PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkanin 2011 Stili !!

denizarya
16-06-11, 02:56
arkadaslar 2008 yilini konserlerine bakiyorumda...tarkan giymis bir shirt..kollari acik..takmis ayagina yaa bir jeans vee hem cok genc hemde sexy oluyoo..vede cok hareketli..ama ceyda balabanla calistigi bu dönemdeki tarkanin konserlerde giydigi kiyafetleri sevmiyorum..cünki bu tarkan degill.. der ceketi fln cok iyi ama konser basinda giydigi o takim bence daha yasli gösterioo...bence tarkan yine giysin yarim kollu bir shirt yada yelek..taksin gözüne yine gözküklerini..hem daha hareketli hem daha sexyy...birde yaz gelioo haniii...

sizin düsüncelerinizi de herzmanki gibi merak ediyorum :)

devilscream
16-06-11, 04:33
O dönem arayış içerisinde bir hali vardı bandana taktığını şişme kırmızı yelek
giydiğini eşofman altıyla konsere çıktığınıda gördük yani
Bence böyle iyi,olgun ve şık:)
Ama belli şarkılara özel olarak(Kuzu Kuzu gibi) kostümde giyse fena olmaz o dönemi yansıtan

twilight
16-06-11, 15:41
Tarkan eskisi gibi giyinemiyor...Burası doğru...Ama en kötü tarzı metamorfozda ki idi.
Kırmızı can yeleğini,kötü saç tarzlarını unutmamız mümkün değil...
Güzelleri de var mı?Var...Ama en göze batanlar kötü tarzları...

trkn_sry
16-06-11, 15:47
Eskisi gibi giyinmiyor doğru söylüyorsun ama bence böylede yakışıyor ona her haliyle yakışıklı ve seksi.

tarkan_mania
16-06-11, 15:55
ben bu halini daha çok beğeniyorum..
eskiden giydiği o saçma sapan tshirtleri bırakması bence iyi oldu.
mesela Hülya Avşarın programına çıktığı kıyafet. çok feciydi yani. hiç sevmiyorum..
http://www.youtube.com/watch?v=hl-Y4sJSjU0
böyle daha asil geliyor bana :))

tarkaseksüel
16-06-11, 16:01
O dönem arayış içerisinde bir hali vardı bandana taktığını şişme kırmızı yelek
giydiğini eşofman altıyla konsere çıktığınıda gördük yani
Bence böyle iyi,olgun ve şık:)
Ama belli şarkılara özel olarak(Kuzu Kuzu gibi) kostümde giyse fena olmaz o dönemi yansıtan
Aynen.... :)

TEVETOGLU
16-06-11, 17:10
Eskiden de şimdi de bütün kıyafetlerine şık diyemeyeceğim ama acayip yakışan kıyafetler de giymiyor değil yani bu sene.

twilight
16-06-11, 17:27
Şöyle bir Tarkan resim arşive baktım da;en şık giyindiği yılar 1998 - 2002 arası ve 2010dan bu yana...Ceyda hanımı eleştiriyoruz ama 2002 den bu yana Tarkan'ı giydirmeyi becerebilen belki de tek isim olmuş..

secil.06
16-06-11, 20:54
her kıyafeti layıkıyla taşıyor ayrıca cok da yakışıyor ilkleri yapmak zordur ama taklit edilemek cok kolaydır zaten Tarkan napsa taklit ediliyor
eskiden de giydiği her kıyafet cok yakışıyo du bence hala da yakışanı giyiyor

Buzlukahve
16-06-11, 21:02
bende ceyda'nın tasarımlarını çok beğendiğimi söyleyemicem tarkan pare pare klibi ve arada bir klibi tarzı çok daha güzeldi

aykutcan35
16-06-11, 21:40
ceyda balaban güzel giydiremiyor dudu zamanları daha güzeldi öte yandan sacları da cok basit eskiden cok güzel şekiller yapardı

**MegaStarkan**
16-06-11, 23:16
Lütfen konulari sürekli duyurular bölümüne acmayin, daha uygun bölümler (elestiriler/anket) mevcut.

Saygilar
TarkanColl FanClub

ece**
17-06-11, 12:36
Karma dönemi kim nederse desin efsaneydi..ben unutamıyorum o halini :) o ateş kırmızısı gömlekler,uzun saç falan süperdi :) Ama oda zamanına göre güzeldi.şimdiki halide çok iyi bence ben beğeniyorum ama üzülüyorum yahu o kadar terliyo sahnede bide deri ceketler falan :)) Adam erkek güzeli olunca yakışıyo herşey tabii.( o bi ara yaptığı tenten misali abuk sabuk saç hariç )

tarkan_mania
17-06-11, 17:51
o bi ara yaptığı tenten misali abuk sabuk saç hariç )

o tenten misali bumu oluyr? :D
şayet bu ise bende hiç sevmemiştim..

http://img849.imageshack.us/img849/12/tarkanyeniimaj109319183.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/849/tarkanyeniimaj109319183.jpg/)