PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'a hiç yakışmadı!

secil.06
15-06-11, 08:32
Magazinde son günlerin en ilginç olayı önceki akşam yaşandı.
'Altın Kelebek' ödül töreninde şarkıcı Tuğba Ekinci sahneyi bastı...
Aniden fırladı sahneye, kaptı mikrofonu ve Tarkan'ı sıkıştırdı.
Sunucular Beyaz ile Ayşe Arman ve Tarkan öylece kalakaldı.
Olay şöyle gelişti:
Ayşe Arman tam da Beyaz'ı kullanıp Tarkan'a iltifat yağdırıyordu...
Beyaz'a, "Sen de güzel adamsın ama Tarkan başka bir şey" dediği anda Tuba Ekinci sahneye fırlamış, mikrofonu eline almıştı.
Ayşe'nin iltifatı güme gitti...
Tuğba Ekinci, Tarkan'a "Hülya Avşar'ın yerine bir soru sormak istiyorum, çok tartışıldı çünkü bu konu" dedikten sonra ekledi:
"Neden okul yaptırmadın?"
Herkes şaşkındı, en çok da Tarkan...
Ama çabuk toparlandı.
"Herkes biliyor, bilen biliyor; böyle şeylerden fazla söz edilmemeli" dedi ve salondan alkışı aldı...
Alkış gelince de o cesaretle sesini yükseltti:
"Bu bir ödül töreni, ne yapıyoruz? Burada bunları mı konuşacağız?"
Tuğba Ekinci hemen strateji değiştirdi.
"Bu arada en çok düet yapmak istediğim sanatçısınız!"
XXXXXXX
Karşılaştığı bu emrivaki sorgulanmadan çok rahatsız olan Tarkan, ödüllerini bırakıp kulise kaçarken, sunucu Beyaz peşinden sesleniyordu:
"En kısa zamanda bir Tuğba Ekinci ve Tarkan düeti bekliyoruz."
İşte o söz üzerine Tarkan'ın hafif geriye doğru dönüp, 'Daha çok beklersiniz' anlamında yaptığı el sallama hareketi çok çirkindi.
O el hareketi Tarkan'a hiç yakışmadı...
Tabii, Tuğba Ekinci'nin sahneye fırlayıp ortalığı bu şekilde karıştırması da hoş olmadı.
Bu arada o gece, Kanaltürk'te yaptıkları '2. Sayfa' ile 'En İyi Magazin Programı Altın Kelebek' ödülünü kazanan Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı'yı da gönülden tebrik ederim
kaynak:http://www.bugun.com.tr/kose-yazisi/158969-tarkan-a-hic-yakismadi-makalesi.aspx

futureboy
15-06-11, 10:48
Sen orda Tarkan'ın bu mutlu gecesini zehredeceksin,o da kuzu kuzu senin düet teklifine amade olacak öyle mi??? Az bile yapmış,ben olsam o an Tuğba Ekinci'ye 3'ün 1'ini gösterirdim ama Allahtan Tarkan benden daha terbiyeli :))

tarkan_mania
15-06-11, 10:57
Tarkanın o hareketi çok yerindeydi..
saygısını hiçbişekilde bozmadı.. sakin bi şekilde ortamı düzeltmeye çalıştı.
eee o sözler üzerinede o yapmış olduğu aslında az bile.....
dua etsinler, töreninizede sizede diye başlamadı :D

ece**
15-06-11, 11:24
ne yapacaktı ? tabi canım yaparız mı diyecekti :) az bile yaptı :) bide öyle tipleri ciddiye alıp kalitesini mi düşürcek adam yahu :) bide hala ve hala bu kadar basit karakterli tipleri savunanlar yokmu pes yani :D

arau
15-06-11, 12:32
aslında hiç cevap vermeyip salonu terk etseydi daha iyi olurdu ama adam terbiyeli bir insan iyi akşamlar dedi ve gitti buna bile kulp takıyorlar ya pesss diyorum...

sukranuzal
15-06-11, 12:39
illa tarkana bi kulp bulucaklar.tarkanın yaptığı terbiyesizlik tarkana yapılan çok terbiyeli sanki

TarkanColl
15-06-11, 13:10
Saçma bir yazı. Tarkan, Hülya Avşar gibi ağzına ne geldiyse söyleseydi, işte o zaman çirkin olurdu. Ama bu hareketi ile gayet efendice bir cevap vermiş oldu. Sessiz tepki...

SESA
15-06-11, 13:35
önüne gelen Tarkana sallayacak ama yine o suçlu olacak böyle saçmalık olmaz
böyle bi gecede Tarkanı değilde o rezilliğe müsade edenlerimi alkışlasaydık

MARY JANE
15-06-11, 13:45
bilal özcanı bu gereksiz ve yersiz yazılarından dolayı tebrik ediyorum. adam tarkanı nasıl eleştirsem diye durmadan çabalıyor ve her defasında buluyor. gerçekten PESSSSSS. tarkanın hareketi gayet yerindeydi tabi anlayana...
aynı hareketten bende bilal özcana gönderiyorum :D

Bamboo
15-06-11, 13:53
bu adama gereken cevabı yazın arkadaşlar.. üye olmadan da yorum yapılabiliyo.. cevapsız bırakmayın..

Yakisikli89
15-06-11, 14:11
Cirkin mi? Süper bi hareket'di :)

asltrkn
15-06-11, 14:53
Hahayytt süperdiii,hatta Tarkanımın o el hareketi,bir ödülü daha hakediyordu :))

seyma_tt
15-06-11, 15:18
Tuğba ekincininki neye benziyor ? Çok yerinde doğru bi hareketti. Hiçbir terbiyesizlik söz konusu değil işte 'İyi' ve 'Kötü' köşe yazarları kendini belli ediyor.Tebrikler..

twilight
15-06-11, 15:25
Bu haberlere göre o hadi hadi hadi hareketi az bile yapmış,ben olsam orta parmak gösterirdim :)

trkn_sry
15-06-11, 15:30
Heey allahım bu insanlar gerçekden aptal ne yapsan yaranılmıyor .

orhan89
15-06-11, 18:32
Bu adam Tugba Ekinci nin yaptigini cirkin bulmuyo (en azindan yazisinda soylemiyo) ama Tarkan in gayet medenice yaptigi o hareketi kendisine yakistiramiyo... Ne diyebilirim ki, bu adam herhalde "bende bu konu hakkinda bisey yazmasam olmaz, ama yazim digerlerinden farkli olsun" deyip sacmalamis...

denizarya
15-06-11, 18:50
tugba ekinci nereeeee tarkan neereee yanii...hic mümkün mü böyle birseyy..beyaz bile orda ironi yapip " tugba ekinci ve tarkan düeti bekliyoruz " dedii .. cok komik yaniii...töreni böyle basitlestirirsee elbet o hareketi yapacakk..iyi yAPTIII

sally
15-06-11, 20:26
Iyki de Tarkan o el hareketini yapmis el hareketi yapmayipta ne yapacakti sesis mi kalsaydi

TARQANIM
15-06-11, 22:01
caresizlikten yapti o hareketi keske yapmasaydi dedim bende..

**MegaStarkan**
15-06-11, 22:02
Ben harbi bekliyordum bu elestiriyi ... zararsiz bir hareketi orta parmak göstermekle karistirmis olmali!

secil.06
15-06-11, 22:28
Tarkan her zaman olduğu gibi kime nasıl bir cevap vereceğini billiyo tenezül edip cevap ile verme di zaten el hareketiyle cevabını verdi