PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'a büyük saygısızlık

asltrkn
14-06-11, 11:25
Bu yıl 38'incisi gerçekleştirilen Altın Kelebek Ödül töreni sona erdi. Dün Ayşe Arman ile Beyazıt Öztürk'ün sunumuyla gerçekleşen geceye Tarkan'a yapılan saygısızlık damgasını vurdu.

En iyi Türk pop müziği erkek solisti seçilen ve yılın en iyi şarkısı (Sevdanın son vuruşu) dalında iki öldül alan Tarkan, ödüllerini almak için sahneye çıktı. Ayşe Arman, "Tarkan bana röportaj ver lütfen" dedi. Beyazıt Öztürk ise "Benim programıma gelmeden olmaz. Bakın burada herkesin huzurunda söylüyorum programıma gel" dedi. Tarkan ise bu teklife "İnşallah" dedi.

NEDEN OKUL YAPTIRMADIN?

Tarkan, yılın şarkısı seçilen "Sevdanın son vuruşu"nu seslendirdikten sonra sahneden inmeye hazırlanırken bir anda sahneye çıkan Tuğba Ekinci, herkesi şaşırttı. Hülya Avşar'ın yerine bir soru sormak istiyorum çok merak edildi çünkü diyen Tuba Ekinci, Tarkan'a "Neden okul yaptırmadın?" diye sordu. Bence hiç gerek yok okul yaptırmana ama yine de cevap ver diyen Ekinci'nin bu sözleri üzerine Tarkan şunları söyledi:

BU BİR ÖDÜL TÖRENİ, NE YAPIYORUZ BİZ!

"Ben yaptırdıklarımı, yaptıklarımı çok anlatmayı sevmem. Herkes biliyor, bilen biliyor. Bence böyle şeylerden zaten söz edilmemeli. Zaten burada bunu tartışmanın bir anlamı yok." Tarkan daha sonra izleyicilere dönerek "Bu bir ödül töreni, ne yapıyoruz biz, bunları mı konuşacağız burada" dedi.
http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2011/06/14/tarkana-buyuk-saygisizlik

**MegaStarkan**
14-06-11, 11:45
Güzel özetlesmis durumu olayi saptirmadan.

tarkan_mania
14-06-11, 11:52
tuğba ekinciyi hiç takmadım. beyazın şirinliğine odaklanmıştım ben o sıralar :D
Tarkanda hiç umursamadı zaten döndü arkasını gitti.. en iyisini yaptı..

asltrkn
14-06-11, 11:57
Tarkan'ın bu insanlarla muhatap olmak zorunda kalması can sıkıcı,adam ödüllerini alsa bi dert almasa bi dert ! Biri röportaj ister,diğeri programa gel der,seviyesizin biri düet peşinde,herkes kendi çıkarının peşine düşmüş ! Bu terbiyesizliğe müsade ettiği için Beyaz'da düştü gözümden,bi rahat bırakın şu adamı artık yaa...

tarkan_mania
14-06-11, 12:18
Tarkan'ın bu insanlarla muhatap olmak zorunda kalması can sıkıcı,adam ödüllerini alsa bi dert almasa bi dert ! Biri röportaj ister,diğeri programa gel der,seviyesizin biri düet peşinde,herkes kendi çıkarının peşine düşmüş ! Bu terbiyesizliğe müsade ettiği için Beyaz'da düştü gözümden,bi rahat bırakın şu adamı artık yaa...

beyazın orda tuğbaya dur demesi gerekiyordu ama yapmadı.bende çok kızdım ama programa gel olayında art niyet fln oldugunu sanmıyorum.sırf muhabbet olsun diye yaptı bence..

