PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Konusuz...!

twilight
15-06-11, 21:58
Sevgili arkadaşlar,ve sayın adminlerim...
Defalarca size ne kadar Tarkan'ı sevdiğimi anlatmama gerek olmadığını düşünüyorum...Sevmeseydim zaten buraya üye olmazdım...Üyeliğim tam 4 yıl öncesine kadar dayanıyor...Ama bazı hatalar yaptığım için siteden şutlanmıştım...Bunu bilmeyen arkadaşlar da var...öğrensinler...hem de defalarca şutlandım.
Ancak daha sonra tövbe ettim ve yapmayacağım dediğim hataları yapmadım...üyelerle tartışmayı kestim,tarkana ağır ithamlarda bulunmuştum evet,ama artık bulunmuyorum...ama bir türlü tarkanla buluşamadım...kime ne kadar mesaj attıysam,hiç kimse bana geri dönmedi ve hiç bir şekilde forum tarafından kabul edilmedim...
Forum adminlerinden Ebru ablaya,hakan abiye ve kenana defalarca mesajlar attım...artık beni Tarkanla görüştürün diye...yok nafile olmadı...geri mesaj bile gelmedi...
Yine tövbe ettim bir şey yapmayacağım dedim Tarkana ne zarar gelebilir ki benden?Bir fotoğraf çektircem bi de imza alacam yani hepsi bu...sarılıp öperim de bu zarar mı yani?Sanki forumdan bir korku oldu..bu biraz salak ya tarkana kesin zarar verir diye...yok arakdaşlar öyle bir şey...ben kimseye zarar vermedim ve vermem...
Tarkana benden yada kimseden zarar gelmez...size de benden gelmez...
yok anlatamadim...artık bensiz bir forum istiyorum...bu da buraya son mesajım...mesajımı sileceksiniz...100 de bin eminim...ama yine de gören görür mesajımı...umarım yokluğumda kına yakmazsınız...

saygılar...
twilight...

TarkanColl
15-06-11, 22:20
Hangi konserde buluşma istedin de biz kabul etmedik?

~LüTFü_
15-06-11, 22:30
sahsen bende birtürlü bulusamadim ama ebru hanim herzaman elinden gelen yapti ve bulusturduklarida bunun ispatidir...
insallah bir konserde nasip olur diyorum tekrar ebru ablaya gönülden tskrler bunun ona hos görünmekle alakasi yok cünkü
verdigi emeklerden eminim elinden gelse inanin tüm sevenleri bulusturur....

TarkanColl
15-06-11, 22:33
Ben elimden geldikçe herkesi buluşturmaya çalışıyorum. Ama bazen elimde olmayan nedenlerle buluşma gerçekleşmeyen durumlar da oluyor. Bizzat Elazığ konserine gittiğim halde Forum admini Hakan'ı buluşturamadım Tarkanla. Belçika'da forum eski yöneticilerinden Karma (Duygu) da buluşamadı. Yoksa kimseyi buluşturmama gibi bir niyetim yok. Tarkan'ı seven herkesin Tarkan ile görüşmeye hakkı vardır. Buna ben engel olamam ki...

denizarya
15-06-11, 22:56
nedensiz bir bulusma kimseye nasip olmaz ki...öyle her isteyen tarkanla görüsebilseydii ohooo !!!...burda hepimiz konusmak tanismak istersiz tarkanla..amaa bu imkansiz !! ancak konserlerde bulusturmalar oluyor...orayada basvuru yapabilirdin..ama öylesine canin istedi diyee tarkanla elbet görüsemezsin...bu demek oluyor ki sen bu siteye sadece tarkanla tanismak icin üye oldun..ama bu yorumlarini genc yasina bagliyorum

twilight
16-06-11, 15:30
Hayır,hiç bir şekilde hiç bir üyeye karşı kırgınlığım ya da kızgınlığım olmadığını söylemiştim...Her şekilde forum arkadaşlarımla da görüşmeye devam edecektim...Ebru Ablayla da kişisel hiç bir sorunum yok...Ama dün gece ablası yada kardeşi hatırlamıyorum tam olarak ondan gelen mesaj beni resmen çılgına döndüm...Özür dilemelisin diye sinirlendim evde bağrındım çağrındım benim sinirim böyle yatışıyor yanlış anlamayın...
Sonra kalktım özür diledim yok mesajım silinmiş yine bağrın çağrın tut evdeki vazoyu kır annenle de kavga et...Bunu istiyordu herhalde bazı arkadaşlar oldu da merak etmeyin...hayır yani buradan mesaj yazmayınca siliniyor mesajlarım face yada twitter dan yazınca da o yüzden buradan yazıyorum...bazı arkadaşlarım merak etmesin hala forumdayım...ve Tarkan şarkıcılığı bırakana kadar yada mazallah Allah korusun Tarkan ölene kadar forumda kalacağım!

