PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan’ı sevip okşamak lazım

secil.06
16-06-11, 08:24
Önceki gece katıldığı ödül töreninde Tarkan’ı delirten Tuğba Ekinci, şimdi de ‘Tarkan genç bir delikanlı, onu sevip okşamak lazım’ dedi

Önceki gece Star Tv ekranlarında Gani Müjde’nin hazırlayıp sunduğu Pişti’ye telefonla bağlanan Tuğba Ekinci, sahnede Tarkan’a ‘Okul yaptırdın mı’ diye oru sormasında bir art niyeti olmadığını söyledi. Tarkan’ın arkasından çok konuşulduğunu dile getiren Ekinci “Bu çocuğun arkasından çok konuşuldu.

‘Tarkan süper adam!’

Aynı hafta Hülya Avşar’la da ilgili konular geçti. Birkaç tane yayın yapan arkadaş benle ilgili ve Hülya hanımla ilgili bir şeyler söyledi. Bunların altında kalmamak için Tarkan’ın ağzından bir şeyler duymak istedim. Tarkan sonuçta Türkiye’ye mal olmuş süper bir adam. Bakalım ne söyleyecek dedim? Merak ettim. Orası canlı yayın olabilir ama biz Avrupa’da ki insanları seyrederken ‘Bi şunlar gibi olamadık’ deme huyumuz var ya..

‘Çocuk yalnız kaldı!’

Orda herkes canlı yayında şaka da yapıyor, espri de yapıyor. Tarkan’a bir de böyle yaptığınız sürece çocuk hakikaten yalnız kalacak. Tarkan’ı şarkı söyledikten sonra bi kolunuzun altına alın sevin okşayın. Tarkan’a hep böyle uzaylı muamelesi yaptığınız için çocuk yalnız kaldı. Benim düşüncem bu” dedi.

‘Çıkıp okşasaydın’

Bu sözler üzerine Gani Müjde “Madem öyle böyle bir niyetiniz vardı çıkıp okşasaydınız bari Tarkan’ı. Öyle bir soru sordunuz ki adam perişan oldu yani” dedi. Tuğba Ekinci ise “Tarkan genç bir çocuk, genç bir delikanlı yani. Tarkan’a koca adam muamelesi yapmayın.

‘Değerimi bilin benim’

Ben Tarkan’ın cevap vermemesinden dolayı çıktım oraya. Bakalım Hülya Avşar’a ne diyecek diye bir soru sordum. Bunu yurtdışımızda izlediğimizde hoşumuza gidiyor ama Türkiye’de yapıldığında patavatsızlık olarak değerlendiriliyor. Ben bunu anlayabilmiş değilim. Ben Türkiye’de kendim gibi ekranlarda eğlenceli bir hatun göremiyorum. O yüzden değerimi bilin. Fazla konuşmayın arkamdan..” şeklinde konuştu.
kaynak:http://www.gazetesok.com/haber.jsp?cid=119502

futureboy
16-06-11, 10:53
Allah rızası için şu kadıncağıza bir ABD vizesi verin,çok sevdiği yurt dışına yollayın.Haaa unutmadan uçak bileti sadece tek gidişlik olsun.Orda da Ricky Martin ödül almaya çıktığında sahneye fırlayıp, 'Neden gay oldun' diye sorsun :))

asltrkn
16-06-11, 13:22
A be zavallı kadın,kendinde söylemişsin işte "Ben Tarkan’ın cevap vermemesinden dolayı çıktım oraya. Bakalım Hülya Avşar’a ne diyecek diye bir soru sordum." Tarkan şimdiye kadar kiminle muhatap oldu ki,senin soruna cevap verecek,seninle muhatap olacak !!

tarkan_mania
16-06-11, 15:27
"Ben Türkiye’de kendim gibi ekranlarda eğlenceli bir hatun göremiyorum"
bu kadın beni öldürecek :28::28:

twilight
16-06-11, 15:36
Fazla beyini olan var mı? :))

xurush'nine
16-06-11, 15:51
Hehe..:))) Alem valla bu Tugba..Cihan, nerelerdesin bir ip hazirla, bana haber ver geleyim birlikte asalim bu kadini da kurtulalaim..;)))

TEVETOGLU
16-06-11, 17:16
Tarkan'ın değerini bilmek lazım.

tarkan_mania
16-06-11, 18:15
Biz severizdeee okşarızdaaa yeterki sen şu çeneni kapat artık :D
eğlenceli hatunmuş hala gülüyorum ya :D

secil.06
16-06-11, 20:48
kıral var ama şatoya giremeyen soytarı şebeklik yapıyo cırpındıkca da batıyo

**MegaStarkan**
16-06-11, 23:24
Aslinda haksiz da degil bazi konularda ... cok abartildi olay.

xurush'nine
17-06-11, 00:40
Evet "sevip oksamak.." konusunda yerden goke kadar hakli..:P