PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan! (Hıncal Uluç)

HakanÇelik
16-06-11, 09:11
Tarkan!..

NERDEYSE o hanıma "Aferin" diyeceğim geliyor.. Reklam merakı ve fırsatçılığı, bu ülkedeki herkese Tarkan'ın nasıl mütevazi, nasıl soğukkanlı, nasıl zeki ve akıllı ve nasıl "İnsan" olduğunu gösterdi.
O tatsız, o acayip, o çirkin, o ayıp ve o beklenmedik müdahaleye, böyle rahat ve böyle kibar yanıt vermek, herkesin harcı değil..
Tarkan farkını gördük. Herkes gördü..
Bu bir..
İkincisi..
"Fırsat bu fırsat" deyip, sunuculara ve organizasyonlara yüklenenler var..
Bir defa böyle zıpçıktılar, her yerde çıkar. O dünya muhafazakarı İngiltere'de ne asil gösterilerde çırılçıplak koşan adamları, dünya defalarca izlemedi mi?.
İkincisi.. Beyaz da, Ayşe de, Tarkan'ın durumu fevkalade iyi idare ettiğini görünce, krizi gayet iyi, adeta hissettirmeden, adeta mizansen gibi geçiştirdiler ve gecenin tadının kaçmasını önlediler.
Üçüncüsü.. Beyaz'la Ayşe'nin Tarkan'dan röportaj için adeta kavgaya girişmeleri, çok içten bir sunuculuk gösterisiydi. Tarkan gene harikaydı. Bu ülkedeki herkesin "Benimle röportaj yapsa" diye öldüğü, Ayşe ve Beyaz, Tarkan'ın nasıl değerli, nasıl ulaşılmaz olduğunu bu yolla en iyi anlatırken, Türk popunun bu büyük yıldızı, burada da harika "Durum yöneticisi" olduğunu gösterdi.
Tarkan zaten en sevdiğim sanatçılardandır. O gece bir kez daha "Boşuna sevmiyorum bu adamı" dedim, içimden. Şimdi de dışımdan..

Hıncal Uluç

http://www.sabah.com.tr/Yazarlar/uluc/2011/06/16/tarkan

futureboy
16-06-11, 10:37
Bravo Hıncal abi,Sezar'ın hakkı Sezar'a...Cimbomlusun ama gene severim seni :))

starzu
16-06-11, 13:29
güzel,içten ve samimi bi yazı olmuş

ece**
16-06-11, 13:34
bu sevmiyodu ya tarkanı sanki :S ben mi karıştırdım ki :S

asltrkn
16-06-11, 13:39
Yazıyı okuyunca çok şaşırdım,bende öyle hatırlıyorum sanki :S

starzu
16-06-11, 13:39
bende tarkanı sevmez diye bilirdim ama demekki fikrini değiştirmiş yazı güzel olmuş olmasına ama ben hıncal ulucu sevemedim bi türlü

trkn_sry
16-06-11, 14:12
Bende sevmiyor diye biliyordum ama saolsun güzel yazmış

twilight
16-06-11, 15:38
Bu adamı sevmiyorum...Defne Joy'u az mı eleştirdi öldükten sonra?Tarkan'ı az mı eleştirdi...
Seviyorum deyip arkadan vuranlardan cinsinden...

xurush'nine
16-06-11, 15:45
Seviyormus gibi gosterenlerden ama yazdiklarina bakarsan, bir oyle bir boyle Ece*'m duruma gore degisiyor..;)

trkn_sry
16-06-11, 15:49
Seviyormus gibi gosterenlerden ama yazdiklarina bakarsan, bir oyle bir boyle Ece*'m duruma gore degisiyor..;)
Bence de ruh haline göre değişiyor yorumları.

the_answer3535
16-06-11, 16:05
Ben sever diye biliyorum Tarkan'ı en azından Tarkan ile ilgili 2-3 yazsını hatırlıyorum hep olumlu ve onu öven yazılar yazmıştır.Ha arada benim kaçırdığım şeyler sölediyse bilemem sonuçta bahsettiğimiz kişi Hıncal Uluç :)

fincan
16-06-11, 16:10
ruh hali demeyelim ona da menfaatlere göre değişiyor diyelim

eskalen
16-06-11, 16:25
Bu koseyazarlarinin ne dedigi belli olmuyor..Destek cikar gibi yazilar yazmalari akilniz daha once nerdeydi? sorusunu sorduyor insana.. Tarkan hep boyle biriydi..Vay be Helal olsun Tarkan'a demeyi bu olaydaki profesyonel tavriyla olculuyorlar.. Tarkan hep boyleydi halbu ki..

Sunu da belirteyim ki; Koseyazarlarinin Tarka'a arka cikmasi cogunun yalakak damarlarini besleyen bir sey..Dun ne derler bugun ne derler.. Tarkan'i zaten koselerinde yazsalar nolur yazmasalar nolur acikcasi.. Zaten bu olay da Tarkan'i buyuttu.. Tarkan hic bir sey yapmadan da marka olarak kendini hep guclendiriyor..

TEVETOGLU
16-06-11, 16:44
Değerli+mütevazi=Tarkan. :)

flores
16-06-11, 17:53
hincal ulucun sadece bir yazisinin hatirliyorum tarkan hakda MEQA FIYASKO adli yaziydi. TRT nin yilbasi hakda yazmisdi.orda tarkani elestir,misdi sadedce.ama bence kotulukden yazmamisdi.sadece Tarkandan cok sey bekliyorduk o manada.baska da bir kotu yazisini hatirlamiyorum. tesekkurler

tarkan_mania
16-06-11, 18:11
pek sevmem bu adamı ama dobra dobra konuşuyor, böyle olmasıda hoşuma gidiyor.

SESA
16-06-11, 18:33
sevip sevmemesi pek önemli değil ama doğruları yazmış ama sunucuların durumu iyi idare ettiği bölümüne katılamıcam

secil.06
16-06-11, 20:42
herkezin ne dense bu aralar Tarkan sevgileri depreşdi haber yapmak,yazı yazmak için sevilmeyecek adam da değil yani güzel yazı yazmış yine de

**MegaStarkan**
16-06-11, 23:29
Banada bende bosuna sevmiyorum bu adami dedirtti yazi ... :)

xurush'nine
17-06-11, 00:33
Bence de ruh haline göre değişiyor yorumları.

finca tam da ben demek istedigimi demis canim..;))

Nzl
17-06-11, 01:42
Çok doğru söylemiş.. İlk anda yaşanan bu tatsızlıklar beni çok üzmüştü, hala üzgünüm ama artık olaya olumlu taraflarından da bakmaya başladım. Biz Tarkan'ı tanıyoruz, onun ne kadar ince ruhlu bir adam olduğunu biliyoruz. Ama onu tanımayan, geri planda duruşuna farklı farklı anlamlar yükleyen okadar çok insan varki.. İşte o insanlara ödül gecesindeki duruşuyla, nezaketiyle nasıl bir sanatçı olduğunu ve neden ''farklı'' bir yerde durduğunu gösterdi. Haberle ilğili yapılan yorumları okuyorum, sözlüklere göz gezdiriyorum ve anlıyorum ki bu saçmalıktan sonra Tarkan hiç birşey kaybetmedi, aksine güçlendi, büyüdü...

tarkaseksüel
17-06-11, 01:45
Hiç sevmem şu adamı...