Saygılar...

trkn_sry
16-06-11, 15:37
Öyle herkes görüşseydi ohooo.
Tarkanla görüşebilmek için sizinde birşeyler yapmanız gerek bunu sadece yönetim yapamaz ki !.

bounce
16-06-11, 16:52
Twilight şu tavırlarını ,hareketlerini bi dengeye oturt.. Bence bu forumda olmak birinci planda Tarkan'la buluşmak ikinci planda olmalı..Zaten Tarkan'la konserlerde ancak bu forum sayesinde görüşebilirsin...
Ben Ebru'nun bizim için bazen gereğinden fazla uğraştığını düşünüyorum çünkü kendisine ne yazık ki aynı dönüşler olmuyor Tarkan'la buluşan insanlar tarafından.

twilight
16-06-11, 16:59
Twilight şu tavırlarını ,hareketlerini bi dengeye oturt.. Bence bu forumda olmak birinci planda Tarkan'la buluşmak ikinci planda olmalı..Zaten Tarkan'la konserlerde ancak bu forum sayesinde görüşebilirsin...
Ben Ebru'nun bizim için bazen gereğinden fazla uğraştığını düşünüyorum çünkü kendisine ne yazık ki aynı dönüşler olmuyor Tarkan'la buluşan insanlar tarafından.

Merak etmeyin,ben gereği kadar foruma da bakıyorum bütün gün chat başında insanlardan değilim.
Bu foruma 5-6 kişi benim sayemde girdi...Gerekirse isimlerini ve nicklerini de sayabilirim...Ama gerek duymuyorum...
Haraketlerim ve tavırlarım ortada,kimseye hele ki benden büyüklere hiç bir saygısızca tavır almadım,zaten facebookumda da 400 tane bu siteye üye insanı toplayamazdım öyle olsaydı...
Size de şimdi aynı saygıda bulanacağım merak etmeyin zaten benden kötü söz öbekleri kullandığımı göremezsiniz...
Bakın forumun hangi işi varsa onla ilgileneceğim bunu da söyleyim tek istediğim Tarkan'la görüşmekti...Zaten onu da yapmadılar...Artık bir şey istemiyorum...
Çok sevdiğiniz siteyse siz ilgilenin Bounce bey...Kusura bakmayın ama ben en büyük hatayı Tarkan'ı 1.sıraya itmekle yaptım...Artık 1 numara benim 2 numara ailem 3 numara Tarkan olabilir belki...Ha hala seviyorum Tarkan'ı...Ama artık ne eskisi gibi ısınabilirim ne de tamamen soğuyabilirim bu foruma...hadi geçmiş olsun..

TEVETOGLU
16-06-11, 18:24
Bir gün mutlaka isteyen herkes Tarkan'la buluşacak umarım.

secil.06
16-06-11, 20:46
umarım bir gün olur zamanı vardır sabredip beklemek gerekiyor tabi biraz da şans olması gerekiyor insanlar kendi şanslarını kendileri yaratır
kim istemez ki Tarkan konserin de buluşmayı binlerce insan var evet tanışanlar avar ama bence şansları yaver gittiği için sana bol şans Türkiye turnesi için

devilscream
16-06-11, 21:36
En başta bu forumun kıymetini bilmen lazım,kurucusundan adminlerine üyelerine kadar
Sonra da "Beni görüşmediniz ben gidiyorum" tavrı değilde
"Görüşemedim sağlık olsun" tavrı göstersen daha olgunca olur bence
En son olarakta Tarkan la görüşürsen bu ancak bu forum sayesinde olur

twilight
16-06-11, 21:40
En başta bu forumun kıymetini bilmen lazım,kurucusundan adminlerine üyelerine kadar
Sonra da "Beni görüşmediniz ben gidiyorum" tavrı değilde
"Görüşemedim sağlık olsun" tavrı göstersen daha olgunca olur bence
En son olarakta Tarkan la görüşürsen bu ancak bu forum sayesinde olur

Benim yıllardır dediğim şey bu sağlık olsun...ama tek sağlıkta yetmiyor tabi...
ayrıca bu mesajı,aylardır online olmayan biri yazıyorsa,kahkahalarla gülme sırası bana geçer...bu forum başaramadı artık ümidimi kestim bunu da demiştim zati. ;)

eskalen
16-06-11, 22:15
Tarkan'la gorusturmediginiz beni gibi soylemlerle baslik acip burada isyan etmen kotu bir tutum..Senin acindan senin degerini duserecek bir sey yapmis oldun..

Sadece Tarkan'la bulusmak icin foruma uye olan kisilerin cogunu biliyoruz..Ve hatta seziyoruz da.. O yuzden beni niye gorusturmediginiz gibi soylemlerin sen niye cabalamadin sorusuyla sana geri doner.. Biz Tarkan'la armut pis agzima dus gibi o rahat bulusmuyoruz..Ole kolay degil biz icin bile! Ki normal da bu durum...

