PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tuğba, tarkan’ı tokatlasa ne olacaktı?

secil.06
17-06-11, 10:30
Ne kadar büyüttünüz şu Tuğba Ekinci olayını!

Yok şöyle olmuş da, böyle olmuş da canlı yayının içine etmiş de, nasıl sahneye çıkarmış da, Tarkan’ın korumaları bile anlamamış da. da.. da.. da..

Sanki ilk defa oluyor böyle şeyler?

Canlı yayında neler oldu bu ülkede neler?

Tuğba Ekinci’nin ki de bir şey mi?

Ya Sevda Demirel’in Hande Ataizi’ni tokatladığı gibi Tarkan’ı tokatlasaydı ne olacaktı?

Ya da yurtdışında siyasetçilere yapıldığı gibi Tarkan’ın suratına pasta yapıştırsaydı ne yapacaktınız?

“Ucuz atlattık, verilmiş sadakamız varmış” diyeceklerine, hala Tuğba’yı yerden yere vurmaya çalışıyorlar!

Yarın öbür gün başka bir manyak çıkar, bambaşka şeyler yapar.

“Her işte bir hayır vardır” deyip ders çıkartacaklarına, hala “Tuğba bunu nasıl yaparmış” diye tutturuyorlar!

Canlı yayında yaptı işte kardeşim. Sakin sakin çıktı, Beyaz mikrofon verdi, sesi açtırdı, o da konuştu. Ne var bunda!

Gündem olmak istedi, oldu da.. Hem de hiç abartmadan, hakaret etmeden, saygıyla oldu.. Saygı duymak lazım..

ANGELIQUE’DE DAYAK!

Tuğba’ya takacağınıza Angelique’deki dayak olayına takın siz!

Bakın önce, dünya iyisi Fatih Kral’ın oğlunun burnunu kırmışlar, sonra da eski savcı Aykut Engin’in oğlunu dövmüşler!

En güldüğüm konu ise, Amerikan Hastanesi’nin nöbetçi doktorları yaralı biri gelince “Angelique’den mi geliyorsunuz?” diyorlarmış!

Geçtiğimiz ay 30-40 dayak olayı olmuş mekanda!

İnanması zor ama konuşulanlar bunlar.

Ben Doors Grubu’nun sahibi Levent Büyükuğur’u iyi tanırım ve çok severim. Bünyesinde Vogue, Da Mario, Mama, Gina, Kitchenette, Wanna gibi bir çok kaliteli işletme bulunan Doors Grubu’ndaki Angelique’in böyle olaylara adının karışması hiç hoş değil.

Levent Büyükuğur’dan bu olaylarla ve önlemlerle ilgili acil cevap bekliyorum.. Benim tanıdığım Büyükuğur, bunlara asla müsaade etmez..

SWISSOTEL 20 YAŞINDA

Davetler hep Salı günleri yapılıyor. Benim de canlı yayınım olduğu için çoğuna katılamıyorum.

İstanbul’da en sevdiğim otel olan Swissotel’in 20. yaş daveti vardı Salı günü. Tabii katılamadım ama gönlüm hep ordaydı.

Swissotel The Bosphorus İstanbul Genel Müdürü aynı zamanda Türkiye ve Ortadoğu Bölge Başkan Yardımcısı Gerhard Struger’i ve tüm Swissotel ekibini kutluyorum.

Özellikle bence otelin belkemiği olan sevgili Birol Yalçın’ı, ayrıca Pazarlama ve İletişim Direktörü Yeşim Doğukan ve ekibini canı gönülden kutluyor, nice 20. yıllar diliyorum
kaynak:http://www.gecce.com/yazi/tugba-tarkani-tokatlasa-ne-olacakti-170707.html

tarkan_mania
17-06-11, 10:34
saçma sapan şeyler.. sırf yazmak için yazıyorlar..

flores
17-06-11, 12:35
onu dogru
yazmis."ucuz atlattik.verilmis sadakamiz var." :)))

trkn_sry
17-06-11, 12:47
saçma sapan şeyler.. sırf yazmak için yazıyorlar..
evet çok haklısın sırf yazmak için yazmış .
Saçma salak yazılarınızı kendinize saklayın.

xurush'nine
17-06-11, 13:36
Her zamangi tipik kenan ercetingoz stilinde yazi..Tarkan'i kucuksemek icin olayi baska yerlere cekiyor..Tarkan'sa Tarkan, ne varmis bunda dercesine...

orhan89
17-06-11, 20:44
Ne yani daha kotusunu yapabilirdi ama sadece bununla yetindi diye yaptigina gozmu yumalim??? Ayrica belliki Kenan bey Tugba siyla cok samimi... Tugba yi yerden yere vuruyomusuz, Tugban atti kendini yere bizden once...

**MegaStarkan**
17-06-11, 23:02
Adamin elestirisini iyi anliyorum ... Tugba kendi etti, kendi rezil oldu. Daha ne olsun, bu kadar mansete ne gerek var? Tarkan icin kimse kötü birsey demedi, önemlisi bu!

secil.06
17-06-11, 23:26
herkezin rezilliği kendine zaten sürekli yazılır unutulana kadar aynı haber ve köşe yazarları yazmaya devam ederler malesef

DaLy
17-06-11, 23:52
Şu gecce,uçankuş,ayaklıgazete vb gibi sitelerin yapmış olduğu saçmasapan haberleri yayınlamasak forum bence daha kaliteli ve daha kullanılabilir bi hale gelicek..

secil.06
18-06-11, 08:40
ŞOK BASKINA GÜLMÜŞ!
Hülya Avşar, Altın Kelebek ödül töreninde Tuğba Ekinci'nin Tarkan'a kendi adına söylediği sözler hatırlatılınca, 'Valla izlerken bir anda o olay karşısında çok keyif aldım. Her ikisi de beni güldürdü" şeklinde yanıtladı.

html"]http://www.gunes.com/2011/06/17/haber/venus/723/istiklal_de_hulya_izdihami.html[/URL]

starzu
18-06-11, 09:44
ne yani illede birinin tarkana fiziki bi zarar vermesini bekliyorsunuz? o zamanmı hop ne oluyor diyeceksiniz bayan t olayı tarkan için pisikolojik bir saldırıydı

asltrkn
18-06-11, 11:47
“Her işte bir hayır vardır”

Bak işte bu doğru.Bu olay sayesinde,en azından Tarkan'ı tanımayanlar,anlamayanlar,artık neden bu tür programlara çıkmadığını,çıkmak istemediğini öğrenmiş oldular...

twilight
18-06-11, 15:05
Tugba orada Tarkan'a tokat atsaydi - o bir az sıkardı ama - eğer olsaydi şayet şu an ölüsü bulunurdu...
O yüzden bir şey yazmadan,düşünücen... :)

TEVETOGLU
18-06-11, 22:20
Varsayımlar üzerine konuşmak bence de çok gereksiz.