PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : O olay için ne dedi?

HakanÇelik
16-06-11, 09:07
O olay için ne dedi?

Kelebek gecesinde ödül alırken Tuğba Ekinci'nin sahneye fırlamasıyla canı sıkılan Tarkan, ekibiyle toplantı yaptı. Tarkan'ın basın sözcüsü, "Tarkan, 'Yaşananlar için çok üzgünüm' dedi ama ağzından 'Bir daha ödül törenlerine katılmayacağım' sözü çıkmadı" dedi.

http://www.sabah.com.tr/fotohaber/yasam/magazin-gundeminden-basliklar-799475913550?tc=22&albumId=33639&page=12

futureboy
16-06-11, 10:44
Sorun Tarkan'ın katılıp katılmaması değil ki...Sorun davetli listesinde aslında o geceye katılmasının bir anlam ifade etmediği insanların olması.O her salataya maydonoz olan Tuğba sahneye çıkmamış olsaydı o gece belki de esprilerin havada uçuştuğu bir 5 dakika yaşayacaktı herkes ve Tarkan mutlu bir şekilde çekilecekti kulisine.Oraya sadece gerçek sanatçılar çağrılsaydı bunların hiçbiri olmazdı.

Bamboo
16-06-11, 14:25
Bir daha ödül törenlerine katılmayacağım' böyle bişey söylemeyceğini biliyodum tarkanın.. hiç böle basit işlerim adamı olmadı tarkan.. ama bundan sonra gerçekten çok daha seçici ve kuralcı olacaktır diye düşünüyorum..

seyma_tt
16-06-11, 15:15
Bende öyle düşündüm zaten Katılsınki Star görsünler :)

trkn_sry
16-06-11, 15:40
Evet çok haklısın kesinlikle sorun davetli listesindeydi hiç kimseyi suçlamaya gerek yok davet edenlerde zaten onları insan bilip göndermişlerdir ama böyle bir dengesizilik yapacaklarını tahmin edemezlerdi ya ..

twilight
16-06-11, 15:43
Artık bu törenlere gerçek sanatçıları çağırsınlar...Sezen,Ajda,Tarkan,Kenan,Yalın,Yaşar, Sertap...
Bunlardır gerçek sanatçı ya...Tuğba Ekincinin yaptığı bir sanat gösterin bana...Soyunup şarkı söylemek ise,sanat olduğunu sanmıyorum!

trkn_sry
16-06-11, 15:45
Şimdi o kadar ince detaya inersek işin içinden çıkamayız bile ses olmadığı halde soyunup şarkı söyleyen o kadar çok kendini sanatçı sanan var ki bence açmayalım bile bu konuyu :D

SESA
16-06-11, 18:38
sadece tuğba ekinci değil o gecede olmaması gereken ama kendilerine bi yolla sanatçı sıfatı verilen çok insan vardı
ben şahsen bi daha katılmayacağını düşünüyorum ama tam tersi olması gerektiğinin farkındayım
meydanı kendini bişey zannedenlere bırakmamak lazım
keşke Tarkan gecenin finalinde çıksaydı belki bunlar yaşanmazdı

TEVETOGLU
16-06-11, 18:53
Gerçek yıldız=Tarkan.

secil.06
16-06-11, 20:35
zaten biizm insanlarımız abartmayı cok severler ama Tarkan katılsa ayrı bir olay,katılmaması da bir olay sonuc da bu kararı vercek olan kendisi katılırsa izleriz katılmamazsa da vardır bir bildiği

**MegaStarkan**
16-06-11, 23:34
Secici olmali ama gitmemezlik yapmamali ... hayat tecrübelerle dolu. Tarkan icin medya da daha cok sosyal ilisikler zararli olmaz; en azindan beklenmeyen durumlari daha iyi atlatir. Bu konularda (canli repörtajlarda) biraz eksikleri var.

xurush'nine
17-06-11, 00:37
Nasil demisler: Never say never...;)