Tarkan'la gorusemedim gibi ya da Tarkan'la gorusturmediniz beni gibi serzenislerin forum araciligiyla yapilmasini sahsen hic sevmiyorum..Ki cok birikmis bir sikintin varsa (!) bunu forumdan herhangi biriyle ozel olarak konusarak halledebilirdin...Yani olgun bir uslup anlatabilirdin bu durumunu.

Ayrica uzerime vazife degil belki ama sunu da belirtmek istiyorum..Tarkancoll forumuna Tarkan'la bulusmak icin uye olanlar varsa bu kisilerin kesinlikle en ufak bir etkinlikte bile yer almasi soz konusu olmaz..Yani disardan 'aaa gel bak bu forum Tarkan'la bulusturuyor uyelerini' gibi vaatlerle foruma kimse uye olmasin ve kimseyi de bu sebeple az-dir-ma-sin!

twilight
16-06-11, 22:29
Yine yanlış anlaşıldım,yine yanlış anlaşıldım...Bu bu konuya son mesajım...
2007 de üye oldum diyorum...2007 de Tarkancoll buluşması mı vardı?Yoktu...Tek Tarkan hayranı olduğum için ilk Tarkanın sitesine üye oldum...
Hem ailemizin sanatçısı,hem de hiç kendini bozmayan sanatçı olduğu için...Ama yetinmedim,foruma 2.000 mesajımı geçtim,aktif üye olmaya çalıştım...aktif üyeler daha çok görüşüyor muş ya güya..100 mesajı olanlar bile görüştü ama bir ben görüşemedim herhalde forumda...2-3 arkadaşım daha var bildiğim kadarıyla...ama artık böyle bir plan yaptım gerekirse hitt'in kapısında yatıcam,konserlerinde en ön sırada durucam gerekirse leventin telefonunu arayıp tarkanın telefonunu isticem sürekli...ama bir türlü görüşücem...

Tarkan'a zararım gelmeyeceğini tekrar ve son kez söylüyorum..görüştürseniz çok sevinirim ama görüştürmezseniz canınınz sağolsun ya...ne diyim artık bir kardeşinizi de üzün napayım yani...

devilscream
17-06-11, 00:48
Benim yıllardır dediğim şey bu sağlık olsun...ama tek sağlıkta yetmiyor tabi...
ayrıca bu mesajı,aylardır online olmayan biri yazıyorsa,kahkahalarla gülme sırası bana geçer...bu forum başaramadı artık ümidimi kestim bunu da demiştim zati. ;)Aylardır online olmayan insan dediğin kişi hergün foruma giriyor bir şeyler yapıyor istersen bi gözat istatistiklerime..Tarkan'dan alıntıyla "Beni bilen biliyor" bilenlerde burada yazıp yazmamamı sorun etmiyorlar sen neden yazıyorum yada yazamıyorum ondan bile bi haber olduğun için bence bu konuda hiç yorum yapma..
Tarkan la görüşmek isteyen kişi O'nun hakkında haksız yere kötü konusuyorsa O kişi başkalarına değil kendine gülsün..Bu forumda bu kadar zaman barınabiliyorsan senin saygı duyulcak biri olduğundan değil
burada ki insanların bu forumdaki herkese saygı duyuyor olmasındandır

DaLy
17-06-11, 02:40
Yahu istedikten sonra bi şekilde zaten tanışırsın ama sana naçizene bi tavsiye..Tarkanla tanıştıktan ve fotoğraf çektirdikten sonra hayatında büyük ihtimalle bi değişiklik olmayacak..Tarkanı hayatının birinci sırasına yerleştirmen zaten yanlış,normal olan bahsetmiş olduğun aile-okul önceliği.Yani demek istediğim kimseyi takıntı haline getirecek kadar sevme,şarkılarda ağla,zıpla,oyna ama sonra normale dön=)

futureboy
17-06-11, 11:10
Arkadaşlar madem konu burda açıldı.Ben de Tarkan'ın 5 Temmuz'daki Adana konserine gideceğim ve Tarkan'la en azından bir fotoğraf çektirip şansım varsa da ona kendi seslendirdiğim şarkılardan oluşan bir cd vermek istiyorum.Bize düşen iş nedir,bu işin bir prosedürü mü var bilmiyorum daha önce hiç bu tür organizasyonlarda bulunmadım.Hayatımda bir kere o da 2 sene önce Adana konserine gitmiştim.Başka da kanlı canlı görmüşlüğüm yok :( Bu konuda bana yardımı dokunacak olan varsa minnettar olurum.

