PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Benim de Kral Tv ödüllerim var,ama parayla almadım!

twilight
14-06-11, 21:36
Sabahleyin 2.sayfa haberlerinde gösteriyordu...
Şarkıcı Fatih erkoç şöyle bir demeçte bulunmuş:
''Benim de bir sürü ödülüm var...Kral tv ödüllerim de var...2-3 tane bile olsa var...sesim olduğuna da inanıyorum...ama 7-8 ödülü bir gece de almadım...onlar parayı basıp alanlar''
kim bunlar efendim diye sorulunca aynen şu cevabı vermiş ''oynama şıkıdım şıkıdım''
sizce burada Tarkana bir taş var mı espri mi yapmış ben anlamadım pek.

orhan89
14-06-11, 22:27
Kesinlikle Tarkan a tas var yani bunu gormemek mumkun degil... Ama odullerini parayla aliyolar deyipde kim onlar sorusuna bu ulkenin belki de gelmis gecmis en buyuk Hit sarkisinin sozleriyle cevap vermek biraz sacma olmus... Cunku Sikidim Tarkan in basarisinin simgesi...

secil.06
15-06-11, 00:27
kesinlikle kasıtlı yapılmış bir taş atmak dır daha iyisini bilen varsa buyursun yapsın başarısını cekemeyen ne kadar da cokmuş

TARQANIM
15-06-11, 00:33
bir zamanlar doktorum nerde diye sarki söyleyen degilmi fatih erkoc? kafayi oynatigi kesin

tarkaseksüel
15-06-11, 00:44
Ha Tuğba Ekinci ha Fatih Erkoç :)

**MegaStarkan**
15-06-11, 00:45
Bu adam Tarkan'i bir kez daha elestirmisti ... yas grubu tutmamasina ragmen ne alip veremedigi var anlamis degilim.

ece**
15-06-11, 11:42
Tarkan olmasa hepiniz unutulacaksınız demek ki be :) iyi ki varda hepiniz tarkan adını geçirerek hatırlanıyosunuz.:)

tarkan_mania
15-06-11, 11:51
yani bi sen kaldın Tarkanı eleştirmeyen Fatih amca.. sende eleştirdin tam oldu.
bunların önüne ARTO'yu koymak istiyorum,versin cvplarını :28:

SESA
15-06-11, 13:33
Bu ödüllere parayla sahip olanlar sesleri dışında bir yerlere gelmiş insanlar
Fatih erkoçun sesini şarkılarını beğenirim ama son yıllarda ses getiren hiçbir projesini görmedik durup dururkende kimseye ödül verecek halleri yok

MARY JANE
15-06-11, 13:51
parayla alınan ödüller varmı bilmem ama bu ödüller alın teriyle alındı. hakedilerek alındı. VERİLMEDİ ALINDI.
bunu anlamayan verildi gibi zırvalarda bulunabilir.

Bamboo
15-06-11, 13:56
öff hiç tarkan parayla ödül alırmı allah aşkına yaa.. bu ülkede ne kadar ucuz insan karalamak.. özelliklede tarkanın karalamaya çalışmak.. :/

seyma_tt
17-06-11, 12:42
Taş atmış :) Ama Tarkan uzak durucak elbet her zamanki gibi.

fincan
17-06-11, 13:15
hakettiği değeri kazanamadığını kendisinin Tarkandan daha iyi olduğunu düşündüğü için böyle şeyler söylüyor hazımsızlık var işin ucunda.Halbuki hem sesi güzel hemde çalışsa çabalasa belki çok daha iyi yerlerde olabilecek bir sanatçı ama olmayınca olmuyor işte.Bunun suçuda Tarkan da değil acısını ondan çıkarmasın

futureboy
17-06-11, 13:41
Fatih Bey bu işler öyle Emmoğlu şarkısını a-acayip şekilde yorumlamakla olmaz.Evet Tarkan bu ödülleri parayla alıyor ama o parasını ödülün kendisine değil yaptığı çalışmalara harcıyor.Onun bir albümün bir tek şarkısı için nasıl titizlikle çalıştığını,yaptığı çalışma içine sinsin diye stüdyosuna yüzbinlerce dolar harcadığını ve çıktığı turnelerde sırf ekipman için kaç tır tuttuğunu bilmiyorsan bize sor sana anlatalım.Sırf o albüm içine sinsin diye en iyilerle çalıştığını,beğenmediği albümü hiç düşünmeden 'çöp' ettiğini ve totalde bunların tümünün 'para' demek olduğunu sen bizden daha iyi bilirsin.Son 10 yılda ne yaptın,kaç turneye çıktın,kaç albüm yaptın ve kaç konser verdin anlat bize...

trkn_sry
17-06-11, 19:35
aay inanmıyorum artık Fatih Erkoç 'ta ses varsa bu ülkede sanatçı olmasın bence ya bu da kendini sanatçı sanıyor.