PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tuğba Ekinci rezaleti planlamıştı

HakanÇelik
16-06-11, 09:04
38. Kelebek Ödül töreninde kırmızı halı sunumundan sonra Yonca Tokbaş’la adımıza ayrılan yerlere oturuyoruz.

Hemen yanım Onur Baştürk ve Cengiz Semercioğlu’na ayrılmış.
Ama onlardan önce yanımızda Tuğba Ekinci beliriyor.
Koltukta yazan isimlere aldırmadan oturuveriyor.
Görevliler kibarca uyarıyorlar ama oralı olan yok.
Rahatsız oluyorum ve ilk reklam arasında Samsun Demir, Özden Bora, Nil Karaibrahimgil ve Ziynet Sali’nin yanına geçiyorum.
Ne oluyorsa bundan sonra oluyor zaten. Tuğba Ekinci hepimizin şaşkın bakışları önünde bir anda sahneye fırlayarak Tarkan üzerinden reklamını yapmaya çalışıyor.
Tarkan’a, güzel giden bir törene, geceyi sunan Beyaz’a, Ayşe Arman’a, izleyenlere, kısacası kimseye ve hiçbir şeye saygısı yok.
Tarkan “burası ödül töreni, bunların yeri değil” diyecek oluyor.
Tuğba Ekinci devam ettiği yetmezmiş gibi bir de düet muhabbetine giriyor.
Tarkan da ödüllerini bile bırakıp, sahneyi terk ediyor, doğrusunu yapıyor. Tuğba Ekinci ise zafer kazanmış edasıyla yerine dönüyor.
Olay net ve açık aslında; Tuğba Ekinci’nin önde oturma ısrarı demek ki bundanmış.
Kendisi sahneye fırlamayı, olay çıkartmayı önceden planlamış.
Ama planlarının ters teptiğini belirteyim... 38. Kelebek Ödül Töreni’nin tek kaybedeni vardır, o da Tuğba Ekinci’dir.

Tarkan’la kulisinde

Tuğba Ekinci olayından sonra Tarkan’la kulisindeyiz.
Tarkan yakın zamanda moda olacağını düşündüğüm mavi pantolonu, yanık teni ve güzel gülümsemesiyle karşımda oturuyor.
“Üzülme” diyorum, “iyiyim, sağ ol” diyor.
Olayı bizler ondan daha fazla takmış gibiyiz, neredeyse o bizi teselli edecek. Tayland’daki tatilinden yeni gelmiş, hiçbir şey keyfini bozacak gibi değil.
Ama şunu da eklemeden edemiyor, “Bu son ödül törenimdir, bundan sonra beni bu törenlerde görmeniz zor.”
Tarkan bir daha ödül törenlerine gelir mi gelmez mi bilemem ama Kelebek Ödül Töreni Tuğba Ekinci’nin kapıdan alındığı son törendir.
Bundan dört yıl önce de Kral TV Video Müzik ödüllerinde En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı ödülünü Yıldız Kaplan’a kaptırdığında olayı protesto etmek için sahneye fırlamışlığı vardı. Bu ikinci oldu.
Tuğba Ekinci güvenlik gereği bir daha ödül törenlerine, canlı yayınlara davet edilmez, edilmeden gelirse de kapıdan alınmaz.

Ömür Gedik

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/yazarlar/18041891.asp?yazarid=119&gid=61

tarkan_mania
16-06-11, 15:14
Tarkanın pantolonu gerçekten çok şıktı :)
yakında moda olur :))

seyma_tt
16-06-11, 15:17
Evet rengine bittim:))

tarkan_mania
16-06-11, 15:23
Evet rengine bittim:))

aynen.. tam yaz günü giyilebilecek bi renk çok tatlı :))

trkn_sry
16-06-11, 15:33
Tarkan hep şıık ya çuval giyse bile yakışır.

**MegaStarkan**
16-06-11, 23:39
Zaten kac aydir moda buralarda ;)

TARQANIM
17-06-11, 00:52
3-4 sene önce modaydi avrupada simdi tekrar cikti