne yapsa yeridir. Ama Tarkan’ın kuliste kıyameti kopardığını öğrendim” dedi. Akalın, “Sevgiliniz Önder Bekensir’inmekânında ücretsiz sahne alırmısınız?” sorusuna ise “İş başka. Ben sakalıma bakarım” diye cevap verdi. HT MAGAZİN / Uğur SOYSAL

kaynak:http://www.magazinci.com/icerikler/magazin/quoto-delidir-ne-yapsa-yeridirquot_30518.html

TEVETOGLU
18-06-11, 21:04
O sorunun hiç yeri değildi.Tarkan'ın da dediği gibi orada ödül töreni oluyor yani.

secil.06
18-06-11, 21:27
Demet akalın da yorumunu yapdı sanat camiasına gün doğdu artık herkez bir yorum yapar iyi yada kötü evet o delidir

trkn_sry
19-06-11, 12:19
Şu (...)kadını insan yerine koyup soru soruyorlar ya hayret ediyorum bu gaztecilere bu kadar mı düştünüz ?

seyma_tt
19-06-11, 14:34
Gazetelicik hakketten alt seviyeye düşmüş. Seraya katılyorum ;) Demet Akalın Zaten polemik kadını buna sormakla yanlış yapmışlar gidip ona sorulurmu ? Sonuçta bi polemik yaratacağı belli. Neyse ya Uzadı :12:zaten bu konu. Tarkana yapılan terbiyesizlik büyük.

gizem-akkaş
19-06-11, 14:39
şunların dilinede düşürüolar yaa valla gün doğdu hepsinee tugbayada harika bi reklam olduu uzun bi süre gündemden düşmez bi rahat bırakın artık ya vala gına geldi bu insanlardan Tarkan sesini çıkarmadkça daha çok üstüne geliolar ama konuşup konuşup susucaklar nası olsa kendi çaplarnda eğlensnler bakalm nereye kadar!!!

tarkan_mania
20-06-11, 13:27
Demet akalına sormayın Tarkanı ya.
bide deli demiş Tuğba ekinciye, sen kendine bak önce..sen ondanda betersin! Kral tv müzik ödüllerinde yaptğn çingeneliğide hatırlıyoruz!!!
gereksiz,çıkarcı insanlar!!! al birini vur ötekine..

secil.06
21-06-11, 00:37
ikisi de birbirin den beter artık susunlar ya

SelenYasavul
21-06-11, 07:47
her duyduguna inanma Demeeeeeeeeeeeet!