PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Erol Köse bile Tarkan'a hak verdi!

twilight
15-06-11, 16:16
Bu gün ki 2.sayfa(müge hanımın sunduğu programın) konuğu Erol Köseydi...
Magazinin 2.sayfa konularını değerlendirdi...Tarkan hakkında uzun uzun konuşuldu...
Erol köse şunları söyledi.

+ Tarkan'a haksızlık yapıldı...Tarkan orada şarkısını söyleyecek,ödülünü alıp gidecekti...Çocuğa yazık oldu...Tuğba yine yapacağını yaptı...
- Tarkan'ı sevmem ama cidden haksızlık yapıldı...Şarkısını söyleyip gitse,Tuğba da orada sahneye çıkmasa ne olacaktı ki?Reklam için yaptı.
+ Program reyting aldıysa sırf tuğbanın absürt hareketleri yüzündendir.

...

Tarkan'a hak vermeyen kalmadı...2 şaşkoloz ( hülya ve tuğba ) kudursunlar dursunlar...Düşünsenize Tarkan'ı sevmeyen Erol bey bile Tarkana hak verdi!

Helal olsun diyorum ben.

trkn_sry
15-06-11, 16:21
Programı izlemedim .
Güzel konuşmuş ikidir tarkanı buluyor bu dengesizler.

starzu
15-06-11, 16:55
tarkanı sevmezmiş tarkanda sana bayılıyordu erol beni sevsin diye:16:

tarkan_mania
15-06-11, 18:21
sağolsun varolsun Erol abimiz haklının yanında :P
Tarkanı sevmiyomuş emin ol Tarkanda ölüyodu sana :D

denizarya
15-06-11, 18:30
erol köseyi hic ama hic sevmem...tarkana hak vermeside samimi degil bencee...tugba acaba hala onun sirketindemi bilmiyorum ama eger artik onun sirketinde degilse..tarkani niye hakli buldugu ortadadir

seyma_tt
15-06-11, 19:47
Sevme Tarkanı zaten bize kalsın :P Olsun güzel yorum yapmış hele ; ' iki şaşkoloz' benzetmesi tam yerine oturmuş. ;)

TARQANIM
15-06-11, 22:04
yalakaliktan hak veriyo insan sevmedigi bi insana nasil hak verir..müzik sirketini kurtarmaya calis bence :)

worldstarrr
15-06-11, 22:10
gülsen . elif turan daha kac kızla ortaya cıkacaksınÇD kart zampara

secil.06
15-06-11, 22:24
Tarkanı sevmezmiş : ) yine de yorumu için cok teşekürler sevse de,sevmese de herkez haklının yanın da