*ipek*
14-06-11, 12:53
Tarkanı bilen iyi biliyor gerisi hikaye boşverinn. ;))

SESA
14-06-11, 13:41
O kadın sahneye fırlayıncaya kadar herşey çok iyiydi ama böyle bi saçmalığa izin verilmesi çok yanlıştı
Tarkanın ne kadar vefalı duyarlı olduğunu hepimiz biliyoruz bunu anlamak için i heryerde bangır bangır dolaşmaya gerek yok zaten Tarkanın başına ne geldiyse hep bu duruşundan geldi sadece kendi işini yaptı polemiklere kulak asmadı en doğrusuda bu zaten Tarkan en iyi cevabı hep susarak verdi

gizem-akkaş
14-06-11, 14:47
gereksiz bi kadın işte nolucak hülya 2.. ikisininde birbirinden hiç bir farkı yok siz kimsnz ya hele tuba sen kimsinnn oraya çkıosun tarkana böle bişi sorabiliosun sanamı kaldı onu sorgulamak boşu boşuna sinirlendiriolar insanı ya sora nie ödül almıo diolar almaz tabi böle şeyler oldkçada hiç çıkmaz boşa eleştrmesnler ödüllerini almıo die bide düet yapıcakmş he ay en çok buna güldüm Tarkanın en son yaptğı hAreket herşei anlattı zaten :D

seyma_tt
14-06-11, 15:34
Tugba ekinci atlamasaydı Beyazıtın biraz daha ısrar ediceğinden emindim Belki Tarkan Söz verebilirdi programa çıkmak için. Dengesiz kadın.

gulozgullu
14-06-11, 17:47
yardımda bulunan insan bulunduğu yardımı hülya gibi bütün dünyaya duyurmaz. bu gibi hareketler reklama ihtiyacı olan insanların hareketidir. aman nasıl olursa olsun bir şekilde gündemde kalsınlar. tarkan sizi varya kaç sefer cebinden çıkarır bunu siz daha iyi biliyosunuz

TEVETOGLU
14-06-11, 17:55
Tarkan hiçbir zaman yaptığı yardımları söylemez.

twilight
14-06-11, 17:56
Beyaz çekingen adam...Orada vuracaksın iki tane suratına Tuğba'nın...Bakalım konuşmaya hali kalıyor mu?
Beyaz'ı suçlayan hey siz,daha düne kadar Tarkan Beyaz'a katılsın demiyor muydunuz?

devilscream
14-06-11, 19:03
Tarkan adına üzüldüm ama sevindirici bir durumda var O'nun açısından
"Tarkan neden televizyona çıkmıyor" diye isyan edenler için güzel bir ders oldu
Artık herhalde "Heeee,bu yüzden cikmiyormuş demek ki" derler
İkinci üzüldüğüm kişide Beyaz oldu..kendisini gerçekten çok severim ve samimi bulurum
Tuğba gelene kadar ki kısımda da Tarkan'la diyaloğu hoştu iyiydi
Ama Tuğba dan sonrasini kontrol edememesi ona büyük bir eksi puan kazandırdı

asltrkn
14-06-11, 19:10
Beyaz'ı suçlayan hey siz,daha düne kadar Tarkan Beyaz'a katılsın demiyor muydunuz?
Valla ben Beyaz'ı severim dedim,dünkü olay yüzünden suçluyorumda ama programına katılsın demedim ;)

gnc_charismatik
14-06-11, 19:29
Sonra tarkan neden tvlerde yok bence olmasın adamı az görelim dedik ama bu ülkede tuğba+hülya= devamını siz getirin!...

megastarmert
15-06-11, 11:05
Tarkan bile kendini bu olaylardan soyutlamışken Hülya Avşar ve Tuğba olayına takılmamız doğru değil nitekim Tarkanda böyle derdi.Beyaza çıksın isterim çok düzeyli bir insan.

trkn_sry
15-06-11, 15:40
Hülya avşarın avukatı heralde.
Sanki sana kaldı o soruyu sormak saygısız sende saygı olsa zaten ödül töreninde hiç kimseye sormadan pat diye sahneye çıkmazdın.