ece**
17-06-11, 12:12
Valla 2009'da üye oldum buraya ama okadar yıllık tarkan hayranı ben hiç bukadar tarkana yakın olmamıştım (hissetmemiştim) yani diyeceğim şu; bu forumun dışında tarkanla tanışmak "bence" çok zor..diğer türlü bi tanıdğın olacakta bilmem ne de..Kıymetini bilin yani, ebru abla ve diğer yöneticiler hiç tanımadıkları insanlarıla tarkan'ı bir araya getirmek için çok efor sarfediyolar (ki banane babamın oğlumu ne uğraşıcam demeden) ,ama tanışan insanların çoğu bu forumda yoklar aylardır ( örn; ankara konseri )..Twılıght; bigün olur zamanı vardır mutlaka fazla takıntı haline getirme bunu... Ve Dua edelim ki yönetim isyan etmiyo diyorum ben...Onlarda bu vefasızlıklara isyan ederlerse bin değil bir kişinin bile görüşmesi hayal olur..

twilight
18-06-11, 14:58
Daha önceden duyduğum ve sevdiğim sözü bir sizinle paylaşayım...Cevabı zaten o söz veriyor;
''Takdir ediliyorsak değil,taklit ediliyorsak başarmışızdır.''...Şu an bazı arkadaşlar beni Facebooktan çıkarmış listesinden,engellemiş,şikayet etmiş...
Canları sağ olsun da bir şey sormak istiyorum?Yani bir forumdan birisi ayrılınca arkadaşlık falan bitiyor mu?Ne oluyor yani?
Ben 10 küsür tane sanatçının sitesine üyeyim...mor ve ötesi,sila,sertab erener,şebnem ferah,gökhan tepe...bunlardan birinden ayrıldım...isim vermeyeceğim...ama hayranları halen benle kontakt halinde...bu kadar küçük duruma düşmediler...neden sildiniz beni buradan sadece silenlere söylüyorum...yoksa diğerleriyle hiç alıp vermeediğim bir şey yok... ;)

z@man
18-06-11, 16:09
inşallah bigün tarkanı görüp sarılabilirsin kardeşim anladığım kadarıyla yönetim elinden geleni yapıyor sende acık daha sabırlı ol emi

tarkaseksüel
18-06-11, 16:42
Daha birkaç gün önce Ebru ablaya mesaj attım. İçeriği de Fanta Konserlerinde
buluşmaların olup olmayacağı ve bende Adana'da ki konsere gelmek istediğimi
ondan yol tarifi alıp alamayacağım hakkındaydı. Gelen cevapta aynen şöyleydi:
"Merhaba, şimdi bir şey diyemem konserden birkaç gün önce yine yaz bana.
Konseri birlikte izleriz Coll ailesi olarak :)"

Burada insanlar birbirlerini göremiyorlar ve yazdıkları ve yorumlarımız üzerinden bir
irtiba yaratırız insanlar üzerinde. İnsan ne kadar değişirse değişsin geçmişidir
önemli olan... Düzgün cümleler ve tavırlar tutunmak lazım...

twilight
18-06-11, 16:58
Biliyorum,biliyorum...Geçmişte çok hata yaptım...Ben onu zaten kabul ettim...İki de bir geçmişimi hatırlatmazsanız daha iyi olur ancak hatırlatıyorsunuz o yüzden mesaj yazıyorum...Bakın profilime arkadaş sayım : 220,sosyal paylaşım sitelerinde arkadaş sayım : 400'ü geçkin...Belki daha da artmıştır... ;) Yani hatalar unutulmuş... Affedildim mi?Bilmiyorum...Ama eski yaptığım hataları yapmıyorum,ben bunu tekrar tekrar söylemek istiyorum...çünkü geçmiş'i bir türlü katmısınız cümlenize,sayın tarkaseksüel...

Bana hep garip gelir böyle konular açmak ama bunu açtım isterseniz silebilirsiniz de konumu ama hiç kızmam ki haklısınızdır...Göreviniz bu sizin...
Ancak biraz da hak vermeniz gerekir ki üstüme çok gelindi...Konuma gülüp geçilseydi ne olacaktı...Herkes bir tavır aldı...isim vermiyorum özellikle 2 - 3 kişi...''Ben buyum,ve böyle davranıyorum''tavrında ''Dağları ben yarattım'' gibisinden tavır takındılar...Oysa ne adminler,ne de modaretörler....elbette üyelerin de sözü var,ancak bu tavır kime?Günün birinde ban'lanirsiniz olur biter...forum burada kalir...bakalim o zaman tarkan hayrani kalabilecek misiniz?

Sözüm sadece 2 kişiye belki de 3...Onlar da bu mesajımdan sonra beni arkadaşlıktan çıkaranlara...Daha önceden çıkarmışlara,küsmüş olan arkadaşlarıma sözüm yok...onlar kendilerini bilirler... :)