PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Onur Baştürk: En Şaşırtıcı an

HakanÇelik
15-06-11, 09:58
EN ŞAŞIRTICI AN... Tabii ki Tuğba Ekinci’nin sahneye fırlayıp Tarkan’a o saçma soruyu sorduğu an.
Ekinci amacına ulaştı, herkes onu konuştu gece boyunca. Birkaç gün boyunca da konuşmaya devam edecek.
Bu sevimsiz fırlamalığı ona birkaç televizyon programı konukluğu ve ekstra konser olarak geri dönecektir.
Ama uzun vadede ne yazık ki bir şey olmaz. Zaten kendisine en güzel yanıtı Tarkan elleriyle yaptığı “çok beklersin” manasındaki hareketiyle verdi.
Bu arada Beyaz keşke o an daha müdahaleci davransaydı. Galiba o da Ekinci’nin şirret tavrından çekindi.

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/yazarlar/18034053.asp?yazarid=149&gid=61

SESA
15-06-11, 13:26
Onun şirret tavrını engellemek gecenin sunucularına düşerdi ama yapmadılar olan Tarkana oldu

Bamboo
15-06-11, 14:00
Onun şirret tavrını engellemek gecenin sunucularına düşerdi ama yapmadılar olan Tarkana oldu

kesinlikle, hem bunu yapmadılar bu yetmezmiş gibi bi de beyaz tarkanla tuğba düeti bekliyoz demesi daha da abesti yaa.. ben çok isterdim beyaz'a çıksın tarkan ama beyaz artık tarkanı rüyasında görür..

seyma_tt
15-06-11, 15:29
Katılıyorum yapmaları gerekirdi ama yapmadılar neyse artık yapacak bişey yok bidahada zor görürler Tarkanı Ödül törenlerinde ; Ben çekememezlik diye buna derim ;) Sonuna kadar arkandayız !

twilight
15-06-11, 15:33
Beyaz'ı suçlamaya gerek yok...Beyaz orada ''yeter sus be kadın'' gibisinden bir şey deseydi,Tarkan'a ''onun programına katılma'' gibisinden bir şey derdi Tuğba...Demez miydi?Derdi...Kesinlikle kimin ne olduğunu biliyoruz... :)
Ayrıca,en iyi haraketi Tarkan yaptı...''ÇOK GÜZEL HARAKET BUNLAR'' :)

trkn_sry
15-06-11, 16:25
İyide sunucular nereden bile bilirdiki sizlerde iyice olayı büyütüyorsunuz .
Buırda hiç kimsenin suçu yok tek suçlu olan Tuğba ekinci degesizi.
Olayı farklı yerelere taşımayınn.