PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oben Budak - Twitter

tarkaseksüel
14-06-11, 11:41
obenBudak
Tarkan "Yakar Giderim"i neden kendi soylemedi diyenlere; cunku daha da iyisini yapti Ozan Colakoglu'nun albumunde yer alacak, yakinda...

ece**
14-06-11, 11:44
Nasıl yani ?

SESA
14-06-11, 13:45
ozan çolakoğlu albümmü yapıyor acaba

kartales26
14-06-11, 15:24
ozan çolakoğlu yakında albüm çıkartacak.Albümde Tarkan,Gülşen gibi şarkıcılar ozan çolakoğlu'na destek olacaklar.Tıpkı Sıla'nın ozan doğulunun albümünde yaptığı şarkı gibi Tarkan'da Ozan Çolakoğlu'na şarkı vermiş demekki.İnanılmaz bir şey geliyor herhalde.Söz-Müzik Tarkan olunca düzenlemeyi de Ozan Çolakoğlu yaptıysa muhteşem bir yapıt çıkmıştır ortaya eminim...Albüm çıkış tarihi ne zaman acaba? Oben Budak Twitter olanlar soru yağmuruna tutalım

twilight
14-06-11, 15:41
İyi de Ozan o antripol sesiyle nasıl şarkı söyleyecek? :)) Ses yok ki adamda...
Ama müzisyen desen,Allah'ı var..

seyma_tt
14-06-11, 15:51
Anlmadım ya ? :/

TEVETOGLU
14-06-11, 16:32
Heyecanla bekliyoruz.

twilight
14-06-11, 16:35
Vallahi bu adamın dedikleri çıkıyor...
Daha önce de ''Acıtmayacağım'' adlı bir şarkı var demişti albümde...
Adı pek tutmadı ama :D Neyse...Umarım doğru haberdir... Ama ozan'in sesini nasıl olacağını hala merak ediyorum!

orhan89
14-06-11, 16:54
Ozan Colakoglu nun sarki soyleyecegini sanmiyorum... Ozan Dogulu nun albumu gibi olur, o sarkilari yapar veya duzenler baskalari da soyler.

asltrkn
14-06-11, 17:01
"Neden kendi soylemedi diyenlere;çünkü daha da iyisini yaptı" onu okuyacak anlamında değil mi yani kendi okuyacak,benmi yanlış anlıyorum ?

Buzlukahve
14-06-11, 19:04
tarkan bi şarkı olabilir yaz için demişti single tarzı ama belkide bu şarkıdır dediği:)

TARQANIM
14-06-11, 21:07
cok daha iyisni yapti demek tarkan yeni bi sarkiyla cikacak demek dogrumu acaba

kartales26
14-06-11, 22:24
ozan çolakoğlu şarkı falan söylemeyecek yani sesini duymayacağız...Bu projeye dünyada david guetta Türkiye'de de ozan doğulu'nun yaptığı son proje gibi düşünebiliriz.Bu projeler dünyada trenddi yavaş yavaş eski değerini yitirmekte.Ozan Çolakoğlu bunu Türkiyede ilk yapması gereken kişiydi aslında biraz geç kaldı.Ama olsun Ozan Çolakoğlu albümün mükemmel olacağına eminim Çünkü o Türkiyenin müzik dahisi

tarkaseksüel
15-06-11, 00:11
Bence kendisi yenı bir şarkı okuyacak ama sarkı Ozan Çolakoğlunun
albumunde ter alacak..

secil.06
15-06-11, 00:20
Tarkan bu tabiki kendisine en uygun bulduğu içine sindiği şarkıyı bizlerle paylaşacak merakla bekliyoruz

devilscream
15-06-11, 00:22
Tahminimce Ozan Çolakoğlu aranjörlük yaptığı sanatçılarla çalışıp o sanatçıların albümüne değilde
kendi adı altında bir albümde toplayacak..Yani "Benim aranjelerim bunlar,birde benim adımı bilerek dinleyin"
gibi bir mantıkla..Tarkan söyleyecek Ozan Çolakoğlu düzenleyip albüme koyacak..Nil Karaibrahimgil,Gülşen söyleyecek
Ozan Çolakoğlu düzenleyip albümüne koyacak ve "Bu sarkıları ben düzenledim" diyecek gibi bir şey

Zaza
15-06-11, 02:05
Harika bir haber bu ! Yani bu yaz yinede yeni bir Tarkan sarkisi dinliyebilecegiz (veya eski bir sarkiyi yeni bir yorumla) çok sevindim umarim dogrudur (ki dogruysa yavas yavas haberi çikmasi lazim, malum yaz